Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Racer Racer Katy Evans

No co k tomu dodat,neočekávala jsem od autorky nic jiného než další chuťovku:D Z Racera nám vyrostl sexouš,taky ještě aby ne. ŽE:))) Doufám že bude pokračování ještě s jeho sestrou Iris.Prosím,prosím:D

23.11.2019 5 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Přečteno na jeden zátah. Miluju její zvráceně morbidní styl psaní:) Natea s Tillie jsem si oblíbila. No jen doufám že se brzy dočkáme pokračování. Jsem zvědavá na Brantleyho. Opět to zkončilo otevřeně a už teď umírám zvědavostí jak to bude pokračovat:) doufám. Prostě zbožňuju KRÁLE:* Obálka opět luxusní

21.11.2019 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Velké zklamání. Zbytečně dlouhé a trochu přitažené za vlasy:(

11.11.2019 2 z 5

My My Elle Kennedy

Knihy od těchto autorek se čtou lehce a člověk se nemůže odtrhnout. Konec byl sladká tečka jak má být;) Wese i Jamieho jsem si hned oblíbila,ještě aby ne jsou to zlatíčka. No a Blake ten byl prostě pošahaně peckovní;** Škoda jen že to nevyšlo před sérii WAGs aby to šlo hezky po sobě:)

06.11.2019 5 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

BČD je prostě nesmrtelná série,které se nikdy nenabažím. Opět úžasné čtení ,líbilo se mi že se vrátila k Jonovi který se konečně dočkal:) A prostě miluju Lassitera s tou jeho holou zadnicí:))) Prostě mě baví Wardovky ten její humor na který nikdy nezapomene :))) Jen tak dál

03.11.2019 5 z 5

Vánoce v New Yorku Vánoce v New Yorku Mandy Baggot

Ufffff,to bylo přemlouvání abych to dočetla až do konce. Anotace mě zaujala,ale bohužel kniha sama o sobě ne. Opravdu zbytečně rozsáhlé popisování,knihu bych ztenčila tak na půlku. 2☆za snahu

30.10.2019 2 z 5

Jet Jet Jay Crownover

No to teda byla jízda. Začátek se mi táhl,ale potom.....To bylo peklo,když vyplula na povrch Aydenina minulost. To opět dokazuje že rodinu si člověk bohužel nevybírá :( Znovu se ukázalo že není nad to mít přátelé které se dá spolehnout;) Jet a Aydien si sedli. Byl to hezký i když trochu smutný příběh. No každopádně doufám že budou brzy další díly jelikož už teď jsem jak na trní:(( Kdo by si neoblíbil krásné potetované a propíchané chlapáky;)))

26.10.2019 4 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

No kruci,to byl zase příběh. Opět temnej a bohužel hodně emotivní. Pokaždé když čtu knihu od této autorky,tak si říkám...sakra kam na ty příběhy chodí! Kolikrát mi ze čtení běhá mráz po zádech. Každopádně se mi líbí že to má pokaždé hloubku .Tento díl mě rozsekal :( Zbožňuju její knihy a už se nemohu dočkat pokračování,jelikož jako vždy v tom největším napínáku je prostě KONEC;) PS: OBALKA JE FANTASTICKA ,absolutně vystihuje tíhu a temnotu příběhu

21.10.2019 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

No tak jsem se zase od srdce zasmála,:))zbožňuju autorky humor který vkládá do příběhu. Nečekala jsem ani nic jiného;) Jako BUBLINKOVEJ ZADEK,pecka fakt jsem se zasmála. Brennu jsem si oblíbila od začátku,upřímná a pohodová normal holka.Líbilo se mi popichování Brenna s Jakem. Jinak z čeho jsem nemohla jsou Hollis a Rupy. Prosím ať je o nich kniha,jelikož ta by stála za to:)))

20.10.2019 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Jo tak to byla sakra jízda,tento díl si mi líbil víc. Vic je sice hovado:) ale Emilia se držela což smekám:)) Super příběh,člověka pohltí. Nemohla jsem se od toho odtrhnout,až mi je líto že už jsem to přečetla. Nesmím opomenout fakt mňamózní obalku;)

18.10.2019 5 z 5

Seznam snů a neřestí Seznam snů a neřestí Alison Bliss

To byla cukrová vata:),ale opět jsem si ji užila. Nečekala jsem ani nic jiného,než že se zase pěkně svezu:) dala jsem to na jeden zátah. Jj co dokáže jeden podělanej papír za bordel co:) Každopádně mít takového bráchu,tak ho majznu po hlavě:)))

17.10.2019 5 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Kniha mě velice překvapila a potěšila. Cat je sice trochu pošahaná,ale aspoň se u toho jeden nenudí;) Drsňák v ženské podobě:)

14.10.2019 5 z 5

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

Páni,no bulela jsem jak želva:) ,ale Bones to dal....TVRĎÁK:))

14.10.2019 5 z 5

Láska na Korfu Láska na Korfu Mandy Baggot

Slabší průměr:(čekala jsem více,takže trochu zklamání. Zbytečně rozsáhlé a chyběla mi tam nějaká pořádná akce

08.10.2019 3 z 5

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Zajímavá kniha,která neurazí ani nenadchne.

30.09.2019 3 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

No to byla panečku chuťovka;) nejen že obálka je mňam,ale i kniha byla jedno velké vzrůšo:) Box jako sám o sobě ráda nemám,ale autorka z toho vždy dokáže udělat vtahující a super počteníčko. Už se nemůžu dočkat pokračování;)

27.09.2019 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Tento díl mě bavil asi nejvíc. Emily byla číslo se kterou se člověk nenudil :) no a Henry ... to je prostě plyšák;)

05.09.2019 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Jednohubka u které se člověk odpočine a pobaví,i když chvilkama to bylo smutné,ale za přečtení rozhodně stojí. Doufám že se dočkáme další povedené knihy od této autorky:)))

05.09.2019 5 z 5

On On Elle Kennedy

Wouuuw,byla to žhavá-sladká pecka;) kniha mě velice překvapila, i když od těchto autorek se dalo čekat že to bude parádní čtení. Jamie i Wes sou zlatíčka,příjemná změna:)

04.09.2019 5 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Která ženská by nechtěla Rushe,že;) Je to taková krásná oddychová pohádka. Tuto serii,zbožňuju. Čtu ji po druhé a pokaždé se od toho nemohu odtrhnout. Jediné co mi tam chybí je jak to dopadlo s ostatníma:(

25.08.2019 5 z 5