Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Pátá minuta je o nás Pátá minuta je o nás Eva Pospíšilová

(SPOILER) Miluju more, ale soucasne z nej mam neskutecny respekt a strach, co se v nem muze stat. Jsem takovou kombinaci obou :) a vysky teda nemam vvlasce stejne jako Kai.

S klukama jsem prozivala kazdou stranku. Ani nejsem schopna rict, kdo me oslovil vic, kdo me vic okouzlil a naprosto dostal.
Ale asi by sve prvenstvi doslova o pid ziskal Ethan. Mozna tim, ze bych byla stejny posera jako Kai a tim padem by me Ethan nesmirne pritahoval tim, ze nic ze strachu neresil (pokud nepocitam more).

Nej scena? Jak lovil Kaie z more. To bylo naprosto TOP.

A podle me to nekonci spatne. Nerikal nahodou Ethan, ze by si pral skocit na vlak a odjet a poznavat svet? Proc by skakali pod vlak? To by byla blbost ne?
Za me odjeli spolu. Prala bych jim to.

02.08.2023 5 z 5

Odstíny náhody Odstíny náhody Jenny Naomi (p)

Tohle se moc nepovedlo. Bylo tam nekolik dejovych linek, ale jako by kazde v urcite casti neco chybelo. Spooooousta hluchych mist, nedoresenych situaci, vysumeni do ztracena. Ve finale jsem byla z toho uplne, ale totalne zmatena, protoze jsem absolutne netusila, kdo je s kym zrovna v jake fazi.
Chtelo by to predelat.

16.07.2023 2 z 5

Daruj mi křídla Daruj mi křídla Lucie Huková

(SPOILER) Me se to teda libilo moc. Postava Aidena me vylozene zaujala a kdyz ho Brian opustil, mela jsem skoro az slzy v ocich.
Cekala jsem, ze se jeste nejak provali Brianuv exces, ale asi pri nem stali vsichni svati.
A zajimala by me reakce Aidena na posledni vetu :)

11.07.2023 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Me se to nelibilo. Jako by to ani nesedelo k predchozim dvema dilum.
Hlavni hrdinka zde byla velmi ale opravdu velmi neprijemna. Byla neskutecne hruba. Necetlo se mi o ni dobre.
Kdyz bych porovnala Mattea s Jaxem a Cameronem, tak ani ten by nevysel s dobrym skore.
Celej pribeh stal za houby. Zadna chemie mezi nimi, priblble dialogy, zadny vtip, vasen.
Tenhle dil nemel byt. Na predchozi dva rozhodne nema.

06.04.2023

Táhni z mé hlavy Táhni z mé hlavy Lenka Hnátová

Byla jsem moc spokojena. LGBT pribehy prekvapive jako heterak vyhledavam. Mnohdy se u nich pobavim vic nez u klasiky. Takze uz mam v knihovne par svych oblibenych, ke kterym se vracim a tahle bude urcite jedna z nich :)

24.03.2023 5 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Tak pitomnejsi vec jsem uz dlouho necetla. Nudou jsem zivala a doslova jsem se nutila, abych neusla. Jako popisovat jejich prvni spolecny sex na dve kapitoly? Jako vazne?
A co ty pitomy nevyzraly vtipy? Reseni co to je odposrani a jak ho provest? Pri oralu redit uzel na “tresni”? Nehlede na celkovy popis hmed na zacatku ktery mel o sobe. - takove kecy posloucham u pubertaku a nebo u zastydlych pubertaku, kterym houpne pri pohledu na jakejkoliv zenskej zadek

Mam rada, ldyz jsou pribehy vypraveny o ze strany chlapa, ale tady by snad bylo lepsi, kdyby to vypravel jeho kocour.

26.07.2022 1 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

To me taaaaaak moc nebavilo. Za me desna nuda. Vzdyt se tam nic nedelo. Velke zklamani.

12.05.2022 2 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Prvni dil se mi libil vic. Tohle na me bylo malo skandalni. Bylo mi lito Reeda. Nejak se zaskatulkoval u vsech (i u nejlepsiho kamose) jako neskutecnej hrac. To pak neni moc velka podpora, kdyz se clovek meni.

Kazdopadne obalka byla hezci nez u jednicky.

08.05.2022 4 z 5

Rozhodnutie Rozhodnutie Michaela Zamari (p)

(SPOILER) Cetlam jsem ve slovenstine a rozhodne kinto nevadilo :)

Nejdrive jsem si myslela, ze je Waytt nejakej psycho magor, pak ze je to podivnej stalker z baru a ona si ho jen nepamatuje. A nakonec to byl skvelej chlapek, kterej si me ziskal, teda do doby nez to zas po… a zmizel.
Braden byl proste uplne nemocny a jestli jsem to teda pochopila dobre, tak nemel uplne posledni slovo a me by zajimalo jak se tam dostal, kdyz mel byt na uplne jinem miste.
Raven - souhlasim, ze jmeno ma super :) po dlouhe dobe zenska osoba, ktera me neiritovala. Snazila se, nepanikarila zbytecne, celkove se chovala “dospele” a ne jako nektere v jinych knizkach.

04.05.2022 4 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Na to, ze se jedna o prvotinu autorky to bylo povedene :) Pribeh me chytil od zacatku a dala jsem ho skoro na jeden zatah. Samozrejme byly tam logicke nesrovnalosti v chovani, kdy jste meli chut kricet, ze takova blbost neni ani mozna, ale kdyz se od toho clovek oprosti, tak si to uzije :)

14.04.2022 3 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Jako taky mam problem odmitnout, kdyz me nekdo o neco zada, ale Maddie je v tomhle neprekonatelna. A lezla mi tim na nervy. A kdo rekne, ze jemu ne, tak keca :D
Chase byl blb, kteremu spoooousta veci nedochazelo, ale aspon se na nej dobre “koukalo” :D

23.02.2022 4 z 5

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Knizka z meho detstvi, kterou jsem milovala a diky svym detem jsem se k ni vratila :)

13.02.2022 5 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Bozinku, delat takovahle chybna rozhodnuti, tak na to musi byt clovek expert. A Matyas byl trubka, ze to takhle tajil.
Moc se mi libily vedlejsi linky sester…jak Kristianovy, tak Matyasovych.
Moc povedeny pribeh a tesim se na dalsi autorcin pocin.

21.01.2022 5 z 5

Nelituju Nelituju Lenka Sadílková

(SPOILER) Rozhodne nelituju, ze jsem podporila vydani teto knizky. Na zacatku jsem cekala, ze to bude klasicka hra na tema “budu delat, ze te nechci, abys me chtel ty”, v prubehu jsem menila nazor a myslela, ze Mia bude asi pekna kaca a premyslela, co ze to ma za problem. Ve finale jsem rvala jak zelva a kricela na ni, aby to zkusila, aby se nevzdavala, ze to nemuze udelat sobe ani Sebastianovi. A nakonec mi pri poslednich strankach puklo pro Sebastiana srdce.

04.01.2022 5 z 5

Nesnáze s láskou Nesnáze s láskou Laura Lee Guhrke

Precetla jsem to pred tydnem a ted, kdyz mam psat komentar, tak ani nevim o cem to bylo. A to mam tuhle autorku fakt rada, ale tohle na me dojem neudelalo.

04.05.2021 2 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Tyhle autorky miluju, ale tahle knizka me bavila jen diky omdlevajici koze. To jsem se bavila neuveritelne. Jinak me probeh moc nezaujal. Neverila jsem to hlavnim postavam a ani jsem s nimi neprozivala zadnou situaci. Tuhle znovu cist nebudu.

17.04.2021 3 z 5

V pasti V pasti Lydia Strong

No ty blaaaaaho, tak to byla parada. Ani jsem nedutala a cekala, jak tohle skonci, co se vsechno zvrtne a kdo vsechno na to prijde a konec me teda dorazil. Naprosto!!!
Skoda, ze tam nebyly na konci nejake situace i z pohledu Jereda, tak jak to bylo predtim u Dana a Evana. Vim, ze by se knizky nemely porovnovat, ale tohle mi tam trosku chybelo. Mam to rada :) Ale urcite si na nas autorka pripravi nejake dalsi prekvapko v pribehu Simona a Jereda :) aspon v to doufam...

09.04.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Jako jo, misty (mysleno spis nektere kratke dialogy) to bylo vtipne. Ale obcas me nektere pasaze taaaaaak strasne nudily. Znovu ji cist urcite nebudu.

26.12.2020 3 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Shaw mi neskutecne lezla na nervy, ale jakoze fakt brutalne. Naopak jsem mela rada Rula, Ayden a Nashe. Takze se spis tesim na dalsi dily ????

Ale i tak...potetovani chlapi jsou boziiiii:)

29.07.2020 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Me to pripominalo hodne film Laska s vystrahou, tam taky sef otravoval s kazdou ptakovinou :)
Jinak samozrejme velmi podobne tema jako Bozsky bastard, i kdyz Bozsky je proste bozsky, proto ta jedna hvezdicka dolu.

Jinak jsem byla moc spokojena. Jen mi vrta hlavou, jaktoze si nevsimla “volneho prostoru“, ktery nekonec odpovidal peti odstavcum. Toho si snad musel vsimnout i slepy...

21.05.2020 4 z 5