Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Přeju si... tebe! Přeju si... tebe! Tracy Brogan

Tento díl byl o fous lepší,přesto zůstávám u 3☆Nic překvapivého a opět lehce něco k zasmání. Jediné co mě vadilo že se tam neustále opakoval věk (sice chápu že to je to hlavní téma) ,každopádně to nebyl zas takový rozdíl aby dělala z komára velblouda,že:) Jinak oddychovka

02.06.2020 3 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Tracy Brogan

Oddechové, předvídatelné čtení které neurazí ani nenadchne. I když musím dodat že jsem se chvilkama opravdu pobavila:)

30.05.2020 3 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

No co k tomu dodat???!!! Miluju tyhle zkažené,teď už chlapíky;))) Trent, hajzlík jako jeho parta,ale opět je vidět že i on dokáže být sladkej když přijde na věc:) Myslím že věkovej rozdíl je každého věc a Edie a Trent se s tím poprali s přehledem dle očekávání. Edie jsem si oblíbila uz jen proto že byla silná a nevzdala se svého bratra. No a Luna je prostě miláček. Opět čtivej kousek a asi se rozbrečím ze je konec:(
Obálka....slovo wouuuw to nemůže dost vystihnout;)

28.05.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tak tomu říkám počteníčko ♡jak už je psané že to připomíná BB,tak mě to vůůůbec netankuje. Protože jsem se s touto knihou pobavila úplně stejně jako BB. Toto téma asi nikdy neomrzí;) Více takových odpočinkových knih...PROSÍÍÍÍM:)))

23.05.2020 5 z 5

Nemali by sme Nemali by sme Vi Keeland

Noooo...Vi Keeland mám fakt ráda, ale tentokrát to nebylo úplně podle mého očekávání:(Průběh četby byl takovej vlažnej. Možná to bylo i tím že to bylo psáno sk.j. Každopádně věřím že další kniha bude zase pecka;)
PS: Mimochodem chválím obálku;))))

22.05.2020 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

No tak to byla jízda!!! Při čtení jsem se pořád smála jak měsíček na hnoji:))) Super oddychovka,super postavy. Bavila mě celá ta jejich parta a jejich pošťuchování;) Některé hlášky opravdu jsou fakt parádní

29.04.2020 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

No to byla jízda,kdybych nemusela fungovat,tak bych se od té knihy neodtrhala. Absolutně mě pohltila. Smutnej příběh s krásným koncem,samozřejmě;) Musím říct že se mě líbil více než 1d.

26.04.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Kdyby to šlo,ta dám 10☆ Byla to trešinka na dortu,nečekala jsem ani nic jiného. Opět bravurně napsané ♡Na příběh Sawyer a Isaaca jsem byla zvědavá,no a dopadlo nad mé očekávání.Ke konci ukápla slzička:) ,ale BOŽE k této sérii se budu rozhodně vracet! CHCI DALŠÍ KNIHY♡♡♡♡♡

23.04.2020 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

No tak jsem mile překvapena,čekala jsem že to bude takovej ten průměr. Tentokrát jsem si to užila,opravdu mě to překvapilo a za mě asi nej kniha od autora. Milej,odpočinkovej příběh. Postavy super až na pošahanýho Jima:)

18.04.2020 4 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

BOŽE ,FAKT MULUJU JEJÍ KNIHY!!!!!Na Huntra a Demi jsem se moc těšila, i když je pravda že se těším na každou knihu od této autorky:) Zbožňuju její humor co vkládá do příběhu,jako třeba vejce Pablo. U toho jsem se fakt nařechtala:)))) No a zakončení Holise a Rupi,super:)
PS: potřebuji další knihu,prosíííím!!!!

11.04.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

No jak jsem se těšila,tak proběhlo docela zklamání. Podle anotace jsem čekala že se z toho posadim na pr... a ono to bylo takové rozpačitě ujeté.

01.04.2020 3 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Autorky knihy mám moc ráda,pokaždé se těším na další. Romantické, vtipné a sexy;)

28.03.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Tááák, za mě super kniha. Předvídatelná ale pohlcující. Emmy jsem si hned oblíbila tak jako ostatní. Je to fajne parta,bavilo mě to jejich hašteření:)Už se nemůžu dočkat dílu o Aidenovi;)

28.03.2020 5 z 5

Skvělá partie Skvělá partie Jude Deveraux (p)

Opět skvěle počteníčko. Tentokrát to byl napínák,taková romantika propojená s detektivkou:). Už se těším na další knihu této autorky

24.03.2020 5 z 5

Skúška z lásky Skúška z lásky Jennifer Probst

Sladká a romantická oddechovka.

22.03.2020 5 z 5

Anděl Anděl Tiffany Reisz

Opět čtivej příběh a opět rychlé ukončení:(

21.03.2020 4 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

No fakt zbožňuju zlobivé chlapáky;) a zbožňuju tyto obálky,ufff:)))No a teď ke knize,musím říct že 1d. byl ostřejší. I když se nedivím,Vicious byl fakt psycho :)Tento díl byl taky boží,jinak ale byl. Ke konci jsem se fakt lekla že to dopadne špatně a zas to obulím,ale jako každá pohádka to dopadlo dobře. Už se moc těším na příběh Trenta

20.03.2020 3 z 5

Siréna Siréna Tiffany Reisz

Rozhodně zajímavé čtení,konec mě přišel uspěchanej.

19.03.2020 3 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

No tak jsem se konečně dostala k této knize a musím říct že mám z ní plno dojmů. Bohužel smutné a reálné téma. Příběh mě absolutně pohltil,bulela jsem jako želva. Strašně jsem jim fandila a jsem ráda že to zvládli,jelikož toto poznamená každý vztah. Krásná kniha sice smutná,ale že života. Mohu jen doporučit

17.03.2020 5 z 5

Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Georgina Guthrie

Tááák,konečně dočteno. Popravdě jsem s tímto dílem bojovala,přišlo mi to už zbytečné natahování příběhu. Asi nejlepší byl konec,který byl předpokládaný...... Žili spolu šťastně :))) Prostě pohádka

15.03.2020 2 z 5