maličkán maličkán komentáře u knih

Proč? Zemřelo mi dítě Proč? Zemřelo mi dítě Martina Gogeisslová

Smutný příběh, dobře se četla. Na toto téma jsem ale četla lepší knížky, proto jeden bod ubírám.

24.10.2016 4 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

Velice povedený psychothiller, zajímavé téma, napětí, a ten konec, to byla tedy pecka.Absolutně neočekávaný.

08.09.2016 5 z 5

(Re)kapitulace (Re)kapitulace Jan A. Vaculík

Po dvou 400 stránkových drsných thrillerech docela oddechová knížka, přečtená za jeden večer. Ale musím dodat, že těch 90 stránek úplně stačilo a nemrzelo mě, že je již konec.

23.08.2016 2 z 5

Osvoboď nás od zlého Osvoboď nás od zlého Kjetil Try

Pěkná,čtivá detektivka. Slupla jsem ji za pár hodin. Neboť jejich je království nebeské od autora se mi líbilo ještě víc, ale stejně dávám 5 hvězdiček.

04.08.2016 5 z 5

Dopis pro mou ženu Dopis pro mou ženu Pentti Saarikoski

Větší blbost jsem v životě nečetla. Knihu jsem vyhrála a dočetla jsem ji jen z toho důvodu, že měla přes 140 stránek.

24.07.2016 odpad!

Nejlepší přítelkyně Nejlepší přítelkyně Christine Drews

Divím se, že má kniha tak nízké hodnocení. Já jsem z ní byla nadšená, ani chvíli nenudila, sympatické hrdinky, ať Charlota nebo Katrin. Nechybělo napětí, moc dobře se mi četla.

15.07.2016 5 z 5

Neboť jejich je království nebeské Neboť jejich je království nebeské Kjetil Try

Zase další objev dobrého autora, hned jdu po jeho další knize. Moje krevní skupina. Moc se mi líbila.

11.07.2016 5 z 5

Neztrácej hlavu Neztrácej hlavu Linda Ladd

Mrazivé,podmanivé, napínané čtení... Připravte se, že nepůjdete spát! - Tento podtitul je na nádherném obalu a mluví za vše. Za mě 5 krásných hvězd.

16.05.2016 5 z 5

Prodaná nevinnost Prodaná nevinnost Somaly Mam

Trochu slabší. Docela čtu hodně knih s touto tematikou, ale zrovna tato mě moc nenadchla.Měla jsem problém, ač byla tenká, ji dočíst.

25.04.2016 3 z 5

Odsouzený Odsouzený Eva Bacigalová

Super knížka, velmi dobře se četla. Je to smutné téma, co děti dokáží rodičům udělat, ale je to realita, tak to prostě v životě chodí.

29.03.2016 5 z 5

Neviditelné ženy Neviditelné ženy Jacky Trevane

Kniha se mi líbila, pěkně se četla. Ty příběhy už otázka druhá, kolikrát jsem se zamyslela nad potkávajícími ženami, co asi mají za starosti. Myslím, že nikde není na růžích ustláno, ale bohužel někdo té smůly má v životě méně, někdo více.

22.03.2016 5 z 5

Nepřítel v mé mysli Nepřítel v mé mysli Jill Hathaway

Příjemné oddychové čtení, řekla bych spíše pro mladší generaci. Nicméně i když již nejsem nejmladší, kniha mě zaujala a byla jsem zvědavá na pointu. A taky že překvapila.

14.03.2016 4 z 5

Smrt ve vlnách Smrt ve vlnách Veronika Černucká

Pár jednoduchých kriminálních příběhů - čteno cestou do práce ve vlaku.

14.03.2016 3 z 5

Za to mi zaplatíš! Za to mi zaplatíš! Petra Nagyová Džerengová

Více se zajímám o krimi a thrillery ale tato kniha mě dostala. Nemohla jsem se od ní odpoutat dokud jsem nedočetla. Velmi pěkně napsáno. Musím dát 5 hvězd.

08.03.2016 5 z 5

Rituál Rituál Mo Hayder

Dobrý thriler, jednu hvězdu ubírám za zdlouhavé popisování potápěčství, protože toto téma mě nezajímá. Naopak pro toho, kdo se o to zajímá, mohlo mít kladný přínos.Styl psaní se mi líbí, určitě budu shánět další knihy od Mo.

14.02.2016 4 z 5

Chladné ostří Chladné ostří Franziska Gehm

Příjemná tenoučká knížečka na jeden večer. Zajímavé, jak jednoduše by se nevinný člověk dostal do vězení. Stačí, když ho nějaká puberťačka obviní.

14.01.2016 4 z 5

Pravdomluvní sedmilháři Pravdomluvní sedmilháři Sofie Králová

Tak třetí díl se mi líbil nejvíce. Sice tenká knížečka, ale zaujala. Aspoň měla spád a nebyly kolem toho příběhu zbytečný nudný omáčky.

07.01.2016 5 z 5

13. komnata milenek 13. komnata milenek Tomáš Kristl

Myslela jsem, že to bude román, koupila jsem výhodně všechny 3 díly. Včera jsem přečetla za večer tento a ještě skoro polovinu z druhého dílu. Čekala jsem něco jiného, ale pravděpodobně, že jsou slabé obsahově, se mi čtou dobře. Příběh autorů mě docela zaujal a jsem zvědava, jak se bude vyvíjet dál.

06.01.2016 3 z 5

Pokušitelka Pokušitelka Lisa Jackson

Nemám moc ráda historické knížky, ale toto nebylo vůbec špatné, prostě Lisa.

28.12.2015 4 z 5

Poslední chirurg Poslední chirurg Michael Palmer

Docela se mi líbila, dávám 4 hvězdy.

15.10.2015 4 z 5