georginaa georginaa komentáře u knih

Dům na útesu Dům na útesu Nora Roberts

Co k tomu dodat. Chvílemi mi příběh připadal jak z jiného století - dům na útesu, moře, piráti, poklady, tajemno. A když přišla Ambra, najednou vše bylo fuč - joga, praní, uklízení, jídlo... tyto žánry se prolnuly v jeden a nevěděla jsem, k čemu se přiklonit. Sice poutavý příběh, ale nějak se ztrácela ta touha něčeho.

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Nevím proč jsem začala číst 3.díl jako první, úplně jsem se ztrácela v ději, i když popravdě to bylo úplně jedno. Přečtu i zbývající, ale jsou to knihy, ke kterým se vracet nebudu, jednou přečíst a dost. Nic nelze k tomuto tématu vyčíst, ale nezanechá to ani stín vzpomínky.

Rudý šál Rudý šál Nora Roberts

Takový život na samotě u lesa bych také chtěla a plno pejsků a koček. Mám doma labradorku a vše co pejsci dělali v knize, můžu říct, že je to dle pravdy. Jsou učenlivý, z očí jim vyzařuje šibalství, aby páníčky pobavili a zároveň umí být poslušní, když se to vyžaduje. Detektivní zápletka knize dala nádech strachu a nechyběla ani romantika, která dává životu smysl.

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Milé překvapení od české autorky, moc jsem se pobavila nad postavou Mikee, co vyváděl jako malý kluk i když byl dospělí, jak k němu přistupovala Paige ta byla úžasná, ke konci knihy jsem byla hodně zklamaná a pořád jsem si říkala, že to takhle nemůže skončit, i když se to v životě stává. Dokonce jsem posledních 10 stránek nechtěla ani dočíst. A nakonec jsem to nějak skousla, dočetla a ejhle? úleva, šťastná, že to skončilo jak má být :-)

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Začala jsem tuto sérii číst díky vaším komentářům a všem moc děkuji, jelikož to byl fakt zážitek. Takovou detektivku jsem už dlouho nečetla. Žádný nabubřelý detektiv,co si myslí, že je king, ale úplně obyčejný - sice s vysokým IQ-který miluje svou práci a je jí zcela oddán. Těším se na další díl.

23.02.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Již třetí kniha v mé sbírce a stále jsem překvapená, jak suprově se čte. Žádný náznak k horšímu, ba naopak. Stále víc Erika otvírá svou stránku života, tím se mi víc líbí. Nehledě, že ji víc chápeme, když je od našich sousedů. :-) Má úplně jiný styl vyšetřování, než její kolegové a to je to co se mi líbí.

11.02.2018 5 z 5

Má noc je tvůj den Má noc je tvůj den Melanie Rose

Příběh byl velice zajímavý a někdy se cítím taky jak ve dvou tělech, ráno na 40 a večer na 90 :-)

11.02.2018 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Když jsem četla tuto knihu, byla jsem mile překvapena citem s jakým je to napsané. Velice emotivní zážitek, avšak nikdy bych tohle nechtěla zažít. Surovost přírody může být krutá, i když pohled zasněžené krajiny fascinující. Zfilmované to bylo též pěkné, i když úplně v opačném směru než v knize.

04.02.2018 5 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Nenáročný románek, hledání místa v životě a lásky, která nikdy není jistá, pokud druhému neuvěříte, že je to na celý život.

31.01.2018 4 z 5

Pavučina z hedvábí Pavučina z hedvábí Sandra Brown

Zapeklitý příběh, kde vše není takové jak se zdá. Kdyby se dalo vše říct slovy hned - co na srdci to na jazyku, nebylo by tolik nedorozumění a život by se ubíral jiným směrem.

25.01.2018 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Detektivní příběhy s romantikou zbožňuju. To se Sandře moc povedlo, bylo to napínavý od začátku až do konce, překvapivý konec, ani na chvíli jsem si nemyslela že vrahem by .............. super

21.01.2018 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

V prvním dílu bylo více humoru a tady mi chyběl, bylo to ustálenější jako partnerství, které vzniklo mezi Caroline a Simonem. Ale kupodivu to pořád mělo stejný šarm, dobrodružství a plno sexu.

20.01.2018 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Vždy se mi líbí, když se slovně dvojice pošťuchuje, v tomhle případě Nabíječ a Kazišuk, co se škádlívá - rádo se mívá. Vtipné hlášky, prosycené erotikou, pohodové čtení.

11.01.2018 5 z 5

Léto u jezera Léto u jezera Hannah McKinnon

Přesně takový příběh je reálný, žádné vztahy nejsou nej... musí se budovat a naslouchat druhému, pokud se to nedělá, nevzejde z toho nic dobrého. šťastný ten, kdo to pochopí a umí s tím naložit.

03.01.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Od první knihy neznámé autorky po oblíbené, tak bych popsala knihy, na které se těším víc a víc. Fandím Kim, která se liší od ostatních, je tvrdohlavá, jde tvrdě za svým cílem a vždy dosáhne nečekaných úspěchů.

25.12.2017 5 z 5

Tiše a přesně Tiše a přesně J. D. Robb (p)

Též napíši, že jsem velká knihomolka této série, od prvního dílu jsem hltala příběhy a nechtěla jsem, aby někdy skončily. Vždy se těším na další, mohly by vycházet každý měsíc jedna kniha, nebylo by to super??? :-)

25.12.2017 5 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Tento díl má světlé i tmavé okamžiky. Chápu že Mia s Wesem se milují, ale jak se pořád popisují její mokré kalhotky, to už bylo moc. Půlka knihy bez příběhu, pouze sex sex sex, což si myslím, že ho tam bylo až zbytečně moc. A ta lepší stránka, probudil se otec, našla se matka, budou svatby.... prostě láska až do konce života :-)

19.12.2017 5 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

od této spisovatelky čtu poprvé, příběh byl romantický, rychlý, čtení na jeden večer a celou dobu jsem měla chuť na ořechový dort.

16.12.2017 5 z 5

Poslední interview Poslední interview Sandra Brown

řekla bych, že je to na jedno-večerní čtení, kávičku nebo skleničku vínečka a přečíst jedním dechem.

12.12.2017 5 z 5

V šachu V šachu Sandra Brown

večerní četba splnila účel, příběh plný napětí, citů a nakonec naplněné lásky.

10.12.2017 5 z 5