DasaN DasaN komentáře u knih

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Pěkný příběh, který mě překvapil svou originalitou a i samotným vývojem děje. Nejvíce mě zaujala část odehrávající se v carském Rusku.

25.10.2017 4 z 5

Cayenský pepř a javorový pudink Cayenský pepř a javorový pudink Nathalie Roy

Charlotte je ztřeštěná a někdy se dostává do situací, které působí někdy až neskutečně, což je dost podobné Bridget Jonesové. Kniha ale splnila svůj účel je to taková vtipná oddechovka na odreagování. Mimochodem Max, do kterého Charlotte zamilovala mi přišel oproti ní takový suchar.

27.07.2017 3 z 5

Had a hůl Had a hůl Barbara Wood

Historické knihy mám ráda a tato patři mezi ty dobré. Příběh je pěkný a dobře se čte i když některé situace jsou trochu přemrštěné.

27.07.2017 4 z 5

Musím říct že tahle kniha mě fakt zaujala. Příběh je povedený, ačkoliv má neobvyklé téma...no co si budeme povídat téma smrti není úplně běžné.

18.06.2017 5 z 5

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

No kniha nebyla špatná, ale čekala jsem o toho něco víc.

18.06.2017 3 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

Kniha nebyla špatná, ale žádný zázrak to není. Na začátku to vypadalo docela slibně, ale pak se to nějak zvrtlo a už to prostě nebylo ono. Oceňuji nápad zařadit do příběhu porodnické kleště.

12.06.2017 3 z 5

Mischling Mischling Affinity Konar

Další příběh z Osvětimi, ze kterého mrazí a tentokrát o Mengeleho dvojčatech. Perla a Staša jsou na jednu stranu, tak rozdílné, ale na druhou stranu jsou k sobě tak citově poutané, že jedna bez druhé není úplná, což prostě nelze neprožívat s nimi. A to Mengeleho řádění je tak děsivé....tenhle člověk nemohl být lékařem (lékař by toho totiž nebyl schopen dělat), ale vyšinutým psychopatem.

03.06.2017 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Kniha působí ponuře až depresivně, což dobře doplňuje celý příběh. Občas jsem měla pocit, že některé situace jsou až moc přemrštěné, ale celkově příběh čtivý a napínavý.

24.02.2017 3 z 5

Trojice Trojice Sarah Lotz

Kniha byla napínavá, stále jsem čekala jak to skončí. Ze začátku mi trvalo něž jsem se pořádně začetla a zvykla na styl psaní, ale to podivné chování dětí mě do příběhu vtáhlo i ten neobvyklý konec se tam hodil.

01.02.2017 4 z 5

Doktorka z Boloně Doktorka z Boloně Wolf Serno

Kniha sama o sobě není špatná, ale mohla by být dějově obsáhlejší. Některé pasáže jsou až zbytečně zdlouhavé, což kazí celkový dojem knihy. Oceňuji, že se autor zabývá postavením žen v lékařství.

28.01.2017 3 z 5

Už se nikdy nevrátí Už se nikdy nevrátí Hans Koppel

Kniha se celkem dobře čte, závěr je povedený.

26.11.2016 4 z 5

Šalamoun a královna ze Sáby Šalamoun a královna ze Sáby Siegfried Obermeier

Krásný příběh o historických postavách, který se příjemně čte.

16.11.2016 5 z 5

Šepot vzdálených chvil Šepot vzdálených chvil Kate Morton

Kniha je příjemná i když chvilkami trochu zdlouhavá. Každá sestra má svůj příběh, který postupně vyplývá najevo. Edie mi přišla taková nějaká a moc mi do toho příběhu neseděla, ale samotný závěr je povedený.

09.11.2016 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Hedvábník je dalším skvělým pokračováním série. Kniha má podle mě i větší spád než ve Volání Kukačky, už těším se na další.

13.02.2016 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Krásná kniha u které jsem se smála i brečela. Není to klišé jako žily šťastně až do smrti, ale přitom to není ani klasický ,,doják''.

16.09.2015 5 z 5

Démonolog Démonolog Andrew Pyper

No čekala jsem trochu něco jiného, v některých chvílích jsem se nudila.

30.05.2014 2 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Příběh je jako u prvního dílu zajímavý a čtivý, ale přesto první díl se mi líbil o něco více.

30.05.2014 4 z 5

Pobřeží temnoty Pobřeží temnoty Diana Norman

Kniha je čtivá, zajímavá i když v některých úsecích zdlouhavá.

30.05.2014 3 z 5

Pobřeží temnoty Pobřeží temnoty Diana Norman

Kniha je čtivá, zajímavá i když v některých úsecích zdlouhavá.

30.05.2014 3 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Nezklamala, opět šifry a taje skrytých v Danteho Božské komedii, problematika růstu populace..... přesně moje gusto :)

09.10.2013 4 z 5