hlina hlina komentáře u knih

Drahá Silvie Drahá Silvie Dawn French

Příliš mnoho slov - zbytečných. Kniha mě vůbec neoslovila, četla jsem jen písmenka, k dočtení jsme se nutila.

23.05.2014 2 z 5

První polovina knihy se mi četla velmi dobře. Líbilo se mi prostředí, postavy, děj... Ale potom mě to přestávalo bavit. Přišlo mi to moc "technické"? Závěr asi předvídatelný, ale mně se líbil. A nadchla mě poslední stránka, která mi prostě sedla.

17.04.2014 4 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Po knize jsem sáhla hned po přečtení prvního dílu. Ale sexuální scény mě zdržovaly v ději. Kdyby kniha měla poloviční rozsah, úplně by mi to stačilo.

17.02.2014 3 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Kniha mě naprosto zklamala. Příliš mnoho slov...

01.01.2014 1 z 5

Byla jsem svědkyní vraždy ze cti Byla jsem svědkyní vraždy ze cti Nourig Apfeld

Při čtení knihy jsem nevěřila, že se odehrává v současnosti. Člověk má pocit, že žijeme v civilizovaném světě...
Je obdivuhodné, že autorka dokázala svůj těžký život zachytit v knize.

01.01.2014 4 z 5

Co by kdyby: Sněhurka nesnědla otrávené jablko Co by kdyby: Sněhurka nesnědla otrávené jablko Sarah Mlynowski

Dobré nápady. Líbil se mi i vztah sourozenců. Knihu jsme četla jako matka.

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Velmi čtivé, nenáročné. Pro mě odpočinkové čtení, které má šanci nadchnout mnoho čtenářek.

01.01.2014 4 z 5

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Moje první kniha od Sophie. Milá knížka. Líbilo se mi propojení současnosti s minulostí, styl psaní, ale měla jsem pocit, že hlavní postava se chová jako puberťačka a ne jako dospělá žena.

05.08.2013 4 z 5

Večeře v horách Večeře v horách Sandra Brown

Čtivá, jednoduchá, nenáročná.

18.06.2013 3 z 5

Potřeby pro sebevrahy Potřeby pro sebevrahy Jean Teulé

Nápad dobrý, ale literárně nedotažené. Taková jednohubka na odpoledne či večer.

05.05.2013 3 z 5