Kešu1981 Kešu1981 komentáře u knih

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Plný počet za ten humor v krásném příběhu...výbuch smíchu v plné tramvaji, to se mi nestává tak často...a hurá na další díl :o)

25.09.2020 5 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Za uvítací dárek - Kokyho dávám plný počet. Tak skvěle sem se už dlouho nepobavila.

21.08.2020 5 z 5

Znám tě ze svých snů Znám tě ze svých snů Clélie Avit

Jedním slovem: nádhera...

05.05.2020 5 z 5

Mega hustej nářez Mega hustej nářez František Kotleta (p)

To si takhle upíří dědeček (toho vážně žeru, Odííííííín) spolu s upířím vnoučkem, zhuleným upírkem atomovkou a upírem transkou prostřílej cestu za pomoci "šneků" přes armádu marťanů a...tleskám a doufám v další pokračování...Odíííííín :o)

24.04.2017 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Opět Jojo nezklamala...její knihy se čtou jedním dechem a ani trochu nenudí :o)

23.02.2017 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

V době knih plných erotiky je tento příběh krásným zážitkem, přitom dílem 200let starým! Tomu říkám umění :o)

07.02.2017 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Ten příběh mě vtáhnul a nepustil až do poslední stránky! Archera jsem si zamilovala :o)

05.02.2017 5 z 5

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Čekání se vyplatilo...Aiden, tak umanutej, tvrdohlavej a panovačnej...rozhodně si příběh přečtu znovu :o)

05.02.2017 5 z 5

Kufr z nebe Kufr z nebe Lin Rina

Kroniky prachu jsem si zamilovala, a Pár stránek navíc to stvrdilo. No a teď Kufr z nebe...a já jsem prostě nadšená! Výborně napsaný detektivní román se špetkou romantiky. Nádherný přebal knihy i samotné grafické zpracování textu.
"Obávám se, že v téhle kávě je tolik kultury, že si tu plísně brzy budou moci založit vlastní operní scénu."...miluju styl psaní paní autorky :o)

26.12.2022 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Momentíček, momentík... praktická Izzy s rozpadajícím se hradem a prázdným kontem nechává potrhlou matku nakupovat luxusní tapety a barvy? A to jako barva a tapeta stačí k renovaci hradu a je z něj najednou kouzelný hotel jo? Copak by nestačil penzion? Pak by ta renovace mohla být reálná i s těma tapetama. U hradu to odhaduju na miliony na kontě. A teda Ross byl jedním slovem mamlas. Nebýt vedlejších postav (Jim, Jeanette, Duncan), vůbec bych si Skotsko neužila.

23.12.2022 3 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Po erotických sériích Božský a Vášnivý to šlo tak nějak s příběhy autorek nahoru dolů, ale tohle se jim vážně moc povedlo, romance se špetkou humoru jim sedne. Tleskám...velmi reálně zachycené klady i zápory hrdinů, žádné smyšlené serepetičky k řešení, a nechyběl humor..."Google tvrdí, že aktuální cena jedné ledviny je 262 000 dolarů. Tak proč proboha vůbec pracuju? Klidně si vystačím s tou druhou."
Za takové příběhy stojí utrácet peníze, čas...a přesně proto je čtu :o)

18.12.2022 4 z 5

Nás se nezbavíš Nás se nezbavíš Nora Roberts

Asi takhle... série Smrtící je jako pizza...mňam. Dávám si jí dvakrát do roka, takže se pokaždý těším jak malá... už už uuuuuž. Je jedno co všecko na ní bude navíc...hlavně že je salámová! Slupnu jí jak malinu...a fakt u toho chrochtám blahem. Pak oblíznu všech deset, vzdychnu a... už aby byl čas zas na další...sem s tím 53 dílem říkám :o)

14.10.2022 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Překvapení... příjemné překvapení. Skvěle napsané, velice čtivé, přebal knihy hrůza, ovšem díky tomu mě příběh dostal. Nejde o standardní romantické čtení...je v tom víc.
Šťoura ve mně si neodpustí poznámku: na to jak Kristen má být příliš upřímná a přímočará, tak se k Joshovi nezachovala zrovna ok, ale to by pak vlastně nebylo o čem číst, což? :o)

03.08.2022 4 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Přepracovaná Charlotte poslouchá muzikanta v metru Logana a usne na lavičce, no...a pak už je to (pro mě) jen výčet úmorných dní v práci, kterou Charlotte nesnáší, explicitní popis milostných scén, a zas popis úmorné práce v kanclu...tady se musím přiznat, že jsem pasáže o práci pak už jen pročítala zběžně.
Prostě sladké, nudné a ploché. Za mě je dosud nejlíp napsaná kniha Vytočenej na Maxx.

27.05.2022 2 z 5

Král Král Devney Perry

A heleme se koukejme se...todle mě ba :o)
Novinářka Bryce prahne po vzrušení z pátrání po "příběhu"...a dostanete to v podobě bývalého šéfa gangu motorkářů Dashe.
Je to čtivé. Je to romantika-detektivka, napínavé jen ždibec. Bohužel, na konci příběhu neznáme vraha a důvod msty, ale snad se to dozvíme v příštím díle s Genevieve. Autorka umí zaujmout. Jen kdyby každá erotická pasáž...naštěstí jich bylo jen krapet...nezačínala větou "strčil mi jazyk do pusy"...nevyznívá to ani trochu romanticky.
Už teď se těším na dalších 5 dílů o...Genevieve & Isaiah, Presley & Shaw, Scarlett & Luke, Cassandra & Leo, Nova & Emmett.

15.05.2022 4 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Tak moc napínavé, že i spánek musel jít stranou :o)

05.02.2022 4 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Nabručenej mrzout Maxx si podá inzerát... hledá totiž pomocníka, asistenta, uklízečku a kuchařku v jednom pro svoji autodílnu a dům. Charlyn, hubatá zrzka, to vše a mnohem víc zvládne, včetně bručouna, na "brnkačku". Navíc to mezi nima neskutečně jiskří, ohňostroj hadr.... šmarjá, panenko skákavá, fakt skvěle napsanej příběh :o)

02.12.2021 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Jsem zmatená...jedna kniha autorek nestojí za nic, jiná, jako třeba tahle, se čte skvěle. Sice tam nemusel být ten prvek "náhoda", ale jinak to bylo milé, čtivé.

08.10.2021 4 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Nádherný příběh...vyprávění se střídá z pohledu babičky Eileen a její vnučky Leeny. Moc milé, čtivé, občas smutné, nechyběl však humor...tak jak to v životě prostě bývá :o) tleskám! Jo a zamilovala jsem se do Arnolda! A to tak, že mi je jedno, že se jmenuje Arnold :o)

13.08.2021 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

(SPOILER) Jakože cžže?...Takže hlavní hrdinka vystuduje vysokou a to jí zničí život díky studentské půjčce tak, že skončí jako stryptérka?! Její otec leží nemocný v nemocnici, ale neví se s čím?! Ona vypadá jako sestra svého manžela, díky čemuž může vybrat účet na Bahamách?! A on s ní spí? A pořídil si manželku, aby k sobě přilákal zpět nezvěstnou snoubenku?! Ten "vztah" s bodyguardem sem taky nepobrala. Tak moc je v tom příběhu všechno špatně... celý je to pokřivený....

08.06.2021 1 z 5