Janík511 Janík511 komentáře u knih

Nevím kudy kam Nevím kudy kam Gayle Forman

Nelíbila se, vlastně je to o ničem.

01.07.2022 2 z 5

Sny o pádu Sny o pádu Karen White

Krásná kniha. Mohu jedině doporučit.

07.05.2022 5 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Čekala jsem asi od knihy více. Začátek ještě šel, ale pak už jsem se začala nudit a nudit. Klidně mohla mít o polovinu stran méně. Zápletka jednoduchá a nic nového nepřinesla. Spokojená jsem s knihou rozhodně nebyla.

03.05.2022 3 z 5

Mrazivé echo Mrazivé echo C. J. Carver

Nenáročná kniha se zajímavou zápletkou. Vrahy jsem sice od půlky knihy tušila, ale byla jsem zvědavá na motiv. Nízké hodnocení zde opět nechápu. Četla jsem daleko větší blbosti s vysokým hodnocením a divila se, komu se to může líbit.

20.04.2022 4 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Čtiva kniha, která není vůbec špatná. Jen konec se mi úplně nezamlouval, proto ubíram na hodnocení.

16.04.2022 4 z 5

Sedm lží Sedm lží Elizabeth Kay

Kniha není tak špatná navzdory zdejšímu hodnocení. Je poměrně čtiva a konec nemá žádné překvapení, které by mě šokovalo. Kniha si zaslouží vyšší hodnocení.

13.04.2022 4 z 5

Ostrov kamélií Ostrov kamélií Tabea Bach (p)

Příjemná oddychovka, i když v poslední třetině už jsem se docela nudila a naivita Sylvie mi přišla už trochu moc přes čáru.

07.04.2022 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Nudná kniha, kterou ve dvou třetinách vzdávám. Po dlouhé době opravdu špatná volba. Čekala jsem nějakou akci a nic. Nebudu se trápit, tahle kniha není pro mě.

01.10.2021 1 z 5

Svatební plán Svatební plán Sophia Farago

Nic moc, celou dobu jsem se nudila.

19.09.2021 3 z 5

Černá ovce Černá ovce Alex Hyland

Akční kniha, která se četla dobře a rychle, jenže mě nějak nezaujala.

21.07.2021 3 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Nuda, nuda...., po třetině s knihou končím. Neskutečně hloupá kniha o ničem. Tohle je určeno pro mládež? Možná jako dobrý vtip a pokus o knihu. Za mě teda těžce ne.

15.05.2021

Otrávené pírko Otrávené pírko Matthew FitzSimmons

Tentokrát se mi zápletka příliš nelíbila a konec byl jako přestřelka z doby gangů. Takhle by to opravdu nešlo. Příliš krátký provaz jsem si nadšeně užívala, za to tato kniha byla spíše zklamáním. Více jak *** dát nemůžu.

13.05.2021 3 z 5

Krvavý květ Krvavý květ Louise Boije af Gennäs

Na knihu jsem se dlouho těšila a po přečtení musím konstatovat, že nic moc. Akční kapitoly střídaly nudné pasáže z článků, které se ani netočily stejného tématu. Měla jsem v tom zmatek a nudilo mě to. Hrdinka mi přišla taková nemastná, neslaná, zjistila, kdo ji znásilnil a přišla mi jako z ledu. Zatím nemám potřebu se pouštět do dalšího dílu. Určitě bych ubrala strany a vynechala ty nudné pasáže. Takže tentokrát jen ***.

30.04.2021 3 z 5

Sbírka kostí Sbírka kostí Kathy Reichs

Normálně povídky nečtu, ale tato kniha se mi líbila. Nejvíce povídka Kosti na ledu, od které jsem se nemohla odtrhnout. Ráda si přečtu něco dalšího s Tempe.

03.04.2021 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

Nedočteno, nebavila mě a děj mi přišel nemastný, neslaný. Vracet se k ní nebudu.

01.04.2021

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Nedočteno, kniha mě vůbec nebavila. Nedokázala jsem se začíst do děje. V pasti lží se mi líbila, tahle vůbec. Poslala jsem ji dále.

Hříšnice Hříšnice Petra Hammesfahr

Nehorázná blbost, co jsem začala číst v loňském roce. Zanechala jsem čtení hned na počátku, nešlo pokračovat. Za mě silně NE!!

01.04.2021 odpad!

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Nedočteno, odložila jsem knihu ve třetině. Jalový až stupidní děj o ničem. Eloise mi nebyla ani za mák sympatická, takže mě nelákalo knihu prolistovat do konce a dozvědět se, jak to s ní dopadlo. Po téhle zkušenosti se sérií Bridgertonovi končím. Co kniha, to horší a horší děj.

Lži, samé lži Lži, samé lži Lisa Jackson

Tentokrát jsem si knihu tolik neužila, jak obvykle knihy od Lisy. Možná záplatka mi nepřišla až tak zajímavá. Proto tentokrát na hodnocení ubírám.

22.03.2021 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Taková nenáročná jednohubka bez nějakého výrazného děje. Četla jsem lepší oddychovky. Takhle tolik nezaujala.

02.02.2021 3 z 5