malazluta malazluta komentáře u knih

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

Čtení této knihy jsem dlouho odkládala, upřímně odrazoval mě hlavně její název, který mi přijde strašný. Ale vyklubala se z ní příjemná oddechovka, hlavní postavy jsou sympatické a jejich vzájemné dialogy jsem si opravdu užívala. Tuto autorku začínám mít opravdu ráda a těším se na její další knížku.

01.03.2018 4 z 5

Jesika - Krůček ke štěstí Jesika - Krůček ke štěstí Ashley Carrington (p)

U čtení druhého a později i třetího dílu jsem si vždy myslela, že se jedná o ten poslední a závěrečný...ale až pak jsem zjistila, kolik knih bylo o Jesice napsáno... První díl se mi docela líbil, ale úroveň děje (podle mě) jde díl od dílu dolů. Z příběhu se stává neustále nastavovaná kaše a po přečtení třetího dílu můžu říct, ze s touto sérií končím. Jediným pozitivem po přečtení této knihy je pro mě splněná položka čtenářské výzvy.

09.08.2017 1 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Tato knížka je především zábavná ... a to, že je psána z pohledu muže je příjemná třešnička na dortu:-) Knihy této autorky mě prostě baví!

07.08.2017 4 z 5

Sladké nic Sladké nic Jamie McGuire

Z této knihy mám opravdu smíšené pocity. 3/4 knihy mě opravdu nudily a musela jsem se do čtení hodně nutit, závěrečné kapitoly to již nezachránily. Těžko se člověk nadchne knížkou, kde jsou mu hlavní postavy prakticky ukradené - chyběla jim vzájemná chemie a jejich vzájemnou lásku jsem jim věřila jen stěží. Když se zpětně za celou knihou ohlédnu, tak se jedná o hezký příběh, na který by stačilo jen pár stran, ale u rozsahu více než 300 stránek bych čekala od děje něco víc.

07.08.2017 2 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Přečteno za jediný den, prostě nešlo přestat... už teď se moc těším na třetí díl.

27.07.2017 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Na příběh Finna a Harlow jsem se moc těšila a vůbec mě nezklamal. Na této sérii se mi líbí to, že hlavní hrdinové nejsou sexy milionáři, kteří skrývají nějaké to temné tajemství...těch už bylo až příliš. Těším se na další díl:-)

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Příjemná směska romantiky a detektivky, moje první kniha, kterou jsme od této autorky četla... a troufám si říct, že není poslední.

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Příjemná oddechovka, nijak neurazí, ale taky nijak výrazně nenadchne.

08.12.2016 3 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Tato knížka se okamžitě dostala mezi moje nejoblíbenější, skvěle napsaný příběh, už se těším, až si jej přečtu znovu.

08.12.2016 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Není to rozhodně nejlepší autorčina kniha, ale mě se líbila...

Sladké zabudnutie Sladké zabudnutie Jamie McGuire

Autorka skvěle navázala na knihy "katastrof" o Abby a Travisovi. Příběh Cami a Trenta se četl jedním dechem, už se těším na další knížky z této série.

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Co na tom, že příběh je nereálný, místy až absurdní. Knížka je především zábavná a takovou je třeba ji taky brát. Mě se tato série líbí a u tohoto dílu jsem se hodně nasmála. Kdo chce něco z reálného prostředí, tak si musí přečíst něco jiného...já se k této knize opět ráda vrátím.

Rytířský slib Rytířský slib Gayle Callen

Tato kniha se autorce vůbec nepovedla ... nemůžu mít ráda knihu, když je hlavní hrdinka nesympatická, protivná a těžko na ní hledat nějaké pozitiva.

02.12.2016 1 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Knížka je hodně předvídatelná, ale to vůbec nevadí, je zábavná a hlaní hrdinové jsou sympatičtí. A to mě u knih tohoto žánru stačí.l

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Poutníka jsem přečetla jedním dechem. Narazila jsem na ni více méně náhodou a jsem z ní doslova nadšená. Doufám, že se někdy dočkáme další knihy tohoto autora.

02.12.2016 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Jedna z mých neoblíbenějších knih od této autorky.

Reportér Reportér Sandra Brown

Druhá kniha od této autorky, kterou jsem četla, a opět nezklamala. Záverečné rozuzlení pro mě zase takové překvapení nebylo, bohužel mě při čtení rozuzlení napadlo, ale to nic nemění na skutečnosti, že se mi kniha opravdu moc líbila.

02.12.2016 4 z 5

Neodbytný hrabě Neodbytný hrabě Gayle Callen

U této knihy nemusí člověk nijak moc přemýšlet, je to dobrá oddechovka a já jsem se u ní bavila.

02.12.2016 4 z 5

Jednou tě najdu Jednou tě najdu Carrie Elks

Pěkně napsaný příběh, ale bohužel zůstane "ve stínu" knih, které jsou o mnoho lepší.

02.12.2016 3 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Série Stage Dive mě opravdu moc bavila, tento díl je opravdu dobrá tečka celé série.