Janca001 Janca001 komentáře u knih

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Tato kniha je velmi dobrodružná, je tam hodně tajemných věcí a vždy se můžete těšit, že se tam něco nového stane

Polibek v Římě Polibek v Římě Catherine Rider

Tato vánoční knížka se mi líbila. Kouzelná atmosféra jí nechyběla. Byla milá a vyčarovala mi úsměv na tváři. Prostě taková vánoční oddechovka.

24.12.2022 3 z 5

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Tato knížka byla naprosto boží. Je to taková oddechová sladká romantika, u které nemusíte přemýšlet. Byla vtipná a stále se tam něco dělo. Doporučuju si to přes ty Vánoce přečíst.

07.01.2022 5 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Knížka se mi moc líbila. Zaujal mě způsob psaní, že tam byl zahrnut t deník z roadtripu a bylo to vlastně podle skutečnosti. Určitě doporučuji.

17.10.2020 5 z 5

Pátračka Gilda a Duchova sonáta Pátračka Gilda a Duchova sonáta Jennifer Allison

Tato knížka mě bavila, hlavně když to bylo o Oxforfu, protože já miluju Anglii. Byla zase napínavá a to mě baví, takže za mě super.

12.08.2018 4 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Tuto knihu jsem četla v páté třídě. Četli jsme jí vlastně se třídou a přijde taková celkem vtipná, prostě pro trošku menší děti , třeba tak 10letý, ale může jí číst každý.

Pátračka Gilda a Jezerní panny Pátračka Gilda a Jezerní panny Jennifer Allison

Tento díl Gildy mě bavil víc, protože byl i trošku o lásce a je tam více těch záhad a tajemství, takže mě to strašně bavilo. Doporučuji

Pátračka Gilda Pátračka Gilda Jennifer Allison

Strašně zábavná, dobrodružná knížka, kde se toho hodně děje a není o ničem. Bylo to trochu strašidelné, ale zajímavé. Takže kdo má rád knihy plné záhad, tato je pro něj.

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Tato knížka měla velmi strhující zápletku. Byl to romantický příběh plný emocí a každou chvíli se děly události drásající srdce buď Laurie nebo Samovi. Prožívali stejně smutnou ztrátu a dokázali si rozumět i beze slov. Prostředí medicíny se mi líbilo tak moc, že mě začalo lákat ji studovat. :D (samozřejmě, že to asi nevyjde a ve Vancouveru je to studium úplně jiné než u nás). Knížku moc doporučuji. Není to žádná oddechovka, protože při čtení vám každou chvíli buší srdce nedočkavostí, co dalšího se stane. Těším se na další díly ;)

26.11.2022 4 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

Tato knížka mě vážně bavila. Líbila se mi v ní zahrnuta minulost, což tu knížku vždy obzvláštní. Příběh byl poutavý a hezký. Pro milovníky romatiky doporučuji. ;)

20.12.2020 5 z 5

Jed Šípkové Růženky Jed Šípkové Růženky Krystyna Kuhn

Knížka je taková trošku taková krimi pro mladé, plná záhad atd. Ale myslím že jsem četla i lepší knížky

15.04.2018 1 z 5

Kam se vytrácí láska Kam se vytrácí láska Lenka Lanczová

Tato knížka mě zas moc nenadchla, ale nebyla vůbec špatná.

Zašeptej do vlasů Zašeptej do vlasů Lenka Lanczová

Super knížka, má to děj, takže doporučuji

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

Tato kniha je o lásce, přátelství, ale i o smutku.
Ale je super