Linda007 Linda007 komentáře u knih

Dcera Dcera Kiera Cass

Ze začátku jsem si nemohla zvyknout na nové postavy, nakonec je to celkem fajn. Jsem zvědavá no druhý díl. Bylo milé číst o starých postavách.

12.10.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Je to chytlavý, výborně se to čte. Chování hlavní hrdinky mě rozčilovalo. Bylo to napínavé a dočkali jsme se i zvratů. Konec se mi moc líbil.

08.10.2017 5 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Člověk se do toho hezky začte, je to takové milé.

30.09.2017 5 z 5

Agnes Agnes Hannah Kent

3* jen za to, že se to rychle čte. Knížka absolutně bez děje. Je zde hezky popsán tehdejší život na Islandu. Agnes mi nebylo vůbec líto, vlastně mi je Agnes dost ukradená. Nějak celkově jsou postavy napsány , tak že Vám nepřirostou k srdci. Dle recenzí, jsem čekala, nějakou pořádnou zápletku, proč se vražda stala, ale tohle je výsměch. Čekala jsem důvod, který by Vás ani nenapadl a vy jste si řekli, jo chudák holka nemohla za to , nebo naopak super je tak prohnaná, ale tohle... Nedivím se, že kniha byla v levných knihách.

04.04.2017 3 z 5

Sen o Somersetu Sen o Somersetu Leila Meacham

Úžasná kniha :)

30.03.2017 5 z 5

Dcery ohně Dcery ohně Barbara Erskine

Zatím se mi líbily všechny knihy od autorky, tahle není výjimkou.

12.03.2017 4 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Skvělá série. Tady se vysvětlí dost věcí, ale spousta věcí je pořád nedořešena.

21.10.2016 4 z 5

Dědictví minulosti Dědictví minulosti Barbara Erskine

Super, zatím se mi líbili všechny knihy od autorky. Tahle bych řekla, že je jedna z jejích lepších. Moc se mi libily obě dějové linky.

12.10.2016 5 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Knížka je docela dobrá, ale nechápu, jak u ní mohl někdo brečet, za mě to skončilo dobře :) Žila jsem již před staletími se mi líbilo více.

05.09.2016 5 z 5

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

Další fajn díl. Zatím asi nejvíce napínavý. Příjemné k oddechovému čtení.

06.01.2016 4 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Nejsem už cílová skupina, ale miluju Pll. Ani Hra Lží není špatná, ale krásky jsou lepší. Nicméně příjemná oddychovka.

01.12.2015 4 z 5

Strašidelný klášter Strašidelný klášter Robert van Gulik

Slabší díl ze série o soudci, ale i tak vydařené dílo.

01.12.2015 3 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Ze začátku poněkud zdlouhavé, ale je to velmi silný příběh. Kniha se mi moc líbila, vtáhla mě do děje a nepustila.Vyvolá to v člověku opravdu silné emoce. Knihu mohu doporučit.

01.12.2015 4 z 5