LaCoccinelle LaCoccinelle komentáře u knih

Vykoupení Vykoupení Martin Goffa

Opět přečteno za večer. Goffa nezklame. Akorát už mu těch kamarádů moc nezbylo... Těším se na poslední díl a snad poslední nebude.

19.02.2019 5 z 5

Goffa opět nezklamal. Čtivé povídky přečtené za chvilku.

07.02.2019 5 z 5

Muž s unavenýma očima Muž s unavenýma očima Martin Goffa

Skvěle se čte, ostatně jako všechny Goffovy knížky. Doporučuji.

03.02.2019 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Romantická láska dvou mladých lidí na pozadí války, která končí tragicky. Čte se dobře. Krátká knížka, svižný děj.

19.01.2018 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Čte se sama, jako všechny knížky od Hartla. Doporučuji.

27.10.2017 5 z 5

Perla Perla John Steinbeck

Zajímavá krátká povídka, přečtená jedním dechem. Působivý příběh. Doporučuji k přečtení.

19.07.2017 5 z 5

Úděsné dny Adély H. Úděsné dny Adély H. Aleš Novotný

(SPOILER) Děsivá představa, že takhle dokáže žít rozmazlená zbohatlická sedmnáctiletá holka. Sprostá slova, hulení, chlast, neustálé střídání sexuálních partnerů, pro každou blbost myšlenky na sebevraždu. Ze začátku dost depresivní knížka, myslela jsem, že s tím už seknu. Pořád sháňka po chlastu a cigaretách, protože bez toho to prostě nejde. To jako vážně?! Celý tábor byl přehlídkou existencí a exotů. Teenageři ať raději toto nečtou, protože to fakt není obrázek života NORMÁLNÍHO teenagera. Jedině snad jako odstrašující případ. Asi nejsem cílová skupina pro tuto četbu.

15.07.2024 3 z 5

Co se stane dál Co se stane dál * antologie

Povedený výběr povídek, líbily se mi všechny. Krátké, svižné, příjemné oddychové čtení.

22.11.2023 5 z 5

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

Film jsem neviděla, takže jsem neměla žádné očekávání. Knížku jsem si vzala na dovolenou, že to bude kratičká oddychovka. No, posledních asi 40 stran jsem přes slzy neviděla.

11.11.2023 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Čtivé, místy trochu předvídatelné. Jednu hvězdu ubírám za useknutý konec.

23.06.2023 4 z 5

Déjà vu Déjà vu David Urban

Čtivé, jako všechny knížky od pana Urbana, ale trochu předvídatelné.

01.06.2023 4 z 5

Za to mi zaplatíš Za to mi zaplatíš Teresa Driscoll

Čtivé, napínavé, vtáhlo mě to do děje.

23.04.2023 4 z 5

Dům v nebi Dům v nebi Amanda Lindhout

Příběh, který nikdy nechcete prožít a navždy vás poznamená...

10.08.2022 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Neskutečně schizofrenní knížka... Dočetla jsem jen proto, že mě zajímalo, jak to dopadne.

04.08.2022 3 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Čtivé, napínavé.

15.06.2022 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Ayobami Adebayo

Knížku jsem si přečetla díky čtenářské výzvě a moc se mi líbila. Čtivá knížka se zajímavým příběhem.

20.03.2022 5 z 5

Křižovatka života Křižovatka života Julianne MacLean

Přečteno za jeden den. Krásná, čtivá knížka. A těch mých prolitých slz, na jednu knihu až moc....

17.08.2021 5 z 5

Zamilované povídky Zamilované povídky * antologie

Krátké oddechové povídky.

16.08.2021 3 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Velice čtivá a napínavá knížka. Jen bych ji nezařadila do kategorie hororů.

14.06.2021 4 z 5

Dopisy ze Sachsenhausenu Dopisy ze Sachsenhausenu James Moloney

Přečteno jedním dechem a s přibývajícími stránkami často v slzách. Ten příběh ve mně ještě dlouho zůstane...

06.10.2020 5 z 5