Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

ACHHHH to zas byla krásná pohádka:) Jako i u předešlých dílů jsem si u této knihy odpočinula. Líbí se mi styl jak je kniha psaná,minulost a současnost a také zbožňuju jak je to okořeněné hláškami. Doufám že bude brzy další díl,jsem zvědavá na Connora;)

27.01.2019 5 z 5

Strach z temnoty Strach z temnoty Alexandra Ivy

Tuto sérii je radost číst,na tento díl jsem se těšila a rozhodně nezklamal. Bylo v tom hodně akce a byl to napínák do konce:) Opět super čtení

21.01.2019 5 z 5

Spoutaní temnotou Spoutaní temnotou Alexandra Ivy

No tak tento díl jsem si opravdu vychutnala. Oba jsem si oblíbila,bavilo mě jejich špičkování. Zbožňuju styl psaní, zde je vidět jak si autorka dokáže pohrát se slovíčkama a postavami. Člověk se fakt nenudi a hlavně se i pobaví.

19.01.2019 5 z 5

Pohlceni temnotou Pohlceni temnotou Alexandra Ivy

Naprosto dokonalé,na Taneho jsem se moc těšila a Laylu jsem si hned oblíbila. Už jsem psala že miluju Leveta?:))) Každopádně se nemůžu dočkat pokračování,je to jako droga;) akorát mě mrzí že to nebudou všechny díly:((

17.01.2019 5 z 5

Za hranicí temnoty Za hranicí temnoty Alexandra Ivy

Tento díl byl zatím nejslabší,ale samozřejmě i tak jsem si ho užila. Baví mě styl psaní,vždy je to odlehčené nějakou hláškou,takže se čtenář opravdu nemůže nudit:)

16.01.2019 4 z 5

Rozbouřená temnota Rozbouřená temnota Alexandra Ivy

No co dodat,prostě žeru příběhy o zlobivejch upírech;). Musím říct že je to moje druhá oblíbená upíří série po Bratrstvu černé dýky.

13.01.2019 5 z 5

Odhalená temnota Odhalená temnota Alexandra Ivy

Opět skvělé počteníčko,další super série o mňam upírech;) parádní odpočinek při čtení knihy. Děkuji za Leveta fakt ho miluju za ty jeho hlášky,které to hned rozzáří:)))

10.01.2019 5 z 5

V objetí temnoty V objetí temnoty Alexandra Ivy

Prostě tato série je fakt super. V tomto díle se mi moc líbili hlášky Leveta je fakt skvělej,bylo to odlehčení příběhu

06.01.2019 5 z 5

Sázka na vášeň Sázka na vášeň J. R. Ward (p)

Opět chuťovka,ktera se četla sama;)

01.01.2019 5 z 5

Tak trochu žít! Tak trochu žít! Nancy Warren

Páni to byl akčňák:) příběh byl trochu nadnesenej,takovej horší průměr

31.12.2018 3 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Tuto knihu jsem si opravdu vychutnala,je moc pěkně a zapeklitě napsaná.

21.12.2018 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

Příběh mě příjemně překvapil,akorát ten konec se moc nepovedl. Přišel mi zbytečně rychle ukončenej a ošizenej

17.12.2018 4 z 5

Trable na jehlách Trable na jehlách Christina Dodd

Docela vtipně pojatá kniha. Brandi mě bavila. Lehké oddechové čtení.

15.12.2018 4 z 5

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Podle anotace jsem čekala trochu víc,jsem ráda že jsem to vůbec dočetla.

12.12.2018 1 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Jedna z mých oblíbených autorek,která nezklame. Tento příběh byl pohlcující a napínák až do konce.

10.12.2018 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Autorka kterou mám moc ráda a po přečtení této knihy a hlavně té zápletky si ji nesmírně vážím a smekám. Kniha byla nádherná a o to víc když jsem se dočetla že do toho dala kus svého života. Kéž by to takhle vždy skončilo

09.12.2018 5 z 5

King King T. M. Frazier

Wouuuw,tahle kniha byla pecka. Slupla jsem ji jak malinu,četla se sama. Krásný napínavý příběh u kterého jsem se ani chvilku nenudila. Slintala jsem nad Kingem,zlobivej potetovanej hezoun;) a zbožňovala jsem Preppa,akorát škoda jak to s ním dopadlo:(byl zlatíčko. Každopádně tuto knihu jen doporučuju

06.12.2018 5 z 5

Nick a Norah: Až do ochraptění Nick a Norah: Až do ochraptění Rachel Cohn

No páni,tak takhle jsem se dlouho nenudila. Čekala jsem absolutně něco jiného,s tímto jsem se fakt trápila abych to dala do konce

05.12.2018 odpad!

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Páni,tak nějak nevím co si o tom myslet. Chvilkama nuda,jinak trochu překvapující a možná něco k zamyšlení

03.12.2018 3 z 5

Hodný holky líbaj líp Hodný holky líbaj líp Elie Grimes

Kniha co neurazí ani nějak nenadchne. Chvilkama jsem se nudila a konec se mi nelíbil,byl takovej odflaknutej a nějakej. Samozřejmě byla místa kdy jsem se pobavila,ale čekala jsem trochu víc

02.12.2018 3 z 5