Lee7 Lee7 komentáře u knih

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

Vážně jsem se nasmála a pobavila. :) Pěkná oddechovka

01.01.2019 3 z 5

Nepokořená Nepokořená Bertrice Small

Hezky napsaná, nebyla špatná, ale od autorky jsem zvyklá na trochu větší dávku... stojí za přečtení, ke dvěma dnům a přece jen utkví v paměti. :)

13.12.2018 3 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Vtipné kalhotky, téma mne bavilo pro odpočinek a srandu to stálo za to. Nečekejte nic neznámého, ale rozhodně s ni nebyla nuda. Nasmála jsem se. :)

12.12.2018 4 z 5

Můj hříšný markýz Můj hříšný markýz Gaelen Foley

Pěkná kniha, hezky se četla a nádech akčnosti tomu nechyběl.. jsem zvědavá na další hrdiny románu.

12.12.2018 4 z 5

Zatmění Zatmění Winston Graham

No co čekat.. pořád napínavé, pořád něco silného... mám je v oblibě a čekám, co se stane dál

12.11.2018 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Tak to jsem nečekala... hrdinové byli skvělí, vtipný a vášnivý. Líbilo se mi pojetí muž v nesnázích a sebevědomí postav. Hezky napsáno a můžu doporučit. :)

12.11.2018 4 z 5

Kumánska princezná Kumánska princezná Jana Pronská

Děj pěkný, ale není to můj žánr.

12.11.2018 3 z 5

Noc po Vánocích Noc po Vánocích Sabrina Jeffries

Hezké vtipné a klidne na večer

09.11.2018 4 z 5

Warleggan - Nad propastí Warleggan - Nad propastí Winston Graham

Vždycky mě zajímá jak daleko se dostanou jejich životy. Velmi hezky napsané..

02.11.2018 4 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

strhující a smutné

30.10.2018 4 z 5

Jeremy Poldark - Nový začátek Jeremy Poldark - Nový začátek Winston Graham

Je to doják a pěkně napínavé. :)

30.10.2018 4 z 5

Temné noci Temné noci Nora Roberts

Pěkně čtivé příběhy, jsem zvyklá na delší rozpracování knih, ale jako na dobrou noc něco hezkého a nočního :)

28.10.2018 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Vtipné, rychlé a sexy :)

25.10.2018 4 z 5

Vše pro lásku! Vše pro lásku! Lisa Kleypas

Celá série byla moc hezká a při sychravějších dnech dokázaly hezky naladit a zasmát se. Líbilo se mi, že ostatní hrdinky i zde v příběhu byly i nadále vidět a mohly jsme si naposledy užít jejich strasti. Rafe a Hannah jsou krásný pár a Vánoce miluji.

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

Jj Daisy kokta, byla skvělá, chytrá a bojovná. Jsem ráda, že se nám více odhalil její charakter a Swifta jsem si užila. Moc hezký díl a v rámci Čekanek mohu jen doporučit. Užít si trochu legrace..

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Oni jsou pohádkově krásné a člověk se u nich vůbec nenudí. Přečteno za večer.

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Opravdu jsem se pěkně bavila a víc než u prvního dílu. Čekanky mají něco do sebe. :)

20.10.2018 4 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Tohle jsem opravdu nečekala.. příběh byl humorný, hezký a bavila jsem se. Četla se sama a mohu jen doporučit. Konec si nenechte ujít :)

12.10.2018 4 z 5

Stahují se mračna Stahují se mračna Masaši Kišimoto

Tohle musíte mít v lásce..

10.10.2018 4 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Tak tahle kniha mě překvapila. A konec jsem takový nečekala.. pěkně sepsáno a člověk se dost sžije s hlavními postavami.

10.10.2018 4 z 5