ErikaKej ErikaKej komentáře u knih

Hodná Hodná Marta Fenclová

(SPOILER) Žiaľ čakala som niečo viac. Väčšina knihy je len opis života a sebaľútosť hlavnej postavy,ktorá je nespokojná so svojim pracovným i partnerským żivotom ale nemá odvahu to zmeniť a tak len rozmýšľa o tom, aká je nešťastná. Dej sa začína na konci knihy a je podla mňa dosť odfláknutý. To čo malo tvoriť gro knihy je popísane na pár stranách. Malo to väčší potenciál, ale ten ostal podľa mňa nevyužitý. Mňa kniha neoslovila hoci štýl nebol zlý a niektore mená sa podarili.Chýbal mi však dej.

01.01.2022 2 z 5

Siddhártha Siddhártha Hermann Hesse

must read-velmi pekne

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

Jedna z najlepsich knih od Sheldona- a v tomto pripade bolo aj filmove spracovanie velmi vydarene. Presne tak som si Tracy predstavovala aj ja :)

Majstrovská hra Majstrovská hra Sidney Sheldon

Sheldon je majster -perfektna kniha! Myslím že asi najlepšia Sheldonova kniha, hoci każdá je výborná. Kate je brutálna a fascinujúca postava, na mnohých miestach som mala skutočne husiu kožu.

14.11.2016 5 z 5

Štátne tajomstvo: Komnata kráľovnej Štátne tajomstvo: Komnata kráľovnej Juliette Benzoni

perfektny pribeh so skutocnymi historickymi postavami a zaujimavou zapletkou- Juliette Benzoni ma naozaj bohatu fantaziu ale- co ked to naozaj bolo tak? :)

Jediná láska Jediná láska Juliette Benzoni

woow- super...Prelinanie postav Michela a Arnauda je velmi symbolicke. Krasny roman a navyse autorka majstrovsky vplietla do deja realne postavy a skutocne udalosti.

Pre jednu noc lásky Pre jednu noc lásky Juliette Benzoni

Juliette Benzoni to jednoducho vie, opat jedna z jej vydarenych serii...Príbeh vás zavedie do mediciovskej Florencie, spoznáte Lorenza Nádherného i mnoho dalších historickych postáv. Napínavy lúbostny román so všetkym čo k to u patrí.

14.11.2016 5 z 5

Harry Potter a Ohnivá čaša Harry Potter a Ohnivá čaša J. K. Rowling (p)

Tu knihu som doslova zhltla - ci uz som ju citala prvy krat alebo neskor znova... urcite najlepsia z prvych styroch-dokonca by som to klasifikovala ako uplne iny level a odchod zo sveta rozpravok. Velmi napinave, chvilami az strasidelne, strhujuce a urcite vam utkne v pamati :)

14.11.2016 5 z 5

Harry Potter a Dary smrti Harry Potter a Dary smrti J. K. Rowling (p)

genialne

14.11.2016 5 z 5

Harry Potter a Kameň mudrcov Harry Potter a Kameň mudrcov J. K. Rowling (p)

krasne, tesim sa ked to budu citat moje deti :)

Jednorožec a hra osudu Jednorožec a hra osudu Valérie Alma-Marie

Zda sa, akoby osud Camille a Philipovi naozaj neprial a hoci sa snazia, zasahy stale prichadzaju...
Dejovo je to zaujimava knizka, ale v kontexte predoslych dielov mi dej nepasoval a koniec sa mi zdal velmi sileny- len aby to teda nejako dopadlo... Autorka mala ocividne este vela napadov a nametov, mozno sa mohla pustit cestou inej hrdinky a vykreslit pribeh novej postavy spolu s Axelom ako hlavnym hrdinom. Takto mi zial trosku pokrivila obraz lasky Camille a Philippa. Kvalitativne podla mna kniha zaostava za predoslymi dielmi, ale stale velmi dobre citatelne :)

14.11.2016 3 z 5

Jednorožec a trojitá koruna Jednorožec a trojitá koruna Valérie Alma-Marie

Nadherna oddychovka, osudy Camilly ma uplne pohltili. Odporucam:)

Indiskrétnost Indiskrétnost Diana Stainforth

Fantasticka kniha, super zapletka a zaroven velmi ludska..