kilometr kilometr komentáře u knih

Nepřítel, přítel, ctitel, milenec, manžel Nepřítel, přítel, ctitel, milenec, manžel Alice Munro

Přečteno jen díky čtenářské výzvě.Takový lepší průměr.60%.

02.12.2017 3 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Velmi milá,pozitivní a čtivá kniha o polepšeném feťákovi a kocourovi,kteří se stali přáteli.85%.

30.11.2017 4 z 5

Vstupte bez klepání Vstupte bez klepání Zuzana Hubeňáková

Je hezké splnit si svůj sen.Je taky docela fajn,když už musím napsat knihu,aby to bylo čtivý(vtipný).Což v tomto případě není.10%.

30.11.2017 1 z 5

Rytíř v rezavém brnění – Aneb o muži, který našel sebe sama Rytíř v rezavém brnění – Aneb o muži, který našel sebe sama Robert Fisher

Ze začátku jsem se několikrát i nahlas zasmál,což se mi u knihy nestává často.Přesto je to jenom lepší průměr,na mě byl rytíř dost uplakaný.Hlavně,že našel,co hledal.60%.

23.11.2017 3 z 5

Krajinou mrtvých mužů Krajinou mrtvých mužů Robert Ryan

Pouze průměrná detektivka na pozadí první světové války.A to závěrečné "zúčtování" mě dost zklamalo a těšení na další případy Dr.Watsona mě spíše odradilo.60%.

21.11.2017 3 z 5

I slunce vychází I slunce vychází Ernest Hemingway

Užívat si knihu jako jejich hrdinové,tak jsem neustále na plech.Popis Fiesty se mi moc líbil a zatoužil jsem vyrazit do Španělska.Přečteno za necelé 3 dny.

15.11.2017 4 z 5

Důmyslný rytíř Don Quijote de La Mancha (převyprávění) Důmyslný rytíř Don Quijote de La Mancha (převyprávění) Jitka Škápíková

Klasika,která stále velmi dobře pobaví i ve zkrácené verzi.80%.

15.11.2017 4 z 5

Princezna Zářící paprsek Princezna Zářící paprsek Kusuyama Masao

Nevím jak bych na pohádky reagoval jako devítiletý,ale jako čtyřicátníkovi se mi líbili velmi.70%.

09.11.2017 4 z 5

Žirafa na pondělí - Ze zápisníku ředitele zoo Žirafa na pondělí - Ze zápisníku ředitele zoo Miroslav Bobek

Rád se vždy něco zajímavého dovím a tato kniha to splňuje měrou vrchovatou.90%.P.S. Jak chutná asi taková gorila? :-))

08.11.2017 5 z 5

Sparta, můj život Sparta, můj život Karel Felt

Pro sparťana téměř povinné čtení.U mě dobrý.65%.

06.11.2017 3 z 5

Dvířka do neznáma Dvířka do neznáma Jan Cimický

Neuvěřitelně imbecilní kniha!Takovou patlaninu jsem už tedy dlouho nečetl!Pana Marouška bych s chutí nakopal do řiti!Stejně jako pana autora!Neuvěřitelný hnus a neskutečná spisovatelská nemohoucnost!!!! 0%.

04.11.2017 odpad!

Ta zrzavá Ta zrzavá Sára Saudková

Velice povedená a čtivá kniha.Bavily mě tedy nejvíve vzpomínky na dětství,ale i to ostatní nuda rozhodně nebyla.70%.

02.11.2017 4 z 5

Divné hlášky z knihkupectví Divné hlášky z knihkupectví Jen Campbell

Úplně zbytečná kniha,navíc zoufale (ne)vtipná.ODPAD!

02.11.2017 odpad!

Divadlo krutosti Divadlo krutosti Terry Pratchett

Převeliké zklamání!Fakt jsem měl co dělat,abych to vůbec přečetl,i přes to,že některé nápady se mi líbily.25%.

19.10.2017 1 z 5

Příběhy napsané životem Příběhy napsané životem Vlasta Svobodová

Co člověk,to lidský osud.Některé příběhy vezmou za srdce,některé jsou úsměvné a některé jsou až k neuvěření.80%.

19.10.2017 4 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Krásná kniha,kterou přečtete za dvě odpolední směny.90%.

07.10.2017 5 z 5

Touha a naděje Touha a naděje * antologie

Na knize jsem si doslova pochutnal a přečetl ji za dvě odpolední směny.Krásné příběhy,které chytnou za srdce.100%.

05.10.2017 5 z 5

Panna ve zbroji Panna ve zbroji Mark Twain (p)

Moc pěkné čtení a pohled na životní příběh Panny Orleánské tak trochu jinak.80%.

05.10.2017 4 z 5

Ještě se uvidí Ještě se uvidí Věra Nosková

Má třetí přečtená kniha od této autorky a zatím rozhodně nejslabší.20%.

24.09.2017 1 z 5

Království bukkake Království bukkake Bret Easton Ellis

Je to čtivé,ale několik dní po přečtení nebudete vědět,co jste to vlastně četli :-).60%.

24.09.2017 3 z 5