Liduka Liduka komentáře u knih

Prozření Prozření Kelley Armstrong

(SPOILER) Tak poslední díl úplně úžasný a jsem moc ráda, že se mi splnilo přání a Chloe si vybrala Dereka. Jako vlk musel být naprosto k sežrání . Ta romantická linka byla naprosto úžasná a užívala jsem si jejich pokusy o polibek, které jim často někdo překazil. Moc se mi líbily i zvraty v příběhu knihy. Akorát ten konec je trochu otevřený a to já nerada...

23.06.2024 5 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

(SPOILER) Musím říct, že druhý díl se mi líbil mnohem víc než první. Byla tam spousta akce a líbilo se mi pozvolné sbližování Dereka a Chloé. Doufám, že to bude nakonec on s kým to ona dohromady.

17.06.2024 5 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

(SPOILER) Začátek byl trochu zdlouhavější, ale od druhé půlky jsem se nemohla odtrhnout. Pořád jsem čekala jakou záhadu dům skrývá a jestli Derek bude pořád ten stejný morous jako na začátku. No a ta scéna ve sprše nebo ve křoví neměla chybu. Skoro začínám litovat, že Simon bude nejspíš tím s kým se dá Chloe dohromady. Rozhodně jdu na druhý díl.

13.06.2024 4 z 5

Akademie lásky Akademie lásky Belinda Jones

(SPOILER) Popravdě jsem zklamaná. Příběh byl takový dost rozvláčný a když jsem na konci zjistila, že vlastně Kirsty zůstane s Joem a ne s Dantem, tak jsem chtěla knihu zahodit :-D Očekávala jsem velkou romantiku v Itálii a i když jsem ji trochu dostala, tak to autorka tím koncem zabila. Nicméně se mi moc líbily citáty na začátku každé kapitoly.

03.06.2024 3 z 5

Touha a klam Touha a klam Janet Tanner

(SPOILER) Kniha se mi moc líbila. Začátek se sice velmi dobře četl, ale nic moc se tam nedělo. Až když se pak autorka dala do líčení života Dinah a Steva tak to začalo být opravdu zajímavé a konec byla jedna velká jízda. Moc se mi líbila i romantická vsuvka Mikra a Maggie.

19.04.2024 4 z 5

Řeka snů Řeka snů Ashley Carrington (p)

(SPOILER) Kniha byla naprosto úžasná. Bylo tam velké množství zvratů a já se nemohla odtrhnout. Dafné byla velmi silná žena a dřela jako kůň. Její matka a sestra byly opravdu hrozné a během čtení jsem se nestačila divit, čeho všeho byly obě schopné a obzvláště Heather. Nicméně důvod, proč jsem nedala pátou hvězdičku je konec, který mi tedy vzal dech a taky to Dafnino chování vůči Scottovi a až přehnaný workoholismus. To vážně autor nemohl vymyslet nějaký lepší konec, kde by se Dafné se Scottem vzali, potom co všechno si vytrpěli?

01.04.2024 4 z 5

Nezkrotná nevěsta Nezkrotná nevěsta Catherine Coulter

(SPOILER) Byla to úžasná kniha plná vtipu, romantiky a tajemna. Musím říct, že i konec, kdy jsem se dozvěděla, kdo za útoky stál, se opravdu povedl. Jedna osoba mi byla podezřelá už tak v půlce knihy, ale i tak mě konec dost překvapil.

27.03.2024 5 z 5

Povstání kolosu rhodského Povstání kolosu rhodského Peter Lerangis

Podle mě je to velmi povedený první díl. Jacka jsem si oblíbila a líbilo se mi zažívat s vyvolenými jejich dobrodružství. Jsem zvědavá na pokračování.

16.03.2024 4 z 5

Láska přes mobil Láska přes mobil Bianka Minte-König

Kniha se mi celkem líbila, ale byl to takový zlatý průměr. Mám ráda tajné dopisování, ale obsah těch SMS mi přišel takový dost zvláštní. Určitě se z toho dalo vytěžit víc. Škoda.

31.12.2023 3 z 5

Dotek anděla Dotek anděla Thomas Brezina

(SPOILER) Byla to příjemná kniha a překvapilo mě i jaká těžká témata se tam řešila. Bohužel jsem se moc nedočkala romantiky. Až na konci a taky mi tam trochu chybělo, jak to vlastně bylo dál, jestli Matt Amy vyhledal nebo ne

04.12.2023 3 z 5

Druhý neznámý Druhý neznámý Martin Griffin

SPOILER: Bylo to moc fajn. Pořád jsem si lámala hlavu, kdo je ten lump a věřila jsem spíše druhému příchozímu. Konec uměl překvapit.

23.08.2023 5 z 5

Klíč Klíč Marianne Curley

Musím říci, že jako celek se mi série moc líbila, ale poslední díl byl kupodivu nejslabší. Strašně se mi pletlo, kdo vlastně v jednotlivých kapitolách vypráví příběh. SPOILER: Sice se tam pořád něco dělo, ale nemělo to takovou šťávu jako ty předchozí díly. Navíc mě totálně rozčiloval Dillon a také Matt svou podezíravostí vůči všem. No a ten konec s Rochelle mě pěkně naštval.

27.03.2022 4 z 5

Temnota Temnota Marianne Curley

Lepší než první díl. Více napětí a dobrodružství. SPOILER: Jen se mitěžko četly ty pasáže s mučením Arkariana. Každopádně jsem ráda, že kniha končí dobře :-) což jsem taky očekávala. Jdu se vrhnout na poslední díl

05.03.2022 5 z 5

Věčná hrobka Věčná hrobka Kevin Emerson

Opět skvělá kniha o dobrodružství Olivera a jeho kamarádů. Pěkně mě naštvalo, že poslední díl není vydaný. Je sice jasné jak to skončí, ale když už tedy nakladatelství začalo vydávat knižní sérii a poslední díl nevydá, no co to jako je?

27.12.2021 5 z 5

Lovec démonů Lovec démonů Kevin Emerson

Další skvělé pokračování Oliverových dobrodružsví. SPOILER: Jen ten konec byl dost smutný. Moc se těším na zakončení této ságy a na to jak se Oliver rozhodne a jestli se nakonec dá s Emalií dohromady nebo ne.

03.12.2021 5 z 5

Krevní pouta Krevní pouta Kevin Emerson

Další skvělé pokračování téhle série. Jsem zvědavá, jak to se Selen dopadne a jak se nakonec Oliver rozhodne. Jdu se vrhnout na další díl.

21.11.2021 5 z 5

Vražedný svit slunce Vražedný svit slunce Kevin Emerson

Ještě lepší než první díl. SPOILER: Sice mi Emalii byla ještě méně sympatická než v prvním díle, což jsem myslela, že se už snad ani nemůže stát, ale bylo to tak. Hltala jsem stránku za stránkou, abych zjistila více o metle a co se stalo onu osudnou noc ve škole a byla to fakt jedna velká jízda. Jdu se vrhnout na další díl.

10.11.2021 5 z 5

Upírova fotografie Upírova fotografie Kevin Emerson

Začátek trochu pomalejší, ale od poloviny knihy jsem se nemohla odtrhnout. Oliver je zlatíčko, ale Emalii mi byla v tomhle díle dost nesympatická. Třeba mě v dalších dílech překvapí. Jdu se na ně hned vrhnout.

07.11.2021 4 z 5

Srdce ze zmrzliny Srdce ze zmrzliny Cathy Cassidy

Kniha, která nenadchne, ale ani neudrazí. SPOILER: Více než o lásce dvou teenagerů mě přišla o problémech s alkoholismem. Což bohužel zabíralo dost stránek. Škoda.

17.10.2021 3 z 5

Karel Gott - Umělecký a soukromý život Karel Gott - Umělecký a soukromý život Robert Rohál

Super životopis o super hvězdě

07.09.2021 4 z 5