helena7581 helena7581 komentáře u knih

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Takže, tohle jsem cetla kvůli totalnimu hypu kolem a jsem trochu zklamaná, i přes galony krve mě to přišlo hrozně dětský, ty barvité popisy které tak všichni vyzdvihuji jsou spíš takové to strašení dětí co vám vlastně nic neřekne krom toho ze to bolí a že to krvácí. Jinak příběh byl zdařilý a konec uspokojivy ( krom té maličkosti ze autor VYVRAZDIL vsechny mužské eventualni boyfrendy takže eee asi mi neco v dalších dílech bude chybět, a to se pry má zabihat až k lesbickym hratkam. Copak jsem byla jedina kdo doufal ze to Mia a Pán mečů dají dohromady??!!! Tak nějak mě celkově romantika tyhle knihy zklamala.
Final verdict: přečíst ale nekupovat!!!!

18.07.2019

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Podle ostatních komentářů jsem čekala více, snad mě humor hrdinky nepřipadal Dost charleydavidsonovsky, a její mozek se rozhodl pracovat jen asi třikrát, Nejvíc mě ale mrzí zápletka, protože prostředí je vážně fajn a dalo by se skvěle využít, ale autorka radši 90 % z knihy(nekecam napětí vzniká v posledních 10 stránkách). Každopádně až na monumentální.pocit odhozeneho toaleťáku naakonci jsem si užila prostředí a postavy. Snad si uděláte obrázek sami. Každopádně to byla ztráta těch 4 hodin co jsem to četla v domnění ze ve finiši budu odměněná rozuzlením.

01.08.2016 1 z 5