LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Topíme se v sobě Topíme se v sobě Jasinda Wilder

Začátek mě docela bavil. Myslím, že každý, kdo četl první díl, tak se na Jasona vážně těšil... Ale stejně jako u prvního dílu mě i tady bavil jen ten začátek. I když mi to tentokrát připadalo uvěřitelnější než příběh "bezdomovce" Colta.

12.04.2016 2 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Mnohem lepší ne 2. díl ale horší než ten 1. ;-)
Musím říct, že tenhle úhel pohledu a občasné prolnutí se Zapleteným mi vůbec nevadily. Jen tomu do jedničky chyběla spousta vtipných a arogantních přirovnání.
A Dee jsem si fakt oblíbila, i když klidně mohla být ještě o něco víc cáklá.

12.04.2016 4 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Škoda... vypadalo to tak zajímavě,... ale nějak mě to nebavilo číst ;-)

11.04.2016 2 z 5

Dračí posel Dračí posel Rachel Hartman

Ke čtení jsem se musela vyloženě nutit a nakonec jsem to ani nedočetla. Takže jsem přečetla prvních 70 stránek a pak konec. Nevím, jestli se kdy k téhle knížce vrátím a zkusím to znovu...

11.04.2016 2 z 5

Vše pro lásku! Vše pro lásku! Lisa Kleypas

Asi hezké pro ty, co chtěly něco od "Čekanek", ale já chtěla samostatný román. Chtěla jsem Rafeho a Hannah. A těch se mi nedostalo ani z 1/3.

10.04.2016 3 z 5

Vévodkyně v přestrojení Vévodkyně v přestrojení Eloisa James

To bylo zábavné. Přesně takové, jaké jsem potřebovala. Občas úsměvné, zamilované a s pořádným happy endem.

08.04.2016 4 z 5

Zmizelé dívky Zmizelé dívky Lauren Oliver

OMG! tak jsem se těšila na nějaký detektivní thriller s normální zápletkou. Snaha autorů o originalitu pro mě začíná být otravná, protože ve výsledku je to zase jen a jen ta samá písnička.
Vsuvky od policie, komentáře... mě tam vyloženě vadily a to tomu většinou bývá naopak.

07.04.2016 2 z 5

Nitky osudu Nitky osudu Arnette Lamb

Už po prvních pár stránkách jsem měla dojem, že celý překlad "dojel" na slovo: buchtičky :-D

06.04.2016 1 z 5

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Proč? Takových krásných knížek na podobné téma v Aj vychází a oni se rozhodnou zrovna pro tohle?! Nanicovaté zdlouhavé a nezáživné.

06.04.2016 1 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Lepší než všechny manželské smlouvy a pasti dohromady ;-) I když byli oba dost tvrdohlaví a vzpurní a ke konci už to bylo moc natažené, ale prostě to bylo zatím to nejlepší, co jsem od autorky četla.

06.04.2016 4 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Četla jsem to anglicky a byla jsem strašně zklamaná. Všichni to vychvalovali do nebes, ale nějak mi to nesedlo...
Jen konec byl poměrně originální. Přijde mi, že autorka ten potenciál příběhu promarnila první půlkou knihy, která působila dost nudně.

05.04.2016 3 z 5

Otrávené štěstí Otrávené štěstí Irma Krauss

Děs běs. Od první stránky. Divně chaoticky napsané, styl vyprávění mi absolutně nesedl. Po 40 stránkách (a považuji to za výkon, že jsem vydržela tak dlouho!) jsem to vzdala a přečetla si jen konec.

05.04.2016 1 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

4 hvězdičky, ale i tak zklamání. Po první erotické scéně jsem všechny zbylé radši přeskakovala (dávám přednost vlastní fantazii ;-) ).
O knize jsem se dozvěděla dávno před tím, než byla vydaná v Čj. Na román typu- zamilovaná do bratrova nejlepšího kamaráda- je to nadprůměrné... proto ty 4 hvězdičky.
Od začátku mi vadilo, že Wayette, není vnímaný pozitivně, všechno s ním spojené bylo ve výsledku negativní a tím pádem i okaté...

04.04.2016 4 z 5

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

Bylo to krásné a oddychové... ale, kdybych nedávno z podobné knihy nebyla zklamaná, tak by to na 4 hvězdičky nedosáhlo. Daisy není takový snílek, za kterého ji autorka vydává a Swiftovo rozuzlení pro mě bylo velkým zklamáním.
Jenže jsem se nemohla odtrhnout a fakt jsem byla zvědavá...

03.04.2016 4 z 5

Jackaby Jackaby William Ritter

Opravdu velké zklamání. Abigail je neslaná nemastná a R. F. Jackaby? Ehm. opravdu se z něj snažil autor udělat detektiva ve stylu novodobého pojetí Sherlocka Homese... Bohužel se mu to nepodařilo. Od začátku mi to přišlo nudné a divné.

01.04.2016 2 z 5

Mary Rose Mary Rose Julie Garwood

Je to tak na 2.5 hvězdičky. Pro někoho asi dobré, pro mě je to jen další přespříliš rozvleklá kniha, sladká tak, až to bolí... Lehce přitažené za vlasy, občas vtipné, ale spíš jen rádoby vtipné, překombinované... a co ten "soudní proces" na konci?! To mělo být jako co?
Ale líbila se mi Corrie a důvod proč se Blue Belle jmenuje Blue Belle :-D Proč bysme město pojmenovávali po kytce?!

01.04.2016 3 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Absolutně jsem nečekala, že se od takovéhohle dívčího románku nebudu moct odtrhnout. Lara Jean pro mě byla úžasná postava. Taková hodná holka od začátku do konce, která se nenechá zmanipulovat, je sama sebou.
Bez školní lásky a sesterského drama se to neobešlo, ale bylo to napsané tak hezky a neotřele, že jsem se až divila, proč že mi to vlastně dřív tyhle zápletky vadily.
Jak já miluju holky Songovky a jejich tátu, Petera i Joshe! Až jsem v pokušení si od autorky přečíst něco dalšího ;-)

22.03.2016 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Nebylo to špatné. Jen lehce zdlouhavé. A pointa těhlech příběhů už pro mě začíná být jedno velké klišé. Jsou knihy, které čtu, protože přesně vím, jak se budou vyvíjet, jak skončí a budu z toho mít radost. Pak jsou knížky, u kterých bych byla ráda překvapená vývojem i koncem.
Tohle je případ, kdy bych byla ráda překvapená, bohužel jsem nebyla.

21.03.2016 3 z 5

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

V rámci žánru naprostá špička :-) Lilian byla nad poměry dobře napsaná hrdinka. Westcliff jí byl dobrým soupeřem, ale naštěstí se to nepřetavilo v žádnou šílenou pranici, kde až na posledních 10 stránkách si ti dva uvědomí, jak se vlastně milují. Prostě ta knížka přirozeně plynula a neměla jsem potřebu tak přeskakovat.
A ač se mi tomu skoro nechtělo věřit, chyběla tomu trapnost, která provází většinu děl červené knihovny. Prostě zasloužených 5 hvězdiček ;-)

21.03.2016 5 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Úplně jsem zapomněla, že jsem se to už jednou snažila číst. Bylo to anglicky, proto mi to hned nedocvaklo. Ale tohle je už od začátku opravdu hrůza.
Špatně napsané charaktery a celé přitažené za vlasy až běda.

18.03.2016 2 z 5