malazluta malazluta komentáře u knih

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Tento díl mi přišel stejně slabý jako první ... myslím, že jednou mi tato série bohatě stačila.

Nahá Nahá Raine Miller

Kniha mi přišla někdy nechtěně vtipná, myšlenkové pochody hrdinky a někdy i hrdiny byly poněkud bizardní. Nic jsem od této knihy nečekala a taky jsem nic nedostala. Dospěla jsem k názoru, že autorka asi není kdoví jaká spisovatelka ... naštěstí je opravdu hodně hodně krátká.

Spoutáni láskou Spoutáni láskou Meredith Duran

"Skoro" starou pannu, dceru egyptologa a zhýralého markýze spojuje vzájemná přitažlivost, později i láska, a rozděluje je jejich vztah k vlastním otcům - ale jak už to tak bývá, nic není, jak se napočátku zdá být.

Svádění jako lék Svádění jako lék Laura Lee Guhrke

Na začáku mě Daisy a její styl jednání trochu rozčiloval, to ale během čtení pominulo. Hlavní problém hrdiny a příčina jeho tvůrčí krize mi přišela jako originální nápad, který zvyšuje mé celkové hodnocení. Knihy této autorky mám moc ráda:-)

Strážce hradní paní Strážce hradní paní Gayle Callen

Od této knihy jsem čekala něco víc - je pěkně a čtivě napsaná, ale některé díla autorky jsou prostě lepší.

Tygří princ Tygří princ Elizabeth Hoyt

Havraní princ se mi líbil, ale tento díl v sérii byl pro mě poněkud zklamání... ani nedokážu popsat čím ... snad to, že teď s odstupem času si nedokážu vybavit podrobnější děj, mluví za vše.

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Bohužel jsem si před čtěním této knihy přečetla její recenzi, takže jsem věděla o čem asi bude. To mi během čtení ani tak nevadilo (to, co se hrdince stalo, se dá odhadnout poměrně záhy), ale ochudila jsem se tím o šok, kdy čtenář zjistí, s jakým tématem se tato kniha potýká. Toto dílo není "jen" romance, ale týká se velmi citlivého tématu, což knize dává poněkud jiný rozměr.

Môj zvrhlý markíz Môj zvrhlý markíz Gaelen Foley

Tato kniha mě bavila a velmi dobře se četla. Je pěkně napsaná a navnadila mě na další pokračování Klubu Inferno, na které se moc těším.

Nečekaný návrat Nečekaný návrat Gayle Callen

Ona lže a on to ví, ale nechává ji přitom. Myslím, že autorka stvořila lepší knihy, než je tato... takže za mě jen průměrné hodnocení.

Nevšední návrh Nevšední návrh Gayle Callen

Začínám mít opravdu nerada hlavní hrdinky, které podvádí a lžou v zájmu "vyšších cílů" a stejně jim nakonec všechno spadne do klína. Mé 3* jsou spíše hodnocením autorky (jejíž díla mám docela ráda), než knihy samotné.

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Příběh z pohledu Travise je stejně jako první díl z pohledu Abby skvělý - těžko říct, který z dílů se mi líbil víc:-)

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Jedním slovem - úžasná! Na začátku jsem si nebyla moc jistá, co od tohoto příběhu můžu čekat, ale potom mě děj pohltil a já se od knihy nemohla odtrhnout. Je pravdou, že je jiná, než předchozí knihy autora (které mám opravdu moc ráda), ale snad právě proto se stala mou srdeční záležitostí.

Láska není slepá Láska není slepá Barbara Cartland

Romantika se vším všudy .....tato knížka se mi líbila mnohem víc, než dílo této autorky, které jsem četla předtím, ale obávám se, že B. Cartland se autorkou mého srdce nestane.

Netušená láska Netušená láska Barbara Cartland

Když jsem tuto knihu četla, tak splnila svůj účel - zabavila mě. Bohužel mě nezabavila natolik, abych se k ní ještě někdy vrátila.

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Děj prakticky žádný, pouze jedna sexuální scéna střídá druhou...

04.03.2014 odpad!

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Moc pěkná knížka, taková oddychovka s neotřelým dějem. Vztah Travise a Abby je plný zvratů a někdy i poněkud šílený - kdyby si ti dva spolu rozumně a upřímně promluvili, tak by polovina knihy vůbec nemusela být. První 2/3 děje mě opravdu moc bavily, u zbytku (od návštěvy hrdinů v Las Vegas) mi přišlo, že autorka děj zbytečně moc natahuje a uměle prodlužuje, což snižuje moje celkové hodnocení. Ale navzdory všemu, jsem se skvěle bavila.

17.02.2014 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Božský cizinec je příjemná oddechovka, s nenáročným dějem, sympatickými postavami a je dobře napsaná. Kdo nečeká víc, tomu se bude líbit, tak jako mě.

13.02.2014 4 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Je pravda, že mě první díl bavil o malilinko víc, ale jenom o kousek - i tak jsem přečetla Gabrielův očistec jedním dechem. Těším se na pokračování.

13.02.2014 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Ta kniha je opravdu vtipná... Nabíječ je pro mě příjemné a osvěžující překvapení.

13.02.2014 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Už z Manželské smlouvy jsem nebyla kdovíjak nadšená, Manželská past je pro mě v úplně stejném duchu - na ukrácení chvíle dobrá, ale to je asi tak všechno.

11.02.2014 2 z 5