Kešu1981 Kešu1981 komentáře u knih

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

První část byla super. Pak začala část druhá a...všecko špatně! Nechápu to. Najednou mi vadila ona a její myšlení, to jak nic neladí, vše je klišojidní, umělé a divné. Dokonce i konec byl divnej. Prostě ne,nevěřila jsem tomu a celé to bylo jedno velké zklamání.

26.05.2021 1 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

(SPOILER) Tááákže....humří sex: "samice načurá do samcova úkrytu. A samec je celej JO, KOTĚ! Pak na sebe navzájem načuraj. Ona vleze k němu domů a svleče krunýř. On ty její hadry odkopne jak plesový šaty. A pak to dělaj na misionáře.".... A to je jen ždibínek z příběhu. Skvěle napsané, vážně jsem se pobavila :o)

14.05.2021 5 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Jakože jedním dechem!...šmarjá, to byla nádhera...tak trochu mi to připomíná Kroniky prachu, což považuji také za pecku...a ROZHODNĚ: reread :o)

07.01.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Spíš než erotika, bych řekla romantika, ale je to krásný předvídatelný příběh, rychle se čte a rozhodně neurazí.

02.09.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Rychlé, svižné, vtipné...tleskám :o)

23.05.2020 5 z 5

V zajetí slasti V zajetí slasti Nalini Singh

Nalini umí výborně popsat svět Psyů a měňavců...a už teď se nemůžu dočkat příběhu Hawka a Sienny :o)

06.03.2017 5 z 5

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

Smrtka a syn Satanův...další díl plný vtipu, ironie, napětí a vášně...fantasy trochu z jiného šálku (žádný upír, vlkodlak)...nemůžu se dočkat dalších dílů :o)

01.03.2017 5 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Tak Kylandův příběh mě dostal...vážně jsem musela jít i pro kapesník! :o)

05.02.2017

Území vlků Území vlků J. R. Ward (p)

Proč proč proč... 400 stran, abych se dozvěděla... pokračování příště? Žíši! Tohle nesnáším.
No a teda k příběhu...sice je tam záhada, napětí a romantika, ale... postrádá to "říz" Bratrstva. Už to prostě není ono. Spíš už jde jen o výdělek na úkor čtenářů (mě) hltajících Wardku z dob Bratrstva. A to že je tam Bratrstvo zmíněno okrajově v podobě Xhex tomu nijak vlastně nepomáhá.
Jo, jasně, teď už musím jen čekat na další díl, protože nevím jak to skončí, ale už to prostě není "ono", chjo...

12.05.2022 4 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Občas jsem se uchechtla, občas jsem protáčela oči. Možná kdyby to nebylo vyprávěno jen z jejího...někdy až patetického...pohledu, bylo by to zajímavější.

10.05.2022 3 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Je mi líto, ale ne. Tohle není autor pro mě. Vlastně si myslím, že jde jen o výdělek za povídky, které za to nestojí.

18.04.2022 1 z 5

Úkryt Úkryt Nora Roberts

N.R. je prostě skvělá spisovatelka. Když vezmu celou její sérii Smrtící, pak Úkryt to jen znovu dokazuje. Vtáhne a nepustí do poslední stránky. A přitom nejde o napětí jako takové, protože celou dobu víte, kdo je tím záporákem v příběhu. Jenže je to tak poutavě popsaný příběh Cate a její herecké rodiny, že to s ní vše nejen prožíváte, ale taky jí fandíte a nedočkavě očekáváte, kamže se přes "odbočky" v životě posune. A Aiden, Hugh, Dillon...uuuuf, těžká zátěž pro moje vaječníky :o)

12.04.2022 4 z 5

Záblesk vzpomínek Záblesk vzpomínek Nalini Singh

Svět Psyů a měňavců mě neskutečně baví. Naliny píše tak poutavě, dokáže popsat jejich svět tak, že jí to věřím... žeru to! A chci další díly! Nejvíc se těším na příběh Sienny a Hawka :o)

19.12.2021 5 z 5

Čarovná zátoka Čarovná zátoka Nora Roberts

Mise Capri splněna... šup sem s třetím dílem Strážců :o)

12.12.2021 5 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Susie Tate

Hmmm, jakože fakt skvěle napsané... politik "suchar" Barclay a sexuoložka "neřízená střela" Kira...za mě rozhodně reread, je to vážně "petarda".
A šťoura ve mně si neodpustí poznámku: kdy vyjde první (Jamie a Libby) a druhý (Millie a Pavlos) díl, když jsem si nyní, díky přečtení třetího dílu, oblíbila novou autorku i postavy předchozích dílů!?

14.11.2021 5 z 5

Závan smrti Závan smrti J. D. Robb (p)

Jakože 50 díl...jakože už 21 let (šmarjá) čtu příběhy o Evě a Roarkovi...a stále to má náboj, každý z příběhů je originál, nechybí romantika a napětí... tleskám a už teď se nemůžu dočkat 51 dílu :o)

17.10.2021 5 z 5

Svádění a láskominky Svádění a láskominky Tara Sivec

Za ten sarkasmus a ironií v příběhu dávám plnej počet...tak skvěle jsem se dlouho nepobavila :o)
Mmch, proč se u nás nevydal druhý díl? Vážně nechápu.

29.05.2021 5 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Není to žádná hitparáda, ale...část kdy jdou na první rande na curling a skončí na pohotovosti mě vážně dostala! Měla jsem z toho záchvat smíchu v tramvaji. Slzy smíchu, k tomu respirátor na xichtě a voala, paní vedle mě si odsedla...asi jsem vypadala podezřele "pozitivní" :o)

22.05.2021 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Intenzivní, znepokojující, temný příběh...budiž

14.01.2021 4 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

(SPOILER) Bazzel a jeho breberky, Tom a jeho ponaučení z přečtených příběhů...moc mě to bavilo, několikrát jsem se vážně pobavila, určitě si někdy příběh přečtu znovu :o)

Tumáte, dala byste si?“
„Děkuju, ale ne. Totiž, ráda bych, jenže to nejde.“
„Proč ne?“
„Snažím se shodit.“
„Shodit koho?“
Cassandra se zarděla a zatvářila se dotčeně, jako by se záměrně choval nechápavě. „Shodit na váze.“
Tom přejel pohledem její bujnou a pozoruhodně vnadnou postavu. Nechápavě zavrtěl hlavou. „Proč?“
Cassandra s uzarděním přiznávala: „Přibrala jsem od Pandořiny svatby skoro šest kilo.“
„Co na tom sejde?“ ptal se Tom čím dál nechápavěji. „Všechna ta kila jsou nádherná."
...je to miláček :o)

Tom pohlédl na Bazzlea. „Pojď,“ řekl a vyšel z kanceláře.

„Já se koupat nebudu!“ prohlašoval úzkostlivě chlapec, zatímco ho následoval. „Dávám výpověď!“

„Obávám se, že každý, kdo pro mě pracuje, musí dávat čtrnáctidenní výpověď – písemně – než smí odejít.“ Což sice posouvalo hranice jeho politiky přísné pravdomluvnosti, ale Tom byl ochoten udělat výjimku kvůli chlapci, kterého zaživa požírali paraziti.

„Jsem negativní,“ protestoval chlapec.

„Co to s tím má co dělat?“

„To znamená, že žádnou výpověď napsat nemůžu."

„Správné slovo je ‚negramotný‘,“ opravil ho Tom. „V kterémžto případě, Bazzle, pro mě budeš zřejmě pracovat navěky.“

30.10.2020 5 z 5