Ivanka83 Ivanka83 komentáře u knih

Darker Darker E. L. James (p)

Další super čtení na deštivé večery. Ale ještě by to chtělo i třetí díl očima Christiana Greye.

19.06.2020 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Sice zravna nemusím prostředí kolem drog a prostituce. Nicméně mě děj vcelku bavil. Několik typů na vraha jsem měla, ovšem jsem se vůbec netrefila.

17.01.2020 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Ani závěrečný díl mě nezklamal. Četlo se to samo. A bavilo mě na konci, vrátit se zpět, tentokrát očima Christiana.

24.12.2019 5 z 5

Říkání o víle Amálce Říkání o víle Amálce Václav Čtvrtek (p)

Milé vyprávění o víle Amálce. Dcerka ji zbožňuje.

05.11.2019 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Super oddychové počtení :-) Vůbec mi nevadí, že je to dost nereálné. Ráda se odpoutám od reality :-) Grace i Jonathana jsem si oblíbila.
A děkuji ti zuza_zuzule za knihu :-)

16.03.2018 5 z 5

Olivka, zelená víla Olivka, zelená víla Daisy Meadows

Další pěkné dobrodružství s duhovými vílami.
Nás to baví :-)

04.11.2021 5 z 5

Přízrak na stadionu Přízrak na stadionu Thomas Brezina

Čtení se synem jsme si užili. Už se těšíme na další dobrodružství slavné čtyřky.

21.09.2021 3 z 5

Mia a já: Malý drak Mia a já: Malý drak Isabella Mohn

Čtení na dobou noc pro malé princezny

26.08.2021 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Špatná kniha to nebyla, ale něco tomu chybělo. Nebo možná přebývalo. Přišlo mi, že v kuchyni tráví minimálně 20 hodin denně, 3 hodinky spánku a ještě čas strávený s Leem. Roxi toho zvládá opravdu dost :-)
A některé recepty by mě docela zajímaly :-)

25.04.2021 3 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Když jsem četla sérii Padesát odstínů, netušila jsem o knihách o Christianovi. Knihu Grey jsem přečetla velice rychle. A musím říct, že mě to opravdu bavilo. Skvěle to doplnilo první díl série.
Už se těším na pokračování.

13.04.2020 5 z 5

O červené karkulce O červené karkulce Suzanne Beason

Klasická pohádka o Červené Karkulce. Krásně ilustrovaná

19.01.2020 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Zima se blíží. Mám pocit, že chlad byl kolikrát cítit i ze stránek.
Některé pasážese mi četli hůř, ale celkový dojem je výborný. Jsem napnutá, co bude následovat.

21.06.2024 4 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Taková pěkná romantická pohádka. Možná zbytečně zdlouhavá.
Cole i Claire jsou velmi sympatičtí. A vlastně všichni v jejich okolí (samozřejmě až na jejich ex).
Čekala jsem pohádkový konec a ten jsem i dostala. Za mě fajn oddechovka.

26.08.2021 3 z 5

My Little Pony - Velká kniha pohádek My Little Pony - Velká kniha pohádek kolektiv autorů

Dceřina oblíbená kniha. Četli jsme opakovaně.

02.08.2021 5 z 5

Sněhurka na zámku - Jak se bydlí v pohádce Sněhurka na zámku - Jak se bydlí v pohádce neznámý - neuveden

Originální tvar knížky a pěkné ilustrace. Pohádka je sice dost zkrácená, ale to před spaním ani tolik nevadí.

14.06.2021 4 z 5

Krtek a jeho svět Krtek a jeho svět Jiří Žáček

Krtka prostě milujeme ;-)

30.06.2020 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

To byl fofr. Ta kniha se četla úplně sama.
Moc mě to bavilo. No jak toto skonci?
Už hltám třetí díl.

08.12.2019 5 z 5

Povídky Povídky Zdeněk Svěrák

Krásné povídky. Nejvíc mě pobavila povídka Ruslan a Ludmila. Děkuji čtenářské výzvě, díky níž jsem po knize sáhla.

02.11.2018 4 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

I tento díl se mi líbil. Grace i Jonathana jsem si oblíbila. Mohl být víc rozepsaný vztah s otcem a finále mohlo být trochu obsáhlejší, ale i tak dávám plný počet :-)

20.05.2018 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Aňa je moje velice oblíbená herečka. Její kniha byla čtivá, i když vím, že po ní už znovu nesánhu. Grafické provedení a obal knihy úžasně provedený.

27.11.2017 4 z 5