LilluLong LilluLong komentáře u knih

Chci tě znát! Chci tě znát! Sharon Kendrick

Zaujímavý príbeh i ked trosku pre mna zdĺhavý .u mna rovných 4*

07.12.2022 4 z 5

Vévoda a klenotnice / Konec nevinnosti Vévoda a klenotnice / Konec nevinnosti Sara Craven

Prvý príbeh má u mňa 4* ale u druhého príbehu som sa rozhodovala medzi 1* a 2*,takže keď spriemerujem som u 3*
Vevoda a klenotnice doporučujem :)

20.11.2022 3 z 5

Španělská rozkoš Španělská rozkoš Sharon Kendrick

Nekompromisne a bez komentu u mna rovných 5* :)

17.11.2022 5 z 5

Unesena do Šanghaje Unesena do Šanghaje Dani Collins

Pohodové čítanie, sú lepšie i horšie, hodnotím hlavne štýl písania, za mna 4*

17.11.2022 4 z 5

Dcera mého nepřítele Dcera mého nepřítele Caitlin Crews

Meno Orion pre kráľa? A Idylla ako kráľovstvo? No hrozné, aspon keby príbeh stal zato, za mna 2*

17.11.2022 2 z 5

Setkání v Singapuru Setkání v Singapuru Clare Connelly

Po prečítaní asi 50 stran, som mala pocit, ze vylepšim skóre pri hodnoteni, ale horkotazko som docitala knihu, malo kedy hodnotím az takto nízko ale teraz odo mna je to len 2* :(

14.11.2022 2 z 5

Pověst v ohrožení Pověst v ohrožení Janice Preston

Krasna séria, autorka vie pospájať napätie,krimi, i romantiku do skvelého deju a jej štýl písania vie uputat pozornosť od začiatku do konca. Za mna zas 5*

14.11.2022 5 z 5

Hraběnka z Havraní tvrze Hraběnka z Havraní tvrze Carol Townend

Je dost možné, ze z pera iného autora by som hodnotila tuto knihu vyšším počtom hviezdičiek , takto je u mna za 3*

09.11.2022 3 z 5

Oáza jejich srdcí Oáza jejich srdcí Jackie Ashenden

Nezaškodilo by autorke par sedení s psychiatrom ked uz tak velmi vo svojich dielach rozpytvava pocity a myšlienky svojich postáv :) za mna 3*

17.10.2022 3 z 5

Neželaná príťažlivosť Neželaná príťažlivosť Kristi Ann Hunter

Tretiu časť som preskočila, možná neskor si prečítam, tato štvrtá je vyšší priemer a hodnotím na 3,5*

15.10.2022 4 z 5

Elegantná pretvárka Elegantná pretvárka Kristi Ann Hunter

Prva tretina knihy je repete prvej časti z pohladu dalších hrdinov v tejto časti a bolo to nezáživné a nudné , za ďalšie dve tretiny a za epilóg hodnotím s 3,5* :)

12.10.2022 3 z 5

Šľachtická rošáda Šľachtická rošáda Kristi Ann Hunter

No,zda sa , ze som natrafila na ďalšiu skvelú sériu, dufam ze ani ostatne ma nesklamu :) prva časť ma u mna 5*

11.10.2022 5 z 5

Playboyovy sliby Playboyovy sliby Andrea Laurence

Sú situácie ked človek len pozerá do prázdna a nevie povedať ani ň :) takze bez komentára len hodnotím na 3*

09.10.2022 3 z 5

Můj řecký ďábel Můj řecký ďábel Caitlin Crews

Už som citala dobrý príbeh písaný hrozným štýlom , ale takyto zlý príbeh a ktomu docela slušne napísané si zaslúži odo mna aspon 3*

08.10.2022 3 z 5

Někdo to rád hříšné Někdo to rád hříšné Carole Mortimer

Pri týchto klasických romantických vojvodovskych príbehov co je na jedno kopyto sa da hodnotiť jedine štýl písania a IQ autora akým spôsobom to cele zhrnie do celého príbehu. Za mna teraz za 4*

02.08.2022 4 z 5

Popelka a vévoda Popelka a vévoda Janice Preston

Krasne napísaný príbeh, tesim sa na pokračovanie, za mna 5*

16.06.2022 5 z 5

Proti jeho pravidlům Proti jeho pravidlům Melanie Milburne

Prijemne čítanie, taká klasická HQ, za mna 3,5*

15.06.2022 4 z 5

Žena, na niž měl zapomenout Žena, na niž měl zapomenout Abby Green

Trochu ten koniec je podľa mna odflaknuty,ale napriek tomu moje hodnotenie je za 4* za príbeh i autorkin štýl :)

11.06.2022 4 z 5

Šejkova nevěsta Šejkova nevěsta Sophie Weston

Som sklamaná,za mna 2*

24.05.2022 2 z 5

Tisíc a jedna noc Tisíc a jedna noc Alexandra Sellers

Mam rada ked príbeh graduje a nie je presladena, presne ako tato časť série, za mna 5*

04.11.2021 5 z 5