LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Eli, Oli, Al a pes Hanibal Eli, Oli, Al a pes Hanibal Valja Stýblová

Mně se to jako děcku moc líbilo, na jednu stranu si říkám, že by to dnešní děti mohly brát jako takovou výpravu do historie :D Žádný mobil, facebook,... ale těžko říct.

27.02.2020 4 z 5

Padlé město Padlé město Vic James

Rozhodně jsem četla už i horší dystopie. Přijde mi, že se autorka soustředí na moc věcí najednou a celé to pak působí dost překombinovaně. Kdyby nechala třeba jen dva úhly pohledu, bylo by to mnohem lepší. A teda nejsem si jistá, jestli si vůbec 3. díl přečtu, pokud vyjde.

03.01.2020 3 z 5

Opak věčnosti Opak věčnosti Justin A. Reynolds

Bohužel mi nesedl autorův styl.

16.12.2019

Falešná guvernantka Falešná guvernantka Barbara Cartland

I na to jak knížka byla strašně krátká, působila hrozně zdlouhavě. Navíc to bylo dost neobratně napsané a postavy jsem ani neměla šanci si pořádně oblíbit.
Ani by mi nevadilo, že se jedná o ohrané téma, kdyby bylo lépe zpracované. Tenhle druh zápletek mám u historických romancí totiž jinak vážně ráda.

28.11.2019 2 z 5

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

P.S. Líbíš se mi bylo skvělé, Po tvém boku nebylo špatné. Zbytek knížek od autorky mi nesedí, protože je v nich na můj vkus až moc středoškolských intrik. Do téhle jsem se ani nezvládla pořádně začíst.
Strašně mi vadilo, jak neoriginálně to bylo napsané. Dát někomu hromadu peněz a pozorovat, jak ho to změní a jak to změní jeho okolí? To je tak strašně ohrané, že jsem myslela, že autorka přijde aspoň s něčím, co by ten příběh pozvedlo... Ale bohužel.

09.11.2019 2 z 5

Dotyky lásky Dotyky lásky Jayne Ann Krentz

Pár momentů tam bylo opravdu hezkých, až jsem si říkala, že škoda, že to autorka nepojala jinak. Tohle by si zasloužilo přepsat.

07.11.2019 3 z 5

Touha statného Skota Touha statného Skota Gayle Callen

Až na to, že nechápu, co se Cat na Duncanově jednání nezdálo... to docela šlo.
Řekla bych, že využít příležitost, jak se pomstít úhlavnímu nepříteli, bylo jen logické a měl by to pochopit úplně každý Skot nebo Skotka... Takže prostě nemám pochopení pro dilema, které oba hlavní hrdinové řešili celou poslední čtvrtinu knihy.

14.10.2019 3 z 5

Akademie vyvolených Akademie vyvolených K. C. Archer

Autorka nějak nezvládla věk hlavních hrdinů. Napsala to jako takovou variaci na X-meny. Hlavní hrdince je 20 let, ale jiní rekruti jsou popisovaní i ještě starší. Nicméně chování odpovídá tak 16-18 rokům.
Jinak to nebylo špatné. Místy hodně zdlouhavé. Rozhodně by se z toho dalo "vytlouct" víc.

10.09.2019 3 z 5

Tohle všechno je pravda Tohle všechno je pravda Lygia Day Peñaflor

Čtviě napsané, ale asi už jsem na tenhle druh puberťáckých obviňovaček a záhad stará.

07.09.2019 2 z 5

Ďábel ve Skotsku Ďábel ve Skotsku Suzanne Enoch

Jakmile do toho zatáhnou nějaké malé roztomilé dítě, je to vždycky dojemné. Oproti předchozímu dílu to nebylo sice tak vtipné, ale napětí tentokrát opravdu nechybělo.
Hlavně se mi líbil vztah hlavních hrdinů. Napřed jsem se bála, protože někdy tyhle příběhy párů po ošklivém odcizení bývají hodně křečovité, ale autorka to zvládla skvěle.
Fakt jsem byla zvědavá, jak se to všechno vyvrbí.
A strašně se mi líbila vlčice Waya a Mags s její smečkou :D

22.07.2019 5 z 5

Nařčená Nařčená Carolyn Jewel

Líbila se mi zápletka. I vykreslení obu postav a jejich věkový rozdíl. Nicméně kniha byla jinak strašně zdlouhavá, ukecaná a i přes slibný děj opravdu nudná.

27.06.2019 2 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Zbytečně dlouhé. Dalo se to napsat svižněji a poutavěji, ale úplně špatné to nebylo.

17.06.2019 3 z 5

Zákon smečky Zákon smečky Nancy Lindsay Jones Holder

Tenhle díl mi přišel o chlup slabší než ten první. Bylo tam sice pár skvělých momentů, ale nějak jsem čekala víc.

26.05.2019 3 z 5

Les Les Chelsea Bobulski

Tak tohle se opravdu hodně nepovedlo. Moc nechápu, jak to mohlo projít skrz síto k vydání i u nás. Ne že by to bylo úplně to nejhorší, co se mi kdo z YA dostalo do ruky, ale...

23.05.2019 2 z 5

Anděl z Vysočiny Anděl z Vysočiny Hannah Howell

Nevím, co přesně knížce chybělo, ale opravdu byla slabší než jiné díly.

08.05.2019 3 z 5

Uloupená růže Uloupená růže Gabriele Marie Schuster

Mně tenhle díl přišel poněkud slabší. Nějak jsem Charis tu její nechuť k mužům nevěřila ani chvilku...

06.04.2019 3 z 5

Warcross Warcross Marie Lu

Nějak už jsem asi těhlech herních světů přesycená. Bohužel mi nepřišlo, že by knížka byla něčím výjimečná.

14.03.2019 3 z 5

Tajemná nevěsta Tajemná nevěsta Teresa Medeiros

Strašně zdlouhavé a nevěrohodné.

23.02.2019 2 z 5

Ať vás to ani nenapadne Ať vás to ani nenapadne Sarah Mlynowski

Totální pubertální slátanina. Hvězdičky jsou za nápad.

06.02.2019 2 z 5

Batman: Náměsíčnice Batman: Náměsíčnice Marie Lu

Marie Lu tenhle druh knížek psát umí, je dobře, že se Batmana ujala právě ona. Hlavní hrdinové byli takoví, jaké je známe z filmů, a i zápletka byla přesně ta šedivá, na jakou jsme zvyklí.

06.02.2019 4 z 5