georginaa georginaa komentáře u knih

Břímě Břímě Mary Westmacott (p)

Tak trochu pro mě zmatený, neuvěřitelný, sice se to v celku dobře četlo, ale k tomuto dílu se již nevrátím. Mám ráda jiný styl románů.

22.10.2020 2 z 5

Srdce kontinentu Srdce kontinentu Nancy Cato

Tento příběh se mi moc líbil. Prolétávat se australskou buší, čelit různým vlivům a hlavně mít svoje poslání a svůj životní cíl. Moc krásně popsané, život matky a její dcery. I když obě jsou rozdílné, přeci něco mají společné a to , pomáhat nemocným a dát životu smysl.

18.10.2020 4 z 5

Případ přísného šéfa Případ přísného šéfa Diana Palmer

Akčnější romantický příběh, kdy se šéf detektivní agentury zamiluje do své sekretářky, která ovšem nechce být jen sekretářkou....chce něco víc.

18.10.2020 3 z 5

Hrdá otrokyně Hrdá otrokyně Paula Quinn

Otrokyní bych ji nijak zvlášť nenazvala, jelikož si uměla pěkně prosadit svou. Příběh byl poutavý, jako vždy špičkování mezi služebnou a šlechticem bylo k pobavení.

16.10.2020 4 z 5

Vražedné procedury Vražedné procedury Leonard S. Goldberg

Další díl patoložky Joanny, tentokrát přijde na poněkud zvláštní shodu. Její mrtví pacienti před smrtí prodělali experimentální léčbu které podlehli. Na pomoc ji přijde Jake detektiv z oddělení vražd. Opět příběh s napínavým rozuzlením.

14.10.2020 5 z 5

Dost času na lásku Dost času na lásku Carole Buck

Další příběh rozdílných lidí, kteří si musí ujasnit, co od života chtějí. Není nad to najít zlatou střední cestu.

29.09.2020 3 z 5

Omamné polibky Omamné polibky Diana Palmer

Psychické trauma se vždy těžko léčí. Pomůže trpělivost, čas a přátelství. A když se Abby vrátí do Montany, právě kamarádství Cadeho je pravým lékem na její bolavou duši.

28.09.2020 3 z 5

Něco vzácného Něco vzácného Rita Clay Estrada

Další zamilovaná story, on měl tolik žen, že by si mohl ukázat na jakoukoliv a ženy by skákaly radostí. Jenže jak potká Brendu, která se vymyká jeho představám, okamžitě se zamiluje. O co víc se Brenda brání, o to víc se Leo snaží Brendu získat.

Valčík v Tennessee Valčík v Tennessee Jackie Merritt

Na farmě je dost složitý a drsný život. Když se něco stane, kolikrát jste odkázáni na své sousedy a musíte požádat o pomoc. To se také Clover stalo. Jenže to netušila, že soused ji bude tak přitahovat a zamiluje se do něj. Jenže je problém v tom, že je velice žádaný a slavný hudebník, kde ho bulvár sleduje na každém kroku. A ona přeci jenom chce žít poklidný život.

Trápení s láskou Trápení s láskou James Dean

Druhé pokračování hrdinů, jsou starší, zkušenější, ale i tak se jim nevyhnou různé intriky, špatné rozhodnutí, špatné romantické vztahy. Seriál byl pěkný.

28.09.2020 2 z 5

Manhattan bude můj Manhattan bude můj Judith Krantz

Příběh se odehrává ve firmě nakladatelství, kde se zabývají časopisy těch nejbohatších lidí, jejich aférky a jejich rozhazování peněz. Mít moc a nadvládu celého Manhattnu je sen Maxi Ambervillové - dědičky a zároveň ředitelky tohoto nakladatelství.

28.09.2020 3 z 5

Vzpomínky na půlnoc Vzpomínky na půlnoc Sidney Sheldon

Volné pokračování Catherine, opět příběh plný intrik, zápletek a čekaného rozuzlení celého příběhu. Možná kdyby se v první knize přidalo něco z této knihy bylo by to lepší a ne tak zbytečně zdlouhavé. Jinak Sheldon umí čtenáře nechat v napětí do poslední kapitoly.

Osudná léčba Osudná léčba Robin Cook

Změna je život, vybrat si správně je vždy vstup do neznáma. Opustit starý způsob života když se nabízí tak skvělé doporučení na novou práci, nové bydlení, začít jinak a jinde. Vše vypadalo skvěle, dokud se neobjevil velký problém. Záhadné úmrtí pacientů které se stále navyšuje. Je za tím něco víc ?

27.09.2020

Sfinga Sfinga Robin Cook

Trochu nepravdivé poznání, že by vystrašená archeoložka vypátrala vzácnou sošku na vlastní pěst a v zápětí po ní šli pašeráci, kteří se nezastaví před ničím. Je v hledáčku vládního úředníka, který se zajímá též o její činnost v Egyptě. Jenže to by nebyl zajímavý příběh, kdyby se tam neobjevil muž, který se jí zamíchá do života a zaujme natolik, že se citově angažuje.

27.09.2020 3 z 5

Sabrina a Stephanie Sabrina a Stephanie Judith Michael

Pokračování podvodů opět začíná po roce. Každá našla to co chtěla a žijí život té druhé. Dokud se nestane neštěstí a aby se lži neprovalily, musí najít jedna druhou. Je to napínavé jak to vše dopadne. Moc pěkný příběh.

26.09.2020 4 z 5

Svatba po texasku Svatba po texasku Annette Broadrick

Trochu akčnější díl, ten se mi líbil, když je propojení akce a lásky, tajemství a plno zvratů.

20.09.2020 4 z 5

Vhodný manžel Vhodný manžel Joan Hohl

Též souhlasím, že se tento díl nějak moc nepovedl. Chvílemi až nudný a štve mě, že si chlap musí lásku vynutit přes prachy.

20.09.2020 2 z 5

Navarrone Navarrone Helen R. Myers

Navarrone byl velice sympatický policajt a hlavně měl velkou trpělivost, ctil spravedlnost a zamiloval se do doktorky Erin, která to neměla v životě jednoduché.

20.09.2020 5 z 5

Hra na manželství Hra na manželství Donna Carlisle (p)

Romantický příběh - on potřebuje nějakou partnerku na svatbu své bývalky a tak požádá Allison, zda by mu pomohla. Na svatbě to ovšem nebude probíhat tak lehce jak si myslel. Co vlastně ani neočekával je, že se do Alli zamiluje a ona do něho.

19.09.2020 5 z 5

Dobrou noc, rozume Dobrou noc, rozume Jaromíra Kolárová

Lásky pohledem spisovatelky. V povídkovém souboru jsou poukázány různé podoby lásky od mladého věku, až po starší generaci.

31.07.2020 3 z 5