DominaCZ DominaCZ komentáře u knih

Lean in 15 - 15minutové recepty a tréninky pro štíhlé a zdravé tělo Lean in 15 - 15minutové recepty a tréninky pro štíhlé a zdravé tělo Joe Wicks

Nevím, je to divný.
Šmelcujte, hňácejte, paplejte, dejte POŘÁDNOU ŠPETKU soli...to je jako co, kolik teda?? Divím se že doporučuje sůl a bílou mouku.

Málo obrázků, recepty ničím extra.
Cvičení dobrý jen pro ty co mají pár cm navíc protože jak vidno, v galerii VŠICHNI zhubli pouze břicho které se hubne nejsnáze.
Výskokem se nehne nic dalšího takže tohle neberu za hubnoucí režim jako spíš za korekční.

26.08.2022 odpad!

Zapomenuté vzpomínky Zapomenuté vzpomínky Eva Kročáková

Problém je, že anotace vše vyzradí.
Děj v knize už je jen matlanina o ničem.

21.08.2022 odpad!

Horečka nad ránem Horečka nad ránem Péter Gárdos

Nijaký, suchý.
Ač na léčení, chovaj se tam jak fakani na intru a chodí to tam yebat do lesů a kde všude...to je špatný, to si měli ohlídat.
Dělá to z toho jakousi zoo.
Úryvky jsou malinký, z 99% o ničem.
Nevím, mně to nic neříká prostě.

24.07.2022 1 z 5

Historička Historička Elizabeth Kostova

Twl co?? Píše teda vlastně o sobě, když byla fakan, je to téměř z doby kamenné a přitom dělá, jako by už tehdy byla megavýznamnou pátrající historickou osobností?
Jako by nás vedla do ultra zajímavých a temných míst a přitom nuda ...

Nejvíc mě od ní dostalo na straně 13: "...abych toto místo ochránila před turisty, kteří s průvodcem v ruce chodí po stopách zkázy." A jak jinak twl?! Se tam mají lidi vznášet, aby se stejných de.ilů jako jsi ty, nedotkli??!

Takže tady, na nudné straně 13 končím a šlus.
Mně se už nezdála anotace.
V době zvonáčů a dlouhého vlasu bude ona v podkolenkách pátrat po Vladovi, to jo :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

20.07.2022 odpad!

Hříšná Jízda Hříšná Jízda Marcy Jell

Trapný jako autorka sama. Viděla jsem ji v katalogu Knihcentra kde neměla v hubě nic jinýho, jak ráda pr.á a jak nehledá chlapa na vztah, aby z ní poté vypadlo, že 10 let byla ve vztahu, kterýho lituje. Čili klasika - zas jedna zhrzená si chce teď na starý kolena něco dokázat, být nespoutaná a jakože mužsky divoká, a to se promítá i do těch knih. Vychází z toho ale špatná red knihovna.
Otřes a zoufalství prostě.

19.07.2022

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

Obecný kydy, co tu 1000000000000x byly.
Furt dokola s pocitem, jak to vystihly...a přitom ze sebe jen dělaj krá.vy.
Podiv nad tím že nákup nosí ženy a že to uráží nebo je podporovat v zatloukačce nevěr? Neustále kydy o prázdných kydancích na hajzlech a drbech?? Real není sex ve městě proboha...takže trapas.
Jo a kresba tý zrzky je nechutná.
A pokud je baba hysterka z toho, že jí nepotvrdil vztah na fcb, tak by měl ten chlap hodně rychle zdrhat.

24.06.2022 odpad!

Pod kardinálskou pečetí Pod kardinálskou pečetí Alena Vrbová

O ničem, jak z historické učebnice, suché.

23.06.2022 odpad!

Věčný neklid Věčný neklid William Boyd

Mě to nebralo...a ta obálka-tady je holka a já mám kreslenou mladou vykrouceninu o věku mínus dvacet a váze podmínus 40 kilo...to taky dělal Decastelo, manža okurkové víly jo? :) Mně to nesedí tady ty braky prodávající se zároveň s časákem...

25.01.2022

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Jo takže strana 12: jde fotit svatbu plným Londýnem BEZ PODPRDY a tuny dělníků na ni hvízdaj. Tak určitě.
Měli jste pravdu, je to krá.a.

Nevím, proč jí Daily Mirror a Daily Mail, Timesy atd. lezou do ř.ti, když za to jako spisovatelka nestojí.

A ta tuna zdrobnělinek mě taky vytáčela.

16.01.2022 odpad!

Škola milostných chutí Škola milostných chutí Erica Bauermeister

Ufňáganý. Dobrý pro matky na mateřské.
Neustálý kydy o děckách.
Nechápu, proč je přímá řeč té kurzovnice stopovaná a dělená do odstavců, pak to vypadá, že mluví někdo jiný!

Claire jsem myslela že bude nějaká devatenáctka co čerstvě porodila, a ne baba třicítce s manželem a dvouma děckama...furt v palici jen děcka a nic jinýho...nuda.

Kurz je o žrádle, to je jasný, ale začít rozsekáním krabů zaživa (ti se navíc zabíjejí jedním bodem nože) nebo tvrdit ať neochutnavaj těsto na dort, že kvůli vejcím je to RISKANTNÍ?? Zvláštní, já těsto vždy ujídala a nic se nestalo.

Takže konec na straně 70, dál to nedám.

28.12.2021 odpad!

Sedm Tibeťanek - Tajemství chuti do života Sedm Tibeťanek - Tajemství chuti do života Gerti Samel

Blbost. Sedí na mě prý to co přesně nesnáším

21.12.2021 1 z 5

Cirkus u Tří slunečnic Cirkus u Tří slunečnic František Kožík

To znám...Už kresby divné, takové suché, pro děcka příliš beznadějné a šedé...byť to dobře jasněže dopadne...nevim no.

31.03.2021 1 z 5

Překročený práh Překročený práh Anna Sedlmayerová

Točí se to dokolečka a míchaj se tam osudy, který tam nemaj moc smysl.
Zajímavý max. začátek.

26.03.2021 1 z 5

Jahodníček Jahodníček Jarmila Dědková

Máme doma...už kresby mne vždy odrazovaly...námět není až tak těžkej, ale pro desetiletý děcka mi to prostě nepřijde.
Takový suchý.

26.03.2021 1 z 5

Hrdinka říká ano Hrdinka říká ano Meg Cabot

Sorry, dle anotace jsem čekala, že to bude dospívající crazy Bridget Jones...Ale...Ne ne ne.

24.12.2020 odpad!

Danuška Danuška Božena Mačingová

(SPOILER) Rozezlil mne ten skvělý konec-tak to přece nebývá, aby se manžele, co se rozešli, opět dali dohromady jen proto, že si to holka přeje a vše bylo zalito růžovou...

20.12.2020

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Už je prostě vyčpělej. V devadesátkách šokoval, dnes už nemá čím.
Nuda.

20.08.2020 1 z 5

Život v harmonii Život v harmonii Tarthang Tulku

Jednak už strašně starý a překonaný, jednak strašně moc obkecává to co se dá říct snadno a jasně.
Nahuštěný, blbě se čte.
Nevim, tohle jsou snad věci co jsou každýmu jasný, jako zastavte se a klidně dýchejte atd.

09.06.2024

Evička Evička Zuzana Říhová

Zas ti její vlci twl...opět odporný postavy. To je její poznávací znamení.

10.12.2023 odpad!

S láskou tvá S láskou tvá Patricia Scanlan

Tahle kniha je přesně důvod proč tyhle ženský ufňáganosti běžně nečtu. Nikomu se nic neděje, ale furt se 400 stran budou nípat v ho.nech.
Furt hysterky dokola.
Místo aby si užívaly toho co mají...otřes prostě. Jsem často za svý mužský myšlení fakt vděčná.
Takže nelíbilo.

07.12.2023 odpad!