Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

No tak to jsem nečekala,podle anotace jsem si nebyla úplně jistá jestli mě budou bavit mimozemšťané. No a musím říct že tato spisovatelka opět nezklamala. Hltala jsem to jak to jen šlo:)Bavil mě příběh a hlavně postavy,konec teda mazec utíplej nemít pokračování tak bych byla fakt naštvaná:)))

07.04.2019 5 z 5

Neodolatelný Neodolatelný J. R. Ward (p)

Od knihy jsem čekala víc vzrůša ,ale i přesto to bylo velmi příjemné a lehké čtení.

06.04.2019 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Předvídatelná kniha,ale hezky se četla. Kniha o dvou zlomených duší,které se spojili díky intrikám a neštěstí. Samozřejmě s pohádkovým koncem;) Každopádně Alexe bych nakopala do p.....hvězda nehvězda:)))

05.04.2019 4 z 5

Sám mezi všemi Sám mezi všemi Katrin Walldová

Super kniha,která se četla sama.Smekám před autorkou,která do toho šla na plno a nic nepřikrášlovala. Je smutné že v dnešní době to někdo ještě odsuzuje. Každopádně tato kniha stojí za přečtení

01.04.2019 5 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

No,kruci! To byl konec,jsem z něj trochu zmatená a zklamaná,ale o to víc se nemůžu dočkat pokračování. Tuto autorku mám ráda ,jelikož to vždy udělá napínavé od A až po Z a rozhodně se u jejich knih nenudím. Opět jsem ji dala na jeden zátah

30.03.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Vtipné a předvídatelné, ale čtivé. Příjemná oddychovka,každopádně se moc těším na Lexe,ten mě fakt bavil:)

26.03.2019 5 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Kniha nezklamala,jako první díl super čtení. Docela mě překvapil vývoj. Každopádně doufám že bude brzy další díl a Jaxovi;)

24.03.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Nevím co k tomu dodat. Ze začátku jsem trochu bojovala,jelikož je to fakt hodně o fotbale:))). Každopádně mě dostala Sal,tu jsem si oblíbila za její výřečnost:) a její táta taky válel, ta kapitola jak tam přijeli na jeho narozky s Kultim u té jsem málem padla smíchy . Kniha rozhodně stojí za přečtení, další takové PROSÍM:)

17.03.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

PECKA!!! Autorky opět nezklamali. Je to hravej,vtipnej a poutavej příběh. Fakt jsem se nasmála a hltala plnými doušky. Giu jsem si oblibila pro její drzost:) no a Rush je prostě mňamozní;) Nemohu ani opomenout sexy obálku. Už se nemohu dočkat pokračování,jelikož konec byl pěkně utíplej:(

02.03.2019 5 z 5

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

Nádhera tuto sérii miluju. Tentokrát mě kniha přišla hodně citově založená už jen že byla zaměřena pouze na tyto dva páry. Každopádně jsem si ji opět naplno užila

25.02.2019 5 z 5

Temné touhy Temné touhy Kresley Cole

Tento díl mě asi bavil nejvíc,byl akční a ani trochu jsem se nenudila. Akorát mě fakt mrzí že nejsou přeloženy další díly:((

23.02.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

No to byla úplná horská dráha. Jelikož mám tyto autorky ráda,tak dávám průměr ☆Docela mě to zklamalo,je to jiné než ostatní knihy:( Neříkám že by to byla katastrofa,ale určitě se k této knize nevrátim. Holland mě přišla jako fňukna a přišlo mě to takové bez děje

21.02.2019 3 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

No kniha nebyla úplně to co jsem od ní očekávala,ale četla se příjemně a docela jsem se zasmála některým hláškám.

16.02.2019 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Hodně předvídatelná kniha,trochu přeslazená. Čekala jsem od ní víc,ale jako oddychovka dobrý průměr

15.02.2019 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

BOMBA!!! Přečetla jsem to za jeden den,fakt jsem se od toho nemohla odtrhnout. Skvěle napsaná kniha,je to přesně můj šálek kávy:) Byl to krásný příběh. Plný zklamání a zlomenych duší, ale přitom ukázka že když je vůle a přátelé tak jde vše:) Rozhodně se nemůžu dočkat dalšího dílu a jelikož jsem četla ukázku už teď jsem jak na trní :)další série ke které se budu ráda vracet

14.02.2019 5 z 5

Nedostižný přízrak Nedostižný přízrak Kresley Cole

Miluju knihy o upírech,takže tuto sérii si maximálně užívám. Tento díl byl zajímavej díky duchovi. Byl to napínák až do konce:)

13.02.2019 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Žhavej ,opiercigovanej,divokej a s temnou duší. Hmmm komu by se to nelíbilo:) Každopádně Shaw a Rule spolu krásně splinuli. Jako den a noc,i když Shaw také měla svoji temnotu. Vlastně kdo z nás nemá,že. Moc se těším na pokračování, četlo se to samo :)

06.02.2019 5 z 5

Hlad jako žádný jiný Hlad jako žádný jiný Kresley Cole

Musím říct že toto je moje další nejoblíbenější série :)

04.02.2019 5 z 5

Červené lodičky Červené lodičky Christina Dodd

Opět pěkné počtení,tuto sérii jsem si užila a pěkně od i odpočinula. Tentokrát to byl napínák a s překvapením na konci. Akorát to vypadá že to má další díly,ale zřejmě nejsou přeložené:(((

30.01.2019 5 z 5

Elegantní výmluva Elegantní výmluva Christina Dodd

Jako u prvního dílu se to četlo samo. Je to fajn sladká oddychovka,musím říct že tento díl mě bavil o něco víc. Bylo zapeklité a vtipně pojaté

28.01.2019 4 z 5