maličkán maličkán komentáře u knih

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Tak za mě teda 5 hvězdiček. Od začátku mě chytla a už nepustila.

15.07.2017 5 z 5

Sice nejsem na takové fantasie, ale zkusila jsem to. Musím říct, že kniha je perfektně napsaná, moc dobře se četla. Je to taková pohádka, věřím, že pro náctileté to musí být trhák.

02.02.2017 4 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Pěkná detektivka, dobře se četlo, nezbývá mi nic jiného, než dát 5 hvězdiček.

12.11.2016 5 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Ze začátku se mi zdálo, že nejslabší knížka od autorky, jaksi jsem se nemohla začít, ale tak ve druhé třetině se to rozjelo a pak jsem se od ní nemohla odpoutat. Moje milá, oblíbená autorka opět nezklamala.

17.10.2016 5 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Já dám 5 hvězdiček. I když se mi Bílé kosti líbily víc i tato kniha mě chytla a už nepustila. Sympatická komisařka Katie, její další životní osud a do toho hrůzostrašný, až hororový příběh, ze kterého jsem měla noční můry. Půjdu po dalších autorových knihách.

23.08.2016 5 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Tak tomu se říká psycho. Zase povedený příběh od mého oblíbeného autora. Nedá se dát méně jak 5 hvězd.

01.08.2016 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Třetí kniha od autora a pravděpodobně poslední. Nevyhovuje mi styl hop sem, hop tam v samotných kapitolách, do půlky knihy jsem se v postavách ztrácela. Je pravda, že jsem nečetla díly popořádku (další přečtené: Švábi + Syn).Samotný příběh byl zajímavý, nečekané rozuzlení, ale dám přednost jednodušeji píšícím autorům.

29.01.2016 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Moje první kniha od autora, četla se dobře, napětí, sympatické hlavní postavy. Určitě budu shánět další.

05.01.2016 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Kniha se mi líbila.Jen lituji, že jsem si ji vzala na dovolenou do Egypta, tam jsem moc nečetla, jen tak po kapitolkách a to není ono. Takže jsem si první půlku neužila, druhou půlku, kterou jsem již četla doma, jsem si pořádně vychutnala, nemohla jsem se od ní odtrhnout až do posledního řádku.

09.11.2015 5 z 5

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Úžasná, úžasná, úžasná. Co víc říct, Lisa je prostě moje krevní skupina.

08.10.2015 5 z 5

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

Kniha mne příjemně překvapila. Z počátku se jevila jako erotický román, což zrovna nemusím, ale četlo se to svižně. Nakonec vyústila v docela dobrý thriller.

24.06.2024 4 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Druhá kniha od autorky a opět skvělá. Letos nejrychleji přečtená kniha. Nedalo se od ní odejít. Hned jdu na další Ještě jedny zavřené dveře.

30.10.2023 5 z 5

Pláč Pláč Helen FitzGerald

Perfektní psychologický příběh, žádná hluchá místa, moc dobře se četl. Velice smutné vzhledem k tomu, že se jednalo o malé dítě. Ač se zdálo od začátku vše jasné, ke konci mne překvapil zvrat, který jsem nečekala. Doporučuji.

27.10.2023 5 z 5

Dřív než ji najde Dřív než ji najde Michael Kardos

Dobrý psychologický román. Od začátku do konce skvělé. Mám ráda zamotané rodinné příběhy, i tady byl konec nečekaný.

07.07.2023 5 z 5

Odložený případ Odložený případ Andrea Kane

Příjemná, oddychová detektivka. Nenudila jsem se.

29.06.2023 4 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

První kapitola mne hned chytla, později to začalo trochu upadat. Protože to byla útlá kniha, krátké kapitolky, tak čtení odsýpalo. Docela mne to bavilo. Jak už tady bylo psáno, také jsem až ke konci knihy přišla na to, že kurzívou píše jiná osoba. To je škoda. Příběh by byl pochopitelnější.

30.01.2023 3 z 5

Dcery strážce majáku Dcery strážce majáku Jean E. Pendziwol

Asi jsem výjimka, ale mně se kniha dobře nečetla. Zvlášť kapitoly z pohledu Morgan. 2 hvězdičky dávám až za konec, posledních 40 stránek jsem musela hltat, tam to teprve začalo být zajímavé. Závěr mne překvapil. Každopádně se ke knize nevrátím a pošlu ji dál.

01.09.2022 2 z 5

Absolutní miláček Absolutní miláček Gabriel Tallent

Po pár stránkách jsem myslela, že odložím. Vůbec mi nevyhovoval styl psaní. Rožčilovaly mne pasáže s čištěním zbraní - no tedy jako fakt? 14 letá holka? Jak jsem se prokousávala dál, trochu jsem se chytla na různé pasáže, které zaujaly, ale pak zase dlouho nic. I když příběh to mohl být zajímavý v jiném podání. Měla jsem co dělat, abych knihu dočetla.

07.03.2022 2 z 5

Ztroskotání Ztroskotání Emily Bleeker

Musím dát 5 hvězdiček. Opravdu čtivá kniha, nedala se odložit. A hlavně kdo je Paul? Lámala jsem si s tím hlavu. Ujasnění překvapilo.

06.09.2021 5 z 5

Vteřinu před zblázněním (všechno je, jak je) Vteřinu před zblázněním (všechno je, jak je) Pavel Hirax Baričák (p)

Tak tady jsem s hodnocením na rozpacích, ale nakonec za 2 hvězdičky. Některé pasáže byly velmi čtivé, ale většina jen filozofování,které mne nebavilo a už úplně mě vytáčely ty rozmluvy s bohem. Závěr mne tedy překvapil. Mám číst ještě jednu knihu od autora, ale už dopředu se bojím.

27.05.2021 2 z 5