DominaCZ DominaCZ komentáře u knih

Pravý leopardí kožich Pravý leopardí kožich Hana Oboda Kolaříková

(SPOILER) Jedna hvězda za přebal.
Takže ona se vy.urvila kámošce s jejím mužem v Africe a přišla o to. Fajn, spravedlivý trest. Takové netřeba litovat.

16.01.2022 1 z 5

Lenko, nebuď marnivá Lenko, nebuď marnivá Věra Řeháčková

Notně přehnaný tím jak ji úplně každej všude chce...

Výrazy a uvažování nesedí mentalitě děcka, je to příliš na sílu.

Nicméně přála jsem jí to.

20.09.2024 odpad!

Bezva holka - Průvodce růžovým světem Bezva holka - Průvodce růžovým světem Lisa Clark

Růžový příliš, dělající z holek namyšlený tupky.

Příliš mnohokrát řečeno RŮŽO ŽŮŽO.
To že pink žere autorka neznamená že ji musí cpat všem. Ne mít růžovou pelerínu fakt cool není.

Pokud má ve 14 kulaťoučké bříško má to řešit, a ne se cpat zmrzlinou a dělat jak je i přesto krásná.
Tyhle kydy je učí tomu FatYourself.

A co jsou Negativní Niny taky nevím.

20.09.2024 odpad!

RU: Příběh vietnamské utečenky RU: Příběh vietnamské utečenky Kim Thúy

Tohle není příběh, to je směs psaní, jednou o domovině, jindy táboru, poté už západu... strašné zmatek.

Hlavně ale jako..."Teta má jizvu pod břichem, je jí svědkem eskapád z uliček plné dychtivých mužů. Muselo se jí lhát a chránit ji. Břicho jí schovaly jeptišky. Nikdy se nedozvěděla proč ztloustla a proč poté, co se probrala z hlubokého spánku, opět zhubla." To byla jako rodina tupých magorů co nezná ani základy v tom pralese?? Nechápu, dyť je jich jak psů tak tohle přece znaj velmi dobře..

Jinak nuda, žádný popisy pekla ani děsu takže anotace kecá, jako vždy. Jen mele jak jí myšlenky jdou.

03.08.2024 odpad!

Sever a Jih. Díl I. Sever a Jih. Díl I. Elizabeth Gaskell

Tyhle náměty, kdy děva zaujala továrníka, jsou trapný prostě.
Nechápu proč se z tý knihy dělá takový haló

29.07.2024 odpad!

Modré jezero je dnes zelené Modré jezero je dnes zelené Jutta Treiber

Pfff, ohraná klasika a skoky v ději.
17tka zabřezne po prvním vrzu, pak matura a úžo dovča, kde zas roztahuje hnáty jinýmu.
Může být ráda že neměla díky vlastní blbosti další děcko. Takže spousta kydů o ničem a jasněže sweet end.

16.07.2024 odpad!

Chalupáři - 40 let: Nová fakta o natáčení Chalupáři - 40 let: Nová fakta o natáčení Petr Macek

Než o filmu spíš trio Sovák Menšík Kemr a poté už jen životopisy herců...to si můžu najít na netu.

16.07.2024 1 z 5

Maminka Creep: Věřte svým dětem! Maminka Creep: Věřte svým dětem! Jarmila Hložková

Když si ženská a ještě v tomto věku říká MAMINKA, tak už to je samo o sobě creepy... trapná celá rodina, knihy jedna i druhá o ho.ně

14.07.2024 odpad!

Vy jste tady novej? Vy jste tady novej? Petr Lehečka

Myslela jsem že to bude odpovídat anotaci, ale ono je tam tuna příběhů vesnických buranů okolo takže ne, pruda.

09.06.2024 odpad!

Na náš pohřeb do smrti nezapomenete Na náš pohřeb do smrti nezapomenete Vít Pokorný

Velmi úspěšného prvního dílu?? To kde jako??
Děs, bliju ještě teď.

Ahoj mami Ahoj mami Vít Pokorný

Ty recenze vzadu si napsal sám co...
Smát se?? A čemu jako?? Tý změti co působí jako deníček dvanáctky??
Hnůj neskutečnej.
A proč furt atakuje matku jsem nepochopila.

Julie se nevzdává Julie se nevzdává Sveva Casati Modignani

Idealistické a too much sweet.

25.01.2022

Deník Dity P. - Kuchařka 2 Deník Dity P. - Kuchařka 2 Dita Pecháčková

Už ta anotace je děs

25.09.2024 odpad!

Deník Dity P. - Kuchařka Deník Dity P. - Kuchařka Dita Pecháčková

Takových bylo je a bude...furt dokola.
Bohyně?? No tak se uklidnime...
A vida kde bohyně skončila... dělá Penny časák

25.09.2024 1 z 5

Výtah Výtah Linwood Barclay