georginaa georginaa komentáře u knih

Trápení s láskou Trápení s láskou James Dean

Druhé pokračování hrdinů, jsou starší, zkušenější, ale i tak se jim nevyhnou různé intriky, špatné rozhodnutí, špatné romantické vztahy. Seriál byl pěkný.

28.09.2020 2 z 5

Dobrá parta Dobrá parta James Dean

Četla jsem tuto knihu ze zvědavosti, ale natočený seriál byl daleko lepší. Jelikož se u nás žilo úplně jinak, byl to v té době super seriál.

28.09.2020 2 z 5

Divoké oči Divoké oči Joan Johnston

Opět má oblíbená romarťárna na ranči. Vše je divoké a vzrušující jako ten pohledný kovboj s indiánskými předky. Tvrdé rysy, temné oči, ale ze srdcem na dlani.

Muž z divočiny Muž z divočiny Barbara McCauley

Každá žena která hledá dobrodružství bez civilizace v horách si zakládá na velký problém. Jenže když dostane tak pohledného a schopného průvodce, nemusí se ničeho bát. Je na správném místě se správným člověkem.

Milenci z hvězd 1 Milenci z hvězd 1 JoAnn Ross

Tak trochu jiná harlequinka co se týče obsazení. Mimozemšťan a policajtka? Rozhodně zajímavá dvojice. Lásce neuniknou i když každý pochází z jiný galaxie.

Vepsáno v dlani Vepsáno v dlani Dixie Browning

Plno lidí nevěří na vědmi, které dokáží vyčíst osud člověka. Shea na silvestrovské oslavě své kamarádce slíbila číst z ruky přátelům. Když začne číst jednomu z kamarádů, najednou ji přeběhne mráz po zádech a vidí společný osud právě s tímto mužem. I když se tomu brání, prostě tomu neunikne.

Skryté poklady Skryté poklady Nora Roberts

Mám moc ráda, když v romantické knize je i detektivní zápletka. Nechybí tam náboj, důvtip ani plno napětí. Obchodnice starožitností Dora je milá dívka a její podnájemník bývalý policajt Jed je pravý opak. Dokud ovšem nedá své city najevo a vznikne z toho láska jak hrom. Prožijí spolu nekonečné dobrodružství a tím se více sblíží. Nádherná kniha.

28.09.2020 5 z 5

Nalezený otec Nalezený otec Justine Davis

Jako vždy můžete čekat velkou lásku, odloučení a opětovné shledání. Když dva jsou si určeni, stejně si cestu k sobě najdou třeba i po letech.

Manhattan bude můj Manhattan bude můj Judith Krantz

Příběh se odehrává ve firmě nakladatelství, kde se zabývají časopisy těch nejbohatších lidí, jejich aférky a jejich rozhazování peněz. Mít moc a nadvládu celého Manhattnu je sen Maxi Ambervillové - dědičky a zároveň ředitelky tohoto nakladatelství.

Všechny sladké zítřky Všechny sladké zítřky Bertrice Small

Historický román zasažen do doby 16. století, kdy královny Anglie Alžběta a Skotska Marie bojují proti sobě. Pro mě je tato doba plná intrik a nadvlády nepochopitelná. Nepomáhá mi ani shlédnutí filmu natož knihy, aby mi udělala v hlavě plno zmatku. Nicméně vyprávění o lásce je věrohodné a zábavné.

Vzpomínky na půlnoc Vzpomínky na půlnoc Sidney Sheldon

Volné pokračování Catherine, opět příběh plný intrik, zápletek a čekaného rozuzlení celého příběhu. Možná kdyby se v první knize přidalo něco z této knihy bylo by to lepší a ne tak zbytečně zdlouhavé. Jinak Sheldon umí čtenáře nechat v napětí do poslední kapitoly.

Odvrácená strana půlnoci Odvrácená strana půlnoci Sidney Sheldon

Někdy je člověk tak posedlý touhou ublížit, pomstít se tomu druhému, že zapomíná žít vlastní život a vybrat si z toho to nejlepší co může být. Jeden chlap jí ublíží a celou dobu ji vede k němu zášť, dokud ho ovšem znova nepotká. Pak je na vahách zda se mstít nebo znova milovat.

Cesta domů Cesta domů Danielle Steel

Někdy rozhodnutí je velice ošemetné. Pokud musí být na výběr, zda jít za svým srdcem, nebo rozumem, je to vždy na pováženou. Ke všemu ještě když máte malé dítě a nejste na rozhodování úplně sama. D.S. to umí pěkně rozebrat a vždy najde takovou cestu, kdy čtenář je spokojen. Příběh se mi velice líbil.

28.09.2020

Šíp ve sněhu Šíp ve sněhu Doreen Owens Malek

V soudních jednáních se Marisa cítí jako ryba ve vodě. Bere vše vážně, za každou cenu musí vyhrát a mít pravdivé argumenty. Avšak v soukromém životě to bere jako zábavnou hru, kdy může předstírat cokoliv si zamane. Dokud ovšem se totálně nezamiluje do svého protivníka.

Dvě ženy Dvě ženy Beate Hellmann

Když jsem tuto knihu četla v r.1997 ještě o rakovině nebylo tolik psáno jako dnes. Byla to nemoc o které se tolik nemluvilo a tím lidé byli málo poučeni. V tomto psychologickém románu se poznají dvě ženy se stejnými příznaky nemoci a tím se stanou k sobě bližší, než lidé z venčí, kteří to tak nechápou a neprožívají.

Trest života Trest života Joy Fielding

Každá máma která miluje své děti se bojí že se něco takového stane. Celou knihu jsem byla rozrušená a opravdu jsem prožívala strach, aby se mi nic takového nestalo. Gail jsem zcela chápala, že chtěla pomstít tak hrůzný čin. Konec mě fakt dostal.

Osudná léčba Osudná léčba Robin Cook

Změna je život, vybrat si správně je vždy vstup do neznáma. Opustit starý způsob života když se nabízí tak skvělé doporučení na novou práci, nové bydlení, začít jinak a jinde. Vše vypadalo skvěle, dokud se neobjevil velký problém. Záhadné úmrtí pacientů které se stále navyšuje. Je za tím něco víc ?

27.09.2020

Manželství na chvíli Manželství na chvíli Annette Broadrick

Společné zájmy sbližují i když jsou to zájmy divoké, jako například pátrání po unesené ženě. Popírání přitažlivosti je nebezpečné z hlediska špatných rozhodnutí a pochyb. Když si však Jordan s Lauren připustí co k sobě cítí, hned prožijí vše naplno.

27.09.2020 3 z 5

Zášť Zášť Danielle Steel

Zajímavý příběh, který mě moc bavil, hlavně ta část z věznice. Každý má jistou minulost, záleží jaká je a jak se z ní člověk vyrovná. Co si do života odnese a jak zabránit dalšímu traumatu. Nakonec vždy zvítězí láska, která má tu moc, zapomenout na to zlé a pocítit v duši štěstí a klid.

Zajímavý soused Zajímavý soused JoAnn Ross

Takový soused by opravdu byl skvělý. Hodně jsem se pobavila tím, jak se věčně dohadovali co by měl a neměl dělat a zároveň se přitahovali, chemie působila věrohodně a jak v harlequinkách bývá, vše dopadlo tak jak má.