keiko33 keiko33 komentáře u knih

Kde je můj hrdina? Kde je můj hrdina? Julia Quinn

Hodnotim 5*, ale len poviedku o Simonovi,len tu som citala, kedze som citala seriu od Sherrilyn. Ako vsetky knihy od autorky, aj tato je super, aj ked si Simon zasluzil vlastnu knihu, kde by sa viac rozobrala jeho minulost.

05.07.2019 5 z 5

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

Tak to bola dvojka. Ukecana a nebojacna Nora a namosureny, opijajuci sa chlap ako hora, ktoreho tazia vycitky zo smrti brata. No vdaka Nore sa Ewan meni na pritulneho medvedika.

05.07.2019 5 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Zatial najlepsia cast. Krasny pribeh, z krasneho prostredia. Chudak Sin si toho vytrpel az privela, takze si konecne zasluzil laskavu zenu, ktora zanho bojuje.

03.07.2019 5 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

Autorka nesklamala. Pribeh sa cital rychle a bol plny vtipnych situacii. Brandon bol taky Casanova, kym ho neopantala nebojacna Meggy.

02.07.2019 5 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

Velmi prijemne a vtipne citanie. Emily bola fakt cislo. Niekedy mi bolo az Dravena luto. Nemal proti jej sarmu sancu. No a niektori chlapi su proste natvrdli a potrebuju podstrcit.

01.07.2019 5 z 5

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Dlho som sa odhodlavala do tejto serie. Mimozemstania. To slovo ma vobec nelakalo. No ani na zaciatku upiri a akosi som si ich zamilovala. Tak preco nie mimozemstania. Bola som milo prekvapena. So zelenym muzikom ma Daemon spolocne akurat farbu oci. Ako tu uz bolo spominane, je to Twilight na mimizemsky sposob. Akurat Daemon je oproti Edwardovi ovela vacsi somar. V jednej chvili ho zboznujete a v drujej ho chcete uskrtit. Ak sa nezamyslate nad zmyslom toho nadprirodzena, tak je to super YA romantika, medzi dvoma stredoskolakmi v malom meste. Je tam Daemonova byvalka, kraska skoly a poriadna mrcha, sestra ktora Kat miluje a skolsky kasanova, pred ktorym musi Daemon ochranit Kat. No a samozrejme ju musi ochranit aj pred zlymi mimozemstanmi. A kedze musi chranit celu rodinu, tak sa snazi drzat od Kat daleko, no akosi ich to aj tak stale k sebe taha. Ona je jeho kryptonit. Za mna jedna z najlepsich serii Fantasy YA.

11.06.2019 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

No ano, bolo to vtipne, aj ked niekedy ten Simonov humor, bol na mna az privelmi perverzny. Pribeh bol fajn oddychovka, ale nijak extra nevynikal. Zaciatok bol celkom dobre rozbehnuty, no postupne to sklzlo do nudnosti. No a ta obalka, katastrofa. Ten chlap sa mi vobec nepaci. Ako z titulky Brava Girl.

05.06.2019 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Taka letna rozpravka so stastnym koncom. Aj ked tych nestastnych nahod v Ruschovom zivote bolo az privela, neubralo to na dobrom dojme z pribehu. Citalo sa to rychlo a v niektorych castiach som sa poriadne zasmiala. A tie sexi obalky z ktorych musite slintat.

03.06.2019 5 z 5

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

Fajn oddychovka. Po precitani mate chut sa zbalit, sadnut do auta a vydat sa na vylet. Laurie mi pripadala ako vtacik v klietke, ktoreho pustili von. Najprv sa opatrne rozhliada a potom naplno vyleti.

03.06.2019 4 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Citalo sa to dobre. Kniha nicim extra neprekvapila, ale ani neublizila. Taka oddychovka.

01.06.2019 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Taka mila oddychovka. Z obalky som cakala, ze to bude viac sexualne nabite, teda az na ten Rashov silnejsi slovnik, to bolo mierne, co mi vyhovovalo. A ten koniec? To bola sila, aj ked som mala tusaka. Este dobre, ze som si na citanie tohto pribehu pockala, az ked vyslo uz pokracovanie.

01.06.2019 5 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Celkovo sa mi pribeh pacil, bol lepsi ako prve dve, no na pribeh Colleen a Lucasa to nemalo. Pribeh dvoch protikladov, policajtky a vinara, bol zaujimavy, no trochu ma sklamal Jack, jeho dobrota a ochranarstvo, bolo to uz cez. Jeho byvalka mi hrozne liezla na nervy, mal az privela pochopenia pre nu a vobec si to nezasluzila. A tiez ma sklamal rychly koniec, uvitala by som dlhsi epilog. Ale z celkoveho pohladu fajn oddychovka. Mam rada pribehy z malych mestecok, kde sa kazdy s kazdym pozna.

13.05.2019 4 z 5

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

Tak zatial najlepsia cast zo serie. Colleen bola cislo, take zlaticko celeho mestecka. Niekolko krat som sa poriadne nasmiala. Aj ked jej zivot nebol prechadzka ruzovym sadom, snazila sa ludom dat zo seba co najviac.

11.05.2019 5 z 5

Najjasnejší súmrak Najjasnejší súmrak Aly Martinez

Silny pribeh o velkom trapeni, sile a laske. Pri citani si chvilami poplacete, no aj sa poriadne zasmejete. Aj ked je casto tma, nakoniec pride svetlo.

09.05.2019 5 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Velmi tazka tema, no autorka sa s nou popasovala bravurne. Charlottinu bolest som prezivala s nou, kedze mam male dieta vo veku Lucasa. Nic nemoze byt horsie ako strata dietata a vina z toho vyplivajuca. Je to sice vymysleny pribeh, no taketo veci sa deju bezne. Aj ked som koniec cely cas tusila, tak ma opis toho dostal.

09.05.2019 5 z 5

Zober prachy a leť Zober prachy a leť Ronald Wyeth

Tak Arthur vymenil motorku za lietadlo a znovu zazil super dobrodruzstvo, tentoraz uz s manzelkou. Elvira bola podarena so svojim jazykom. Trochu mi vadilo oslovovanie pan Grass, viac by sa hodilo iba Arthur, ci Arty a znovu ten zastaraly slovnik so slovami ako riekol. Aj napriek tomu som si jazdu plnu prekvapeni a schopnosti manzelov Grassovcov ala Macgyvera uzila. Ocenujem autorov zmysel pre detaily, nielen okolo cestovania, ale aj lietadiel. Takze za mna znova 5*

06.05.2019 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Taka mila oddychovka, po ktorej mate chut vyprazdnit chladnicku. Po prvom konflikte v redakcii medzi Claire a Nickom som sa tesila na burlivu jazdu, no trosku ma sklamal kludny priebeh. Ale kniha sa citala fajn, nenudila som sa a musim pochvalit velmi peknu obalku.

28.04.2019 4 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Taka mila oddychovka, bez zloziteho deja, ale plynie z nej ponaucenie. A to, ze svet na socialnych sietach je pre vela ludi, len pretvarka a v skutocnosti je to uplne ine. Ze ludia zabudaju spolu komunikovat nazivo a skutocnych priatelov je len par, narozdiel od tych internetovych.

26.04.2019 4 z 5

P.S. Mám ťa rada P.S. Mám ťa rada Kasie West

Kniha ma urcite opravnene hodnotenie. Mila romanticka oddychovka o stredoskolskej laske. Lili bola spravne strelena, parkrat som sa poriadne zasmiala. Ak mate chut vratit sa do pubertalnych cias, urcite odporucam.

25.04.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Mam rada autorkine knihy. Vstah sa medzi hlavnymi postavami vyvija postupne, nevhupsnu hned do postele. Niekedy je prijemne si precitat kludnu romantiku, nie same postelove sceny.

24.04.2019 5 z 5