Marselle Marselle komentáře u knih

Ohnivý anděl Ohnivý anděl Yrsa Sigurðardóttir

Ohnivý anděl je již několikátou knihou, kterou jsem od autorky četla, a opět musím říci že jsem z ní měla radost. Pomalý rozjezd mi dal dostatek času poznat všechny postavy tohoto hrůzného, možná chvílemi až tajemného příběhu. S každou další přečtenou stránkou jsem byly blíž a blíž celému rozuzlení. Čtení to nebylo veselé, ale dokonale jsem byla vtažena do celého děje. Prostě chytne a nepustí, a tak to mám ráda.

27.03.2016 5 z 5

Falešný třpyt Falešný třpyt Virginia Cleo Andrews

Mám dočteno, a opět jsem nadšená. Co díl, tak stále větší napětí a tentokrát to byla vážně smršť událostí. Některé události, které se staly mě mrzely, ale asi se daly předpokládat. Po tomto díle jsem ještě více zvědavá na to, co Ruby čeká v tom dalším.

11.03.2016 5 z 5

Lauro, ty jsi ale číslo Lauro, ty jsi ale číslo Ivona Březinová

Příjemné čtení o první lásce, a běžných problémech třináctileté Laury. Občas jsem se hodně nasmála jejím nápadům.

09.03.2016 3 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Seriál jsem neviděla, ale kniha se mi četla velice dobře. Obdivuji, že se něco takového pěkného a radostného dá napsat v koncentračním táboře...

19.02.2016 4 z 5

Tropický ráj Tropický ráj Anastasia Catris

Krásné obrázky, které ve mě vyvolávají chuť jet někde za sluníčkem :-)

02.02.2016 5 z 5

Někdo to s holkama umí Někdo to s holkama umí Jiří Traxler

Příjemná oddechová kniha, která čtenáře přenese do mládí, a nechá vás zavzpomínat na vaše milostné začátky.

16.01.2016 4 z 5

Někdo se dívá Někdo se dívá Ulrike Rylance

Čtení spíše pro mládež. Jednoduchá, oddechová detektivka na jeden večer :-)

14.01.2016 3 z 5

Hra o trůny – omalovánky Hra o trůny – omalovánky George R. R. Martin

Krásné obrázky k vymalování. Oceňuji i citáty, které každý obrázek provázejí :-)

11.01.2016 5 z 5

Len to nikomu nepovedz Len to nikomu nepovedz Miroslava Varáčková

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem, a velice se mi líbila :-)

08.12.2015 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Duchařiny bych snesla i víc, ale jinak jsem měla velice pěkný zážitek z knihy :-)

06.12.2015 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Velice pěkný, chvílemi až dojemný příběh.

25.11.2015 5 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Jednoduše řečeno, krásná a oddechová kniha. Doporučuji ji přečíst :-)

06.11.2015 5 z 5

Perla v mlze Perla v mlze Virginia Cleo Andrews

Moc pěkná kniha :-) První díl mě nalákal a druhý nezklamal. Už se těším na další díly.

20.10.2015 5 z 5

Ledové hlubiny Ledové hlubiny Kerstin Signe Danielsson

Kniha se mi líbila i když při dlouhém vyšetřování jsem se trochu nudila.

14.10.2015 3 z 5

První láska První láska James Patterson

Velice pěkná a dojemná kniha. Určitě stojí za přečtení a je jedno kolik vám je let :-)

08.09.2015 5 z 5

Rubínová záře Rubínová záře Virginia Cleo Andrews

Nádherná kniha, už se těším na další díl :-)

26.08.2015 5 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Velice pěkná a čtivá kniha s napínavým příběhem, který vás jen tak nepustí.

20.07.2015 5 z 5

Thajské masáže a jiná dobrodružství Thajské masáže a jiná dobrodružství Alena Harnová

Mě kniha zklamala, čekala jsem trochu víc, než jen zápisky z poznávacího zájezdu.

01.07.2015 2 z 5

Ďáblovo království Ďáblovo království Denise Ryan

Krásné, napínavé od začátku až do konce....Takovéto knihy mám ráda,když to neskončí jednou vraždou na začátku a pak už nic.Moje hodnocení je 5 hvězdiček :-)

21.06.2015 5 z 5

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

kniha mě nijak nezaujala, ne že bych od ní čekala něco velkého..... .Další díly už ani číst nebudu. Za mě pouze jedna hvězdička.

20.06.2015 1 z 5