kuky921 kuky921 komentáře u knih

Mé zázračné já Mé zázračné já Vladimír Thiele

Velmi pěkně přiblíženy základy anatomie pro děti.

23.04.2017 5 z 5

Obrovo srdce Obrovo srdce Lela B. Njatin

Jednoduchý příběh, který mě nezaujal. Ilustrace jsou pěkné.

22.04.2017 3 z 5

Severské pohádky Severské pohádky Gustav Pallas

Velmi pěkné pohádky s hezkými ilustracemi.

22.04.2017 4 z 5

Ulicemi města Prahy Ulicemi města Prahy Josef Janáček

Knížka se velmi stručně věnuje každé ulici - kde leží, jak se k ní dostanete od nejbližší zastávky tramvaje nebo autobusu (ovšem v roce 1958) :-)

08.04.2017 3 z 5

Historická předměstí a okraje města - pravý břeh Vltavy. Dodatky II Historická předměstí a okraje města - pravý břeh Vltavy. Dodatky II Kateřina Bečková

Velmi pěkně zpracovaná kniha s mnoha zajímavými fotografiemi.

26.02.2017 5 z 5

Opevnění, Vltava a ztráty na památkách 1945 Opevnění, Vltava a ztráty na památkách 1945 Zdeněk Wirth

Velmi krásná publikace s mnoha krásnými fotografiemi.

26.02.2017 5 z 5

Podzemní Praha Podzemní Praha Václav Cílek

Velmi pěkně zpracovaná kniha o podzemí Prahy a blízkého okolí. Přílohou je CD s hlavním průvodcem panem Cílkem.

26.02.2017 4 z 5

Trolejbusy a trolejbusové tratě -2 díl Trolejbusy a trolejbusové tratě -2 díl Jan Arazim

Velmi pěkné fotografie.

21.02.2017 3 z 5

Golem Golem Gustav Meyrink (p)

Knížku jsem dočetla až na druhý pokus, ale uchvácená z ní opravdu nejsem a přitom mystickou, starou Prahu miluji.

15.02.2017 2 z 5

Zuzanka a ježeček Zuzanka a ježeček Daniela Krolupperová

Velmi kraťoučký text s milými obrázky, ale ty chyby :-(

08.01.2017 2 z 5

Všechna malá zvířátka Všechna malá zvířátka Walker Hamilton

Velmi pěkné čtení, které vás na chvilku odtáhne od stresu kolem.

02.12.2016 5 z 5

Milostné rošády Milostné rošády Roald Dahl

Výborné povídky, nejlepší byla hned ta první .... trochu na téma, čím kdo zachází, tím také...
Třetí povídka je trochu drsnější...

26.11.2016 5 z 5

Tatínku, nezlob! Tatínku, nezlob! Lenka Rožnovská

Velmi příjemná knížka, kterou jsem četla dětem před spaním. Holkám se velmi líbila, hlavně ty lumpačiny :-)

20.11.2016 5 z 5

Když byl bůh králík Když byl bůh králík Sarah Winman

Oproti očekávání mě knížka nezaujala, jediné, co oceňuji je obálka. Ta je velmi pěkná...

14.11.2016 2 z 5

Příšerní nezbedníci Příšerní nezbedníci Martina Drijverová

Příběhy jsou pěkné, jistě poučné, ale ve finále se mi to zdálo, že jsou všechny na stejné brdo. A na otázku Cože - a to je konec? jsem dostala alergií. Nicméně dceři se tyto příběhy líbí...

09.11.2016 3 z 5

Můj milý deníčku (2. rok): Zase ta škola! Fakt je to nutný? Můj milý deníčku (2. rok): Zase ta škola! Fakt je to nutný? Jim Benton

Bez většího nápadu, ale chtěla jsem vědět, co je mezi dětmi in. Tohle doufám, že ne. Za mě jako za rodiče příšernost. Hvězdičky dávám za ilustrace.

14.10.2016 2 z 5

Julie v červnu, Romeo na konci listopadu Julie v červnu, Romeo na konci listopadu Oliver Burian

Knížka se velmi dobře čte a byla jsem opravdu překvapena. Líbilo se mi přebíhání z přítomnosti do minulosti. Nejsympatičtejší mi byl již nemocný Romeo a jeho životní nadhled - vše už tu bylo.

05.10.2016 5 z 5

Chuť na lásku Chuť na lásku Zdenka Procházková

Absolutně zbytečná kniha, ztráta času. Viděla jsem autorku v pořadku v TV, připadala mi zábavná, ale kniha je nuda, nuda a nuda.

05.10.2016 1 z 5

Přečtení sice chtělo trochu času, ale stálo to za to. Velmi zajímavá a trochu tajemná, včetně zmizení, smrti a Hry.
Na to, že jsem si knihu vybrala jen podle obálky, tak jsem udělala určitě dobře.

02.10.2016 5 z 5

Turistický průvodce po řeckém ostrově Corfu Turistický průvodce po řeckém ostrově Corfu Vítězslav Vítkovič

Již trochu zastaralý průvodce, z roku 1995. Nutné brát uvedené informace s rezervou.

27.09.2016 3 z 5