Lavender756 Lavender756 komentáře u knih

Klíč 17 Klíč 17 Marc Raabe

Ze začátku jsem byla velice příjemně překvapená, Tom i Sita zaujali, příběh měl spád a byl napínavý. Konec mě ale naopak zklamal, v dalších postavách jsem se ztrácela, protože ničím neupoutaji, a příběh byl čím dál víc rozvlekly a plytký. Nakonec musím hodnotit jako slabší průměr.

11.02.2021 3 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Napínavé a jako vždy neotřelé. Na těchto knížkách, této sérii, se mi nejvíce líbí, jak jsou věčné, příběh bez kudrlinek a odboček. Mohu doporučit.

01.01.2021 4 z 5

Bourneův mýtus Bourneův mýtus Robert Ludlum

Na tak obsáhlou knihu nemá příběh téměř žádná hluchá místa. Jediné mínus vnímám v tom, že pro mě byly některé věci, pohnutky, důvody apod. ne úplně dobře pochopitelné, ale to je nejspíš můj problém. :) Jinak super napínavé a inteligentní čtení.

03.09.2020 4 z 5

Krvavý měsíc Krvavý měsíc Markus Lutteman

Kniha nejspíš bude velice působivá v oblasti daného tématu, ovšem to by se člověk musel nejdřív začíst. Jediné čtivé byly kapitoly ze zoo. Po 50 straně jsem odložila. Bohužel pro mě to bylo velice nudné a nezajímavé.

22.08.2020 2 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Mnohem lepší vyšetřovatelka než prudérní Fosterova. Tristan také velice sympatický a tvoří příjemnou dvojici. Kniha drží příjemné napětí, ke konci se trochu vleče. Pěkný start série.

14.06.2020 3 z 5

Beznaděj Beznaděj Stephen King

Ze začátku mě to ihned chytlo, pocit napětí, strachu a nejistoty přetrvával téměř celou knihu,az na posledních 150 stran. Začalo se to děsně vléct a příběh byl nemastný, neslaný.

04.03.2020 3 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Nejsem na to u autorky zvyklá, ale tato kniha má mnoho hluchých míst, nudných kapitol. Děj roztříštěný na několik samostatných částí. Něco vyšetřuje Kim, něco Bryant s Dawsnem, pak incident s autem.. mimochodem k ničemu...pak další oběť pro B a D a k tomu Stacey řeší svojí minulost, která je bohužel vlekla a nezáživná. Bavilo mě to do stránky cca 100, pak jsme se musela a nakonec odložila.

27.02.2020 2 z 5

Panství Farleigh Panství Farleigh Rhys Bowen

Nic moc jsem od knihy neočekávala a nakonec to bylo příjemné překvapení. Místy zdlouhavé, ale konec byl překvapivě napínavý a nepateticky. Některé části z oblasti života vrchnosti mě spíše rušily a život a útrapy špionů mohly být prokreslené více za coz pouze tři hvězdy.

30.01.2020 3 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Ja musím jít proti proudu. Knihu jsem se nutila číst do strany 100, pak to u šachového dýchánku dál zkrátka nešlo. Jediné zajímavé, napínavé a čtivé, jsou rozhovory Lectera se Starlingvou a těch je velmi málo! Starlingova je nesympatický, namyšlená, ač jistě schopná a rada bych vlastně věděla, jak to s ní dopadne,ale nejde to. Zbytek knihy je, až na pár výjimek, rozvlekla omáčka o ničemu, překlad strašný, někdy až nelogický. Zklamaní

14.11.2019 2 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Opět velice čtivé a svižné. Autor se postupně stále zlepšuje, konec možná trochu ustřižený, zato otevřený!

24.10.2019 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Tento díl za mě tedy poněkud slabší, než předešlé. Nejvíce zajímavý byl paradoxně úplný konec, který nesouvisí s vyšetřováním. Vadilo mi hlavně příliš zbytečných kapitol o Elin a o Flóře jich mohla být také polovina!

20.05.2019 3 z 5

Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Anna Jansson

Dostala jsem darem a také to tak dopadlo. Kniha opravdu pouze pro vyznavače tohoto žánru. Pravda,zacetla jsem se rychle a tak první třetina až polovina se dala číst,až do seznámení hrdinky s neznámým,pak už je vám vše jasné přesně v momentu,kdy to čtete. Dal katastrofa,celé kapitoly k ničemu. Bohužel klasická stupidní červená knihovna se špetkou humoru. Omlouvám se všem příznivcům vzhledem k vysokému procentuálnímu hodnocení knihy.NEDOČTENO!

07.02.2019 2 z 5

Nebezpečná zóna Nebezpečná zóna Joy Fielding

Nejslabší kniha od autorky. Samozřejmě je to čtivé, jako vzdy,ale bez napětí a gradace. Příběh spíše nudil. Postavy vesměs nesympatické. Paradoxně nejzajímavější byla linie příběhu Toma, sprosťáka a blázna,on jediný se opravdu vyvíjel zajímavým způsobem.

02.11.2018 3 z 5

Ve třiceti (poprvé) single Ve třiceti (poprvé) single Lisa Daily

Zpočátku velmi zábavná a velmi čtivá knížka,u které jsem se tak do poloviny často a nahlas zasmála. Druhá půlka zapadla do známých kolejí a byla zdlouhavá,nezabavna s mnoha kapitolami k ničemu navíc. Myslela jsem, že hodnocení bude vyšší,ale konec to změnil.

23.10.2018