kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Ten pravý Ten pravý Shannon Drake (p)

Je dobře, když některá díla autora objevíte až dávno po jejich vydání. Aspoň si můžete přečíst sérii celou na jeden zátah. A na další pokračování této série se docela těším. Jenom teď nevím, jestli rychle pokračovat k příběhu Sabriny a Sloana nebo se vrhnout správně po řadě na skotskou část.

15.02.2022 4 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Od těchto autorek jsem zvyklá na větší pecky. A že to holky fakt umí!!! Tohle bylo takové unyle milé. Žádné drama, žádný zvrat, který by příběh trochu okořenil. Ale i takové knížky jsou potřeba. Když si budu chtít odpočinout po dni plném stresu, bude tohle jednoznačná volba.

04.02.2022 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Rush je sympaťák a s Giou se výborně doplňují. Super oddechovka. Hned sahám po druhém dílu, i když si myslím, že nebudu vývojem nijak překvapená.

02.02.2022 4 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Příběh s jasně danou dějovou linkou. Už dopředu víme, jak to dopadne, ale stejně se na to strašně těšíme. Mám ráda knížky téhle autorky.

12.01.2022 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

U téhle autorky jsem zvyklá na dva hlavní hrdiny, kteří spolu svádí slovní bitvy na ostří nože. Tady to nebylo tak vypointované. Ale musím přiznat, že tohle byla snad nejvážnější knížka, kterou jsem od W.G. četla. Na druhou stranu - úvody kapitol ve stylu soudního případu!? Zajímavé. I když za mě pořád vede Výpověď.

25.11.2021 4 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Tak tohle se mi zase docela líbilo. Postava Lilith - její sarkasmy - mě docela bavily.

24.11.2021 4 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Tak tohle byla docela jízda. Doufám, že na další pokračování nebudeme čekat do nekonečna. Protože tenhle konec jsem fakt nečekala.

17.11.2021 4 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Od těchto autorek jsem zvyklá na propracovanější příběhy, s větší hloubkou. Ale bavila jsem se dobře.

06.10.2021 4 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Knížka má příběh, není to jen nekonečný sex obalený pár dialogy. Chce se mi použít větu: "To nevymyslíš. "

29.09.2021 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Na poslední knížku jsem se moc těšila, protože první dva díly jsem zhltla v podstatě během dvou dnů. Ale nemůžu si pomoct - něco malinko tomu scházelo. Jako by byl třetí díly trochu šitý horkou jehlou. Takže o hvězdičku míň. Když ale vezme všechny tři knížky dohromady, vznikne nám z toho dost dobrá trilogie, ke které se určitě časem zase ráda vrátím.

24.06.2021 4 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Tenhle díl mě bavil asi nejvíc. Slovní souboje mezi Archiem a Clarou měly "šťávu". Knížka patří mezi takovou tu předvítalenou klasiku, ale aspoň jsme se vyhnuli "sazeničkám brambor" a "kuřecím kotletám". Příjemná oddychovka, když venku padá sníh a mrzne, až sebou člověk občas praští.

10.02.2021 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Další super příběh z téhle série. Děj se pomalu začíná přesouvat mimo školní areál . Jax je fajn milej kluk a Calla se musí občas ponimrat ce své minulosti, aby obstála v současnosti. Jsem zvědavá, kam nás zavede další díl.

16.12.2020 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Tak tohle byl prostě příběh...

10.12.2020 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Cameron je prostě sympaťák se srdcem na dlani, který je tam vždy pro Avery.

08.12.2020 5 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Pokud se chce člověk trochu odpoutat od reality, tak tady je na nejlepší cestě. Kde jsou, proboha, všichni ti mladí, smyslní magnáti, bohatí sportovci a supermanageři!!!!!! Odcházím hledat na jógu. :-)

29.07.2020 4 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Lisa Kleypas asi prostě nemůže zklamat. Knížka má poměrně slušný spád a dá se říct, že se "pořád něco děje". Vztah Kathleen a Devona musí samozřejmě projít podle pravidel tohoto žánru všemi stádii - prostě houpačka nahoru-dolů. Ale směřuje pouze k jednomu cíli, kterým je svatba. Korespondence obou hlavních postav je už pouze malou třešničkou na dortu tohoto svižně psaného díla. Těším se na další díly této série.

09.12.2019 5 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Na knížku jsem se docela těšila, zaujala mě její anotace. Navíc se mi hodí i do čtenářské výzvy. A určitě jsem nebyla zklamaná. Ústřední dvojice tvoří dvě vyvážené protistrany - chudá x bohatý, chytrá x chytrý, žena x muž. Těším se i na další pokračování.

14.06.2023 4 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Super završení sérii "Čekanky" a "Ravenelovi". Ústřední dvojice Vás baví, děj je přiměřeně dramatický a nechybí samozřejmě ani romantická linka. Příjemné čtení. A dovolené se nám blíží...

09.06.2023 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Miluju celou tuhle sérii. Jsou to jednotlivé příběhy, které vlastně nic nespojuje. Ale to přece kecám. Spojuje je silná osobnost hlavního hrdiny, který vždycky padne na dno, ale dokáže zase vstát a jít dál. A k tomu má u sebe po boku tu správnou ženu. Teď to trochu zlehčuji, protože se mi nechce úplně přiznat, že u každé této knížky se dostanu do bodu, kdy brečím jako želva. :-)

17.01.2023 5 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Napřed jsem se nemohla do knížky pořádně začíst, ale pak jsem se zase nemohla odtrhnout. Byl to příběh se zajímavým námětem. Líbí se mi tahle partička a už se těším na (bohužel zatím poslední) příběh Lianne.

21.09.2022 4 z 5