Janík511 Janík511 komentáře u knih

Tři ženy Tři ženy Jeff Abbott

Průměrná kniha, kde většinu děje jsem se nudila a až posledních 50 stran se trochu něco dělo. Mariah mě spíše iritovala, jak se hrabala neustále v minulosti a nebyla schopna si dát dohromady život. Nebyla mi vůbec po chuťi. Takže srážím hodnocení. Opravdu jednou stačilo.

16.02.2021 3 z 5

Léto u jezera Léto u jezera Hannah McKinnon

Opravdu krásná kniha s letním nádechem. Už, aby bylo opět léto a mohla jsem být u vody.

12.02.2021 5 z 5

Nikdy neumírej sama Nikdy neumírej sama Lisa Jackson

Tentokrát trochu slabší díl, ale i tak velmi čtivý. Od otce Johna jsem čekala větší akci, takže se s ním setkáme v dalším díle, pokud bude.

10.02.2021 4 z 5

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Lisa Jackson

Skvělá Lisa jako vždy.

06.02.2021 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

2x jsem zkoušela knihu číst a opět odkládám a určitě už napořád. Nevím čím to je, ale kniha nebaví mě a přitom děj vypadá celkem slibně. Potřetí jí už začínat znova nehodlám.

01.02.2021

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

I přes nízké hodnocení zde se mi kniha líbila, byla napínavá a čtivá. Je vidět, ze autor umí psát a jeho knihy stojí za to.

28.01.2021 5 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Kniha se mi velmi líbila. Dokázala si udržet mou pozornost až do konce a těšila jsem se na závěr. Od poloviny jsem věděla, kdo je vrah, ale byla jsem zvědavá, jak se s tím autor popasuje. Kate mi byla od začátku sympatická a její bývalý si ji nezasloužil, netíhnu k ufňukánkům a stalkerům, ale nakonec i on pochopil, že je čas jít dál s někým jiným. Knihu proto hodnotím vysoko.

27.01.2021 5 z 5

Slečna M. Slečna M. Caroline Woods

Průměrná kniha, nezáživný děj. Kladně hodnotím alespoň pěknou obálku.

25.01.2021 3 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Ze začátku jsem byla z knihy nadšená hlavně z doby pět let zpátky. Kolem třísté strany jsem se už ale začala opravdu dost nudit a Ema mě svou nemotorností a neschopností už opravdu začala iritovat. Konec knihy byl přesně jak poslední třetina nemastný, neslaný. Vydržela jsem ji dočíst do konce, ale žádné terno opravdu nebyla. Knize proto dávám jen 3,5 bodů. Ještě si dám od autorky Strach, jestli mě překvapí a lépe naladí.

19.01.2021 3 z 5

Temný stín noci Temný stín noci Tess Gerritsen

V této knize se mi Tess představila v jiné podobě a jeji duchařina mě bavila. Kniha má jednoduchou zápletku s nevyjasněnými vraždami. Nechápu tak nízké hodnocení, mě se líbila.

16.01.2021 4 z 5

Námluvy s kocourem Námluvy s kocourem Melinda Metz

Vtipný, romantický příběh. Eskapády kocoura mě opravdu bavily.

14.01.2021 4 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Tentokrát hodně dlouhé a rozvláčné, ale opět velmi dobrá knha, která s Lincolnem a Amélií stojí za přečtení.

12.01.2021 4 z 5

Stíny jezera Stíny jezera Rachael Blok

Opět jedna z knih, která má povedenou obálku, ale děj mě skoro unudil. Zase jsem se nechala nalákat krásnou obálkou a anotací a pak se dostavilo jen zklamání. Ze začátku děj vypadá zajímavě, najde se mrtvá dívka a Jenny má vidiny, ale pak se to celé zvrtne s mnoha nudnými pasážemi a přešlapující policií na místě. Jednou opravdu stačilo a knihu posílám dále.

04.01.2021 3 z 5

Dívka z Bernau Dívka z Bernau Charlotte Lyne

Letošní moje první kniha a dobře jsem si vybrala. Příběh o Magdě a její rodině se četl velmi dobře včetně čertovského novice, který ji zlomil srdce. Mohu vřele doporučit.

02.01.2021 5 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Přeslazená vánoční kniha, která kromě tradic žádný velký přínos nemá. Bohužel ani věrohodná nebyla zamilovaná zápletka, kdy poslední čtvrtina knihy byla naprosto zbytečná. Plánování svatby jsem už jenom rychle přelétla očima, za mě naprosto zbytečně natažená a vlastně tak trochu už o ničem, romanticky to zrovna nepůsobí. Knize by prospělo zakončení tím, že se potkají v Bostonu a dají se dohromady s otevřeným koncem, pak ano, to jsem také čekala a divila se té zbytečné omáčce potom.

21.12.2020 3 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Začátek byl velmi slibný, ale po 200 stranách už napětí vyprchalo a kniha se zbytečně táhla. Ubrala bych polovinu stran, aby byla čtivější. Vadilo mi, jak jsou hlavní postavy tak charakterní, krásní, úžasní a čestní. Opravdu hodně nevěrohodné, ale dobře se to četlo. Nakonec musím ubrat hvězdičku za táhlost děje a za tak úžasně dokonalé hrdiny.

08.12.2020 3 z 5

Manželské lži Manželské lži Kimberly Belle

Líbila se mi, četla jsem ji jedním dechem. Konec jsem takový ale nečekala.

09.11.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

(SPOILER) Za konec dávám o hvězdičku více. Jinak do poloviny se toho moc neděje, ale zombie, která se vyhrabe sama z hrobu a děsí živé, tak to bych opravdu nečekala. Bylo to hodně nereálné, místy děsivé a šílené zároveň. Normálně tento žánr nečtu, spíše mě přemohla zvědavost. Jednu knihu si ale ještě od autorky přečtu, čím překvapí.

04.11.2020 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Dlouho jsem se na knihu těšila, šetřila si ji a nakonec velké zklamání. Děj neskutečně jalový, Frost byl jen sympatický, ale neschopný strážce zákona. Nechápu, že vůbec něco řešil a nakonec se ohrožení lidé museli zachránit téměř sami. Takhle by to opravdu nešlo, od půlky už mě kniha jenom iritovala a chtěla jsem rovnou skočit na konec. Nechápu, jak může mít vysoké hodnocení, rozhodně si ji nezaslouží.

31.10.2020 3 z 5

Cos to udělal? Cos to udělal? Matthew Farrell

Kniha plná zvratů, i když jsem ke konci už odhadla viníky. Nebyla špatná, ale na plný počet mi ještě něco chybělo. Určitě stojí za přečtení.

22.10.2020 4 z 5