georginaa georginaa komentáře u knih

Dům na útesu Dům na útesu Nora Roberts

Co k tomu dodat. Chvílemi mi příběh připadal jak z jiného století - dům na útesu, moře, piráti, poklady, tajemno. A když přišla Ambra, najednou vše bylo fuč - joga, praní, uklízení, jídlo... tyto žánry se prolnuly v jeden a nevěděla jsem, k čemu se přiklonit. Sice poutavý příběh, ale nějak se ztrácela ta touha něčeho.

25.02.2018 5 z 5

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Nevím proč jsem začala číst 3.díl jako první, úplně jsem se ztrácela v ději, i když popravdě to bylo úplně jedno. Přečtu i zbývající, ale jsou to knihy, ke kterým se vracet nebudu, jednou přečíst a dost. Nic nelze k tomuto tématu vyčíst, ale nezanechá to ani stín vzpomínky.

25.02.2018 5 z 5

Cizí tvář Cizí tvář Linda S. Howington

Trochu sáhodlouhé vysvětlování, než se příběh dostal k jádru věci. Trochu se mi pletli jména, kdo je kdo, no později to již šlo. Není to zrovna nejlepší kniha od L.H. , k této se asi již nevrátím.

24.07.2017 3 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Nebudu srovnávat knihy, které jsou si podobné, ale jak se kniha čte, což knihy od této autorky jsou čtivé. Přelouskáte to za jeden den, což je pozitivní, žádné dlouhé fráze, má to hlavu i patu a tím příběh má spád. A znám ze svého života takový citově nedostupný muže, takže i v této knize je to reálné. Šťastný konec si přeje snad každý, a každý má na výběr ho prožít dle svých přání.

18.05.2016 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Každý pár má svojí barvu lásky a samozřejmě Grace má úplně rudou ale Jon ještě má míchanici. Jelikož si nepřizná co vlastně chce. Myslí chce něco jiného než srdcem. A teď je na Grace, aby to vše správně vzala do svých rukou a ukázala mu pravou lásku.

13.05.2016 5 z 5

Domácí chleby a pečivo Domácí chleby a pečivo Jens Dreisbach

Též se přidám ke komentáři této knihy. Pekla jsem v domácí pekárně už plno druhů chleba, dle receptů z internetu, né všechny se povedly a byly dobré. Tato kniha mě nadchla a po vyzkoušení pár receptů, musím říct, že jsem nadšená. Takový pivní chléb byl výborný a též pórkový bochánky. Můžu vřele doporučit všem kuchařkám.

10.04.2016 5 z 5

Krajina světla Krajina světla Nora Roberts

Tajemná Aljaška mě vždy utvrzuje o její nespoutanosti, nedokázala bych v takové divočině žít. Ale příběh mě zatáhnul tak do děje, že jsem se nedokázala odpoutat od knihy, dokud jsem ji nedočetla. Od začátku jsem měla podezření, kdo zabil a nakonec to byl úplně někdo jiný. Což se autorce povedlo a člověk si nemohl říct "zase jsem to uhádla".

25.12.2014 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Butch si myslím, že skončil přesně kde má, mezi upíry. Na zemi neměl nikoho, koho by měl rád nebo kdo by měl rád jeho. Hledat vrahy může i jako upír a bránit tak spravedlnost. A ke všemu našel i svého nejlepšího kamaráda upíra V a milující Marissu.

27.09.2014 5 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Kniha na mě působila jak šitá horkou jehlou. Co nejvíce erotiky ve spěchu bez děje. Jak vyjmuta jedna kapitolka ze života a zbytek jakoby ani nebyl.

18.05.2013 2 z 5

Sázka na vášeň Sázka na vášeň J. R. Ward (p)

Tento román bych ohodnotila jako velice poutavý, mám ráda romantiku na rančích, práci s koňmi a kde zajisté nechybí ani láska. Velice se pěkně čte, má živočišný obsah a určitě se bude všem líbit jako mě.

06.04.2013 5 z 5

Dokud nás smrt nerozdělí Dokud nás smrt nerozdělí Danielle Steel

Život manželů, žijících v luxusní čtvrti se změní v peklo po udání, že manžel znásilnil neznámou ženu.

09.04.2012 3 z 5

Plameny na plantážích Plameny na plantážích Ashley Carrington (p)

Štvalo mě , že Kendrik prostě Valerii neřekl co k ní cítí a místo toho začal intrikovat, až se nakonec Valerii zhroutil svět. Myslel si , že ho tím Valerie bude milovat, ale i když se mu vyplaká na rameni, lásce nejde poručit.

19.11.2020 2 z 5

Věrná svému snu Věrná svému snu Nora Roberts

Křehká a zranitelná Kate se snaží očistit otcovo jméno. Vede nudný účetní život dokud ji do života nevstoupí jeden z Templetonů. Ten se do ní zamiluje a hlavně musí přesvědčit Kate, že je pro ni on ten pravý.

17.11.2020 3 z 5

Dominik Dominik Lass Small

Jakýkoliv strach je někdy až posedlost, že se něco stane a ono se to stane. Čím víc lidé na to myslí, jakoby to přivolávali. Tento díl z Lambert Sisters byl pro mě takový průměrný.

12.11.2020 3 z 5

Případ ztracené sekretářky Případ ztracené sekretářky Diana Palmer

Jako vždy, chlap nevidí to co má před nosem, uvědomí si to až když to ztratí. Někdy už může být pozdě, ale pokud o to hodně stojí, musí přerovnat své priority.

04.11.2020 3 z 5

Nemravná sázka / Flirt na Havaji Nemravná sázka / Flirt na Havaji Charlene Sands

Nic není složitějšího, než sehnat plno peněz za krátký čas. Jinak bude muset čelit Jackovo výzvě, ale na druhou stranu Laura touží po noci s Jackem, je to buď a nebo.

03.11.2020 3 z 5

Muž na inzerát Muž na inzerát Roseanne Williams

Náhoda, když se na seznamce sejdou dva, který si hned padnou do oka a zároveň když si do oka padnou i děti a pak se do sebe zamilují. Opravdu nepravděpodobné, ale od toho je to odpočinkové neuvěřitelné čtení.

03.11.2020 3 z 5

Zem s velkým nebem Zem s velkým nebem Jackie Merritt

Přečíst myšlenky Sladeovi není lehké, co se mu v hlavě odehrává ví jen on sám. Tracy nechápe jeho chování a vůbec netuší, že se ji Slade vyhýbá jak může, protože ho přitahuje a brání se do ní zamilovat. Stejně tomu neuteče :-)

26.10.2020 3 z 5

Dotek jara Dotek jara Annette Broadrick

Romantika přesně jak má být. Oba se zdráhají k tomu druhému přiblížit, ale stejně tomu neuniknou. Srdci se poručit nedá a osudu uniknout také nelze.

26.10.2020 3 z 5

Dcera velkovévody Dcera velkovévody Myra Myrenburg

Docela pěkný romantický příběh, tyto románky jsou vždy na odlehčení starostí.

23.10.2020 2 z 5