DominaCZ DominaCZ komentáře u knih

Druhá Druhá Táňa Keleová-Vasilková

SPOILER.
Jak píšete, jako přes kopírák. Opět kopíruje scény z Julinčiny pekárny:manželka rizik. těhotenství a týpek si nedostatek sexu kompenzuje u milenky-to tam taky padlo.

Na JEDEN LOK vypije celou sklenici vody- lol, to jako jak? :)

Nějak jsem nepochopila, jak by díky pár hodinám učení na soukromý škole mohla ta milenka mít tak úžo bydleníčko a volnej free bohatej lajf. Nebylo vysvětleno.

Zas jako Julina: Milenka si užívá jak je nezávislá a nic nemusí a přitom závidí kámoškám, že maj fakany. Je ráda že ona nic nemusí, ale přitom taky chce děcka a manžu.
Manželka je utahaná ve vytahaným triku-snad matky taky nosej doma něco jinýho ne?? Proč by měly bejt furt jen neučesaný?? Ale záhy si přizná že má boháče a je vlastně ráda...Tak jak??

V 10 letech uměla nabídnout kompletní menu-uhm, sure :)

Na jeden pohled si byly sympatické jo? ...jistě no.

A klasika-doktor operující kluka začne s maminou tentit a je z toho láááásečka až do nebes, už na manžovi není ve vteřině závislá a je báječná v práci...trapný.

06.03.2021 odpad!

Město plné oken Město plné oken Robert Pobi

Sakra, zase šlápnutí vedle a nalákání na obálku, a znechucení až po přečtení anotace... nesympoš on, jeho Erin, jeho nechuť ke studentům, které všechny házel do jednoho pytle...ježiš celé okolí nemůže za jeden dos*anej zásah a to, že z něj vyšel jako poloviční mrzák!
Takže Nesbo má jako "hrdinu" kre*éna, ale tenhle je taky případ sám pro sebe.
Zábavný? Ne.
Nesnesitelný? ANO!
Tento příběh mě nějak nezajímal, bylo mi to nějak jedno...

04.03.2021 1 z 5

Panenka z ebenového dřeva Panenka z ebenového dřeva Ivona Březinová

No, pro děcka asi dobrý jako poznávačka, nicméně mě štvala jedna obrovská naivnost a nereálnost, a sice ta, že by třináctiletej kluk balil desetiletou.
To prostě fakt ne, ta je pro něj děcko :))))))))))))))
Já mám origoš z 97 od Eriky, takže kresby žádný, je to v dívčí verzi, ale pro desetiletý holky asi dobrý no.
Moc jsem nepochopila, proč by je tam ten doktor na celej rok tahal, když ta jeho žena NENÍ taky lékařka, na to by se jim asi každej vytento, ale jako...jo no.
Fakt, že se absolutně IHNED a úžasně naučila francouzsky nechávám tak nějak bokem.

26.01.2021 1 z 5

Návrat z podzemí Návrat z podzemí Roderick Gordon

Po delší době čteno znovu a čím dál horší. Tady pár postřehů, SPOILERY:
Proč o záchranu Burrowsové Důstojník tolik, tolik stojí??? Vždyť je pro ně špína!

Jak to, že Burrowsová "upřela oči na špendlík", když nevidí a nerozezná nic víc, než světlo a tmu a tím pádem ho nemohla vidět??? Se hoši nějak sekli tady.

Jak to, že po použití tolika černých světel se z toho otřepe tak snadno, v poho si poslepu chodí s kočkou po boku (která ji mimochodem taky v poho na slovo poslouchá) a je ještě bystřejší než celý okolí? Ona, která se dřív jen utlumeně válela u televize, je teď najednou úžasně vnímavej stroj?!! Proč se ze všeho zrovna ONA tak snadno dostane a vše jí, ta drzost vůči všem, projde?? Vždyť je odporná, nesnášela jsem ji.

Vážně by Germáni byli připos*aní z jedné dvanáctileté slepice, která vleze do JEJICH města, a její bandičky vojáčků? Oni, kterým stačí vypálit a bylo by po nich? Ji by na slovo poslechli??

S Němcama k obědu PLOUTEV Z PLESIOSAURA? Hodně trapný.

Marta krmí svázanýho Chestera ulovenýma lidma?...hodně, hodně trapný a ujetý.
KONEC.

Takže to jen tak troška. To se prostě už nedá.

11.01.2021 odpad!

Gregor a město pod městem Gregor a město pod městem Suzanne Collins

(SPOILER) Bude obsahovat drsné SPOILERY.
Není to ani tak Alenka, jako okopčené Podzemí (Will+Chester- taky námět ztraceného otce, byť jinak) a je to jen pozměněné, protože je to pro menší děcka.

Je tam ale taky zamíchaný reálně těžký životní osud a starostlivost o rodinu a práce na jeho bedrech a starání se a jeho úvahy nad tím vším a co ta matka atd., což by tam být nemělo.

Píšete, že je to pro chlapce. No to není ani náhodou, protože chlapce 10+ by jistě nezajímalo číst o dvouletým plínatým miminu, který šišle a lozí švábovi na záda, aby se na něm svezlo a ti švábi z ní uchcá*aj, protože smrdí, protože se právě pos*ala a celá nadšená jim to oznamuje, a dvě hodiny a pět stran ječí nadšením z pětimetrových netopýrů a všude vleze a je prostě dost...otravná.
Vytáčí to mě, dospělou ženskou, která by v sobě měla mít nějaký pochopení pro malý děcka (ale nemá, proto je nemám, hehe), natož aby tohle chápali malí kluci.
Takže ne, jednak to není pro ně a dvak tam je ona enormně rušivej prvek.

Já si to vzala schválně pro srovnání právě s tím Podzemím, ale to je uplně jinej promakanej, byť dost nacisticky vedenej lvl. Tohle je dětskej a vzhledem k ní OTRAVNEJ lvl.
Škoda. Skopčit něčí námět umí každej, ale něco svýho z něj vykřesat už umí málokdo jak vidno.

28.12.2020 1 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

(SPOILER) SPOILERY
Vrah se stal poldou....? Vyšetřovatelka ochlasta...no to nás asi šokuje, protože to jsme ještě nikde neviděli...tak s něčím tak naivním a nudným může jít leda tak do pizojru.
Nemusim ho prostě už od Eriky.
KONEC.
(Proč je můj koment označen vedením SPOILEREM, když já sama mám od počátku v komentu uvedeno SPOILER ??)

28.12.2020 odpad!

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

Ňáko mě nebralo číst o tom, že je ona nádherná tak, až se za ní každej pořád otáčí a jak duch podráží služce nohy, až padá ze schodů a láme si nohy, aby mu mohla hlídat holku a bejt tak s ním...mě štvalo, že ona furt fňuká, že přišla o děcko. Jistě, ztráta, ale mlet o tom POŘÁD ?!!!!
Otravný.
Na jednu stranu to rozbilo manželství, na druhou si s ex manžou psala mejlíky jako nej kámoška ?! Divný. (aspoň jsem to tak pochopila, bylo tam stejný jméno jako jeho).

08.09.2020 1 z 5

Kriminál Kriminál Zora Castillo

Ježiš to je odpad tohle.
Anotace zní jako otazník ženské, kterou propustili, ale půlka knížky je nuda o slepicích v lochu, co jednak furt kníkaj CO MÁM DĚLAT? JÁ NEVIM CO SE TU PO MNĚ CHCE...jako co by asi v LOCHU chtěla dělat twl??? a další půlka je o náhle se zvetivší nádheře. No bodejť ne, když sotva vytáhla paty, už na ni čekala kámoška i s bytem, prací a veškerým zajištěním žejo.

"Dnes mě omluvte, chci být sama." - aha, a kam v krimu půjdeš, do svý haciendy, do svýho pokojíčku, kterej dali spešl tobě?? Ne, tohle se tam vážně neříká a už vůbec nedá realizovat, nevím kde na tom autorka byla.

Neskutečně mě štvaly ty kecy - vážně autorka viděla, že by v lochu někdo mluvil SPISOVNĚ??
Místo ale LEČ?!
No tak to si nezaslouží ani tu jednu hvězdu.
(Ráda bych opravila Jaruš7: ne, tohle reálná exkurze vážně není :) )

06.09.2020 odpad!

Pouto krve Pouto krve Kitty Sewell

Spíš příběh o tý ukrajinsko-ruský sexuální závislosti a plazení se před ním alá "vím že mě zas zmlátí, ale stejně mu ty nohy roztahnu", než nějaký kubánský tajemství a atmo.
Rachel byla odporná a útočná, a přitom poddajná k*áva.
Nic mě nedojímalo.
M., která zavinila ten začátek a ztrátu manžela, taky.
Prostě typická jejich ...jak to říct slušně..."děva volných mravů", která se nechá zbouchnout v patnácti no.
Tím pádem to "rozluštění" žádný tajemství není žejo.
Nikdo sympatickej, atmo žádná, nelíbilo.

04.09.2020 1 z 5

Já a moji muži Já a moji muži Eva Dolejšová

Pár hlodů jsem našla, no až na ty zdrobnělinky typu piškůtky, dortíky, "přilepila jsem si ručičku ke ŽBRDLÍNKU kolíbky", zelinkavá atd. to šlo.

31.08.2020 3 z 5

Kdo nehřeší, nežije Kdo nehřeší, nežije Marcela Mlynářová

Takže dle alnahu dobrodružný lajf znamená potraty, opakované válení se s chlapama, se kterýma jsem se rozešla / rozvedla a rození děcek s těmito typy. Politickou dobu nebo "práci" manekýny z toho vynechám, protože klopýtat po mólu práce není žejo.
Tak to pak jo.

No, ke knize samotné. Co říct na někoho, kdo TO dá pryč, aby se s NÍM poté sešla, opět se nechala otentit, ale už si to nechala, přičemž tento model opět zopakuje se svým ex manželem po rozvodu, protože ona chce toho syna?!
Sorry autorko, je to děvkoidní.

Je to celý namyšlený. Každej chlap ji chce. Během pár dní v porodnici (asi pěti) je na svý původní váze i těle, má ŠORTKY a prostě je zas dokonalá. Och.

Nesmysl: Ženy že chodily na přehlídku z kravína v zástěrách, holinách a šátku? ....

"Tehdy nebylo běžné, aby tak mladá matka měla tři malé děti." Jako by autorka v té době ani nežila - tehdy se běžně rodilo v nácti, takže mladinké matky byly běžné.

Pořád opakuje policie - proboha tehdy nebyla POLICIE ale BEZPEČNOST!!!

Místo ty jsi-ty si a tak by se dalo pokračovat.

Proto tuto autorku nemusím už od pohledu. Nejvíc mi stačilo foto z její přednášky z knihovny kdesi na Moravě, kde bylo OSM lidí. To o čemsi vypovídá. Mně ty knížky nesedí, ale stejně si je vždycky vezmu a říkám si, s čím trapným se zase předvede.

30.08.2020 odpad!

Zpověď nudné manželky Zpověď nudné manželky Marie-Renée Lavoie

Spíš jak pro pubošky - v jednu chvíli sesunutá na zemi v oblíkací kabince brečí na zemi, aby k ní dcera podlezla pod dveřma ( v obchodě? tak určitě...) a aby poté za chvilinku vylezly ven a obě se hystericky tlemily...trapný prostě.
Odchod bolí, jasně, ale ona to hrotila otřesně.

30.08.2020 odpad!

Záměna Záměna Caro Martini

NO, ženská v 28 se už neměla chovat jak rozbácaná 16tka, která, na kterou když nemá chlap sexuál. narážky a nečumí na ni na městě odněkud z ochozu jako nějakej dělník, hned je naštvaná.
Jasmína byla trapná prostě. Každej ji chtěl, každej z ní šílel, v buse, tramvaji, na ulici, v baráku, v klubu, přeprala jedním kopem artridiozním kolenem i vymahače ... tak určitě twl.
Ta to kazila, moc frí end kůl. Jak pro blbky ze základky, jak pro y/a, ne pro ženy.

24.08.2020 1 z 5

Otcova past Otcova past Tomáš Zrůst

Příliš mnoho, MNOHO! omáčky a řeči okolo.

09.08.2020 1 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Tady dávám odpad, protože mě naštvalo, že jsem čekala, co zase to bude za číčovinu tentokrát. Čekala jsem, že když je to díl druhý, bude to zas ta Moritz a ten Izajáš...jenže oni jsou úplně jiný lidi, to hvězda dolů poprvé, a hlavně - ona to nemůže být NORMÁLNÍ HOLKA, ona to musí bejt klasická EL EJ pipina navlněná blond s kozama v botech od Vitóna.
Kde na ně vzala, když ničím není ?!
Takže to hvězda dolů podruhé, takže to jsem ani nezkoušela číst třeba sebenásilím.
Takže připočtěme divně rozmazanou rozpitou obálku s našpulencem a máme to zatřetí.
To nám dává hodně hluboké mínus odpad.

28.07.2020 odpad!

Manželské lži Manželské lži Kimberly Belle

Zavolat poldy na někoho, s kým právě tentím? ... to mi přijde poněkud ...šlapkoidní.
Líto mi ho nebylo, nebylo proč.
Bylo to čtivý, ale už to tu xkrát bylo a bylo to zdlouhavý a navíc se to lehce za půlkou dozvíme, takže ...pak už je to otrava.
Mně zemřel milý člověk nedávno, ale styděla bych se na někoho pořád takhle ječet jako ona...na ranu fakt.

24.07.2020 3 z 5

Je tohle vůbec láska? Je tohle vůbec láska? Ellen Berg

Opravdu jak píše aydam.
Poté, co jsem kdesi na začátku přečetla nabídku vína jako "Dáš si LOČÍK?" (jakože lok), tak končím.

23.07.2020 odpad!

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

(SPOILER) SPOILER
Když si NÁPLNÍ DO PERA rozříznete jedno zápěstí až na kost, už opravdu nemůžete uchopit tu náplň a rozdrásat si to druhé zápěstí, protože máte přervané svaly a šlachy a prostě to nemáte jak uchopit. Takže rozervat si jedno zápěstí a poté druhé, toť nelze.
Je něco jiného říznout jedním tahem nabroušeným nožem, ale drápat se náplní od pera, to je myslím opravdu hodně, hodně ujeté.

Éh no.. jako začalo to holkovsko-vztahovo-chudobným nářkem mladý teenky. Pokračuje to vyšetřovatelsko-policejním vměšováním se do mašinérie policie a celý se to tahlo ve všemožných srajdách, který mě fakt nezajímaly jejich vztahy, že Faith porodí a bude z ní žvatlavá blbka s oteklýma nalitýma kozama, že Will je posedlej tím jejím mejdlíčkem...sorry, prostě to je celý nějaká banda blbců a celý mě to nezajímalo - já chtěla vědět, kdo zabil tu HOLKU v úvodu a ne jestli se blbeček v cele teda rozpáral nebo ne nebo jaký vztahy kdo s kým má nebo nemá, nebo s kým tentí ta odporná Lena apod....a ta mě tam iritovala nejvíc. Když je tak odporná a problematická, proč jí vše projde? Čtu to prvně, tak nevím.
Takže výsledek: špatné a vražedný důvod: docela směšné. Já čekala tou "špínou" bůhvíco, a ne toto.
EDIT: Holka chodí okolo jezera a fňuká, že kluka miluje a on neodpovídá jí na vzkazy. V jeho kapitole zjistíme, že ona na něj hystericky ječí, že je hajzl a nereaguje mu na jeho vyděšené otázky kde je apod. tak kdo je tam haj*l a kašlal na druhýho ???

21.07.2020 1 z 5

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Mě to nenutilo číst dál, protože to nemělo ani žádnej rozjezd, ani spád, natož jakejkoliv děj.
Nemělo to NIC. Nic jí neudělal, nic se jí nedělo, prostě NIC.
A takhle naivně naletěl? Že tam ječí mimino, tak tam vlezu? Jako vážně?!

Aha, jak bych mohla...mělo to vlastně jen ten KJUUUUUUTE koneček, áááááááách.,.,.trapas.

19.07.2020 1 z 5

Diář Tomáše Řepky 2019 Diář Tomáše Řepky 2019 Tomáš Řepka

Dobře, není to recitál na úrovni...Ale tetování je hezký.

17.06.2020