LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Já jsem nějak nepropadla stylu psaní autorky.
Pak je tam na můj vkus až moc trapných situací.
A příběh taková ta klasika. Holka, co celý život toužila vypadnout ze zapadákova, se tam vrací a postupně jí to přirůstá k srdci. A hlavně teda někdo jí přirůstá k srdci.

03.03.2018 3 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

Za me po prvnim dile obrovsky propadak. Chovani nekterych postav mi lezlo na nervy a mela jsem pocit, ze se tam vubec ale vubec nic nedeje.

15.02.2018 2 z 5

Neohrožená Neohrožená Francine Pascal

Nebylo to spatne, ale kdyz jsem si precetla, o cem bude zbytek serie, nejak nemam motivaci pokracovat.
Oznacila bych to za takovou prvni vlastovku ve stylu Me jmeno je nikdo.
I kdyz hrdinka, ktera se neboji??? Spis neumela svuj strach pojmenovat...

11.02.2018 4 z 5

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

Začátek se mi líbil, právě protože to bylo takové jiné, takové vážnější... takové... děsivější? (to mi připadá jako vhodné slovo)... Král duchů, skřeti, klam, hrátky s pamětí...
Nevím, jestli bych musela být v nějakém jiném rozpoložení, nakonec jsem to vzdala. Autorka neustále opakovala milionkrát řečené, počáteční kouzlo se pro mě vytratilo a já se i s přeskakováním nutila do každého slova. Nakonec jsem si přečetla dvě poslední kapitoly.
A co říct? Vlastně mi to dost připomínalo nepovedený Dvůr trnů a růží.

18.01.2018 2 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Důstojný závěr série. Zrady, zvraty, odhalení... nic tam nechybělo.
Felicity mi občas lezla na nervy. Chovala se jak zatvrzelá puberťačka a kdyby se některé věci rozuzlily dřív, aby se dalo víc zaměřit na to podstatné, bylo by to lepší :-)

17.01.2018 4 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Na můj vkus byla hlavní hrdinka až moc natvrdlá, až moc velké nemehlo, až moc ubrečená... a dost mě rozčilovala ;-)
Jinak to ale nebylo špatné a něco bych označila za vyloženě povedené... Takže takové 3,5 hvězdičky, jenže hlavní hrdinka, kterou jsem většinu doby nemohla vystát, to prostě srazila ;-)

03.01.2018 3 z 5

Ztrácím tě, lásko Ztrácím tě, lásko Judith McNaught

Na tehlech knihach me snad nejvic rozciluji ty anotace, ktere popisou 80 % deje. Nestacil by jen lehky uvod do deje?

19.10.2017 4 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Tak tohle jsem ani nedocetla... Resp. fakt jsem se snazila dlouho zacist, pak jsem to ale vzdala a precetla si jen konec.

19.10.2017 1 z 5

Modré z nebe Modré z nebe Judith McNaught

Autorky klasika... nezkazena panna a pracovity nicema, co se zamiluje. Pak zasahne kruty osud a intriky, hrdinove se zacnou nenavidet a pak si k sobe opet hledaji cestu.
Jako vzdy to bylo proste nadherne, jen tech hluchych mist, ktera by bylo lepsi seskrtat, tam tentokrat bylo vic nez obvykle.
V ramci zanru 5 hvezdicek, mezi autorcinymi dily 3-4 hvezdicky.

15.10.2017 5 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Za me tak 2,5 az 3 hvezdicky. Tyhle variace na Hunger Games zkrizene se Sklenenym trunem uz me unavuji. Ale prislo mi to lepe napsane nez takova Ruda kralovna.
Hlavni hrdinka mi dost casto lezla na nervy a cele to bylo takove kostrbate.

30.09.2017 3 z 5

Za svitu měsíce Za svitu měsíce Jude Deveraux (p)

Pro me ponekud slabsi dil. Asi jsem se na Kim moc tesila. Travis byl super, i kdyz pribeh s nenavidenym otcem a pak vsechny ty zvraty... sice jsem na to u autorky zvykla, ale tady uz mi to proste prislo az moc. Milion dejovych linek a jedna pritazenejsi za vlasy nez druha.
Stacilo by jen o neco vic uprednostnit hlavni hrdiny a nechat to o neco cerno-bilejsi a hned bych pridala hvezdicku.

28.09.2017 3 z 5

Víc než pokušení Víc než pokušení Stephanie Laurens (p)

Aj aj... kdyz se do dohazovani vlozi tri mladsi sestricky :-D Zacatek me vazne bavil a bylo fajn, ze do toho bylo zapleteno tolik sourozencu a ze si s nimi mohli hlavni hrdinove navzajem trochu vypomoct.
Jen by hlavni hrdinka nemusela byt tak slepa... Kdyby prozrela o trochu driv, vubec by to pribehu neuskodilo.

28.09.2017 4 z 5

Ohnivá řeka Ohnivá řeka Mary Jo Putney

Moc povedene :-) Rebeka i Kenneth byly dobre zvolene postavy a malirstvi, ktere je spojovalo knize propujcilo trochu jineho ducha. Vysetrovani smrti Helen pak byla takova mala tresinka na dortu.

28.09.2017 5 z 5

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Tak tohle mě nijak neohromilo. Začátek byl slibný, ale na můj vkus tam bylo až moc postav a moc rádoby vztahů a rádoby zamilovanosti.
Doufala jsem, že aspoň atmosféra Itálie mě nadchne, ale ani to se nestalo. Prostě mi ta kniha přišla jako průměr všech průměrů.

25.09.2017 3 z 5

Splněný sen Splněný sen Susan Elizabeth Phillips

Úplně jiné než příběh Cala a Jane. Tentokrát jsem se nesmála, ale bylo to nádherné. Příběh zlomeného člověka a člověka, který z posledních sil bojuje. Celkově dojemné a vyzrálejší, ale ne lepší ani horší.

16.09.2017 5 z 5

Ďáblova nevěsta Ďáblova nevěsta Penelope Stratton

Knihu jsem si v knihovně vybrala náhodou, takže to bylo nakonec milé překvapení :-)
Calvina byla poměrně originální hrdinka. Líbilo se mi to pojetí víry a "víry", to jsou většinou až moc hloubavé myšlenky na tenhle žánr...
Jinak to byla prostě klasika. Ničema a svatá. Jen mě trochu zklamalo, že místo toho postupného zamilovávání se to bylo - nesnáším tě- miluju tě.
Jo a ještě nemám ráda, když jsou do hlavní hrdinky všichni až po uši zamilovan a ona o tom neví.
Hvězdička musela jít dolu, šly by i dvě, kdybych od téhle knížky očekávala víc.

06.09.2017 4 z 5

Skandální Skandální Karen Robards

Dala bych i ctyri hvezdicky, ale to by si to museli hlavni hrdinove vyrikat o neco driv a delsi cast by musela byt venovana tomu, jak se to vsechno vyresi.
Prijde mi, ze autorka zbytecne protahovala otravne hastereni a naopak nas ochudila o mozny napinavy zaver.
Proste skoda. Ale dve hvezdicky dat nemuzu, protoze v ramci zanru to az takova bida nebyla.

03.09.2017 3 z 5

Srdce času Srdce času Natalja Ščerba

Škoda, že , mi není těch 12 let. Myslím, že v tu dobu bych z knížky byla úplně u vytržení.

01.09.2017 5 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Na mě bohužel nezapůsobily ani Všechny malé zázraky (chvíli před tím jsem četla Proč? 13x proto - a to považuju za mnohem lepší).
Sice jsem ze začátku měla pocit, že se mi to dobře čte, ale to mě rychle přešlo. Nějak jsem si hlavní hrdiny a jejich myšlenkové pochody nedokázala oblíbit.

29.08.2017 2 z 5

Dáma jeho srdce Dáma jeho srdce Stephanie Laurens (p)

Pro mě moc dlouhé. Autorku mám ráda, ale když od ní čtu víc knížek na jednou, tak mě to přestává bavit.
Tohle byl přesně ten případ.

27.08.2017 3 z 5