MAU256 MAU256 komentáře u knih

Srdcové eso Srdcové eso Morgane Moncomble

Nádhera. Hráčské prostředí, člověk se trošku poučil, jak hrát poker. Pro mne to bylo dokonalé od začátku až do konce. 10 let života pro pomstu a když ten den přišel, přišly i otázky, zda ten čas stál vůbec za to. Ale vzniklo z toho i něco dobrého - přátelství, které je nenahraditelné a nakonec i láska, i když její začátek...? Určitě knížku můžu jen doporučit.

21.04.2024 5 z 5

Získej mě Získej mě Stacey Kennedy

"Ty víš, proč jsem tě našel, viď? Proč bych tě nikdy nepřestal hledat?" Něžně se o něj opřela. "Proč?" "Protože tě miluju" zamumlal. Oči se jí rozzářily čirým štěstím. Doufal, že od téhle chvíle ji bude takhle vídat každý den. "Taky tě miluju," vydechla.

Tak to byla další krásná jednohubečka. V tomto díle se dozvídáme něco o Ronanově minulosti, o Dexovi, jak se stal jeho parťákem. A o Nesse, která se stává jeho láskou. Tento díl byl opět krásně čtivý stejně jako všechny předchozí, snad až moc krátký. Jako bonus zde dostáváme část ze všech předchozích knih. Určitě mohu celou sérii doporučit.

18.04.2024 5 z 5

Až do konce Až do konce Kendall Ryan

I tento díl se mi líbil stejně jako předchozí. Je to krásně čtivá kniha, pro odpočinkové čtení někde na lehátku při sluníčku mohu jen doporučit.

12.04.2024 4 z 5

Mad Mad Mad Mad Tess M. Puffrová

Bohužel jsem ještě nečetla sérii "Zatracená láska", ale Mad Mad mě bavil. Po smrti svého otce se řítil velkou rychlostí do propasti a lidi kolem sebe, kteří ho měli rádi, svým chováním ničil, ale naštěstí nakonec dokázal skoro nemožné - z těch srač.k se vyhrabat. Teď jsem zvědavá na přechozí trilogii...

11.04.2024 4 z 5

Ano, pane Božský Ano, pane Božský Lucie Srňánková

Druhá kniha této české autorky. Stejně jako první byla krásně čtivá, o erotické scény nebyla nouze a popsané byly fakt dokonale, najdeme zde i nějakou tu zápletku. Jen mi přišlo, že jejich vztah byl sakra rychlý, ale co už, když najdeš tu pravou lásku, tak na co čekat, že?

07.04.2024 4 z 5

Manželské hry Manželské hry C. D. Reiss

No sakra, co jsem si to vybrala za knihu? Musím přiznat, že snad ani jeden z nich mi nebyl sympatický. Adam, který celých pět let před svojí ženou skrývá, čím doopravdy je? Stále ji dokola vykládá, jak jí miluje a nakonec....? Jelikož potřebuji vědět, jak to mezi nimi dopadne, budu muset sáhnou po druhém díle.

12.03.2024 3 z 5

Můj sexy šéf Můj sexy šéf Renáta Navrátilová

Milá romantická jednohubečka. Tesse jsem fandila, dětství na nic, ztráta lásky, výchova Olíka, na kterého krom občasné výpomoci sestry, zůstala sama, to není žádný med, proto jsem jí přála, aby jí to vyšlo. Byla dosti tvrdohlavá, ale naštěstí se Scott jen tak nevzdal. Takže to nakonec dopadlo přesně tak, jak mělo.

02.03.2024 3 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Začalo to nevině, ale pak se mi to četlo těžce, protože mám tři děti a tohle, co prožil Talon, by nemělo prožít žádné dítě. No a ten konec? Samozřejmě vás to naláká na další díl, no a jelikož chci vědět, jak to všechno dopadne, tak se určitě do dalšího dílu také pustím.

02.03.2024 3 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

Krásné, romantické, nepřála bych své dceři takový věkový rozdíl, jaký měli, ale láska si nevybírá a pokud ji najdeš, nenech si ji proklouznout. Knížku jsem si užila, měla jsem v jednu chvíli strach, že to nedopadne tak, jak bych jim přála, ale nakonec... Určitě můžu doporučit její přečtení.

29.02.2024 4 z 5

Jak trumfnout miliardáře Jak trumfnout miliardáře Max Monroe

"Budeme potřebovat nová pravidla," pronesla s úsměvem. Zasmál jsem se a zavrtěl hlavou. "Mně stačí jedno."

Knihu nešlo odložit, neskutečně jsem se bavila jejich výzvami. No, taky jsem se párkrát přistihla, že mi chování Cassie vadí. Ale jinak musím souhlasit s komentáři, že to byla perfektně čtivá romanťárna a že bych Thatchera měla ráda doma. Doufám, že nás autorka nenechá dlouho čekat a dočkáme se také příběh Wesse a Winnie.

27.02.2024 4 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Konečně jsem se dočkala posledního dílu této série. Úplně mě mrzí, že už žádné pokračování není. Jako i v předchozím díle bych si přála, aby se mohla nějak Layla rozdvojit, aby mohla být jak s Rothem tak i ze Zaynem. V jednom okamžiku jsem měla strach, že to skončí špatně, ale nakonec to dopadlo velmi dobře. Určitě celou sérii mohu jen doporučit.

15.02.2024 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Lucy Harris (p)

Krásné, romantické, s malou zápletkou, možná moc krátké, protože se nešlo odtrhnout a najednou byl konec. Tom byl ze začátku na pěst, ale když se odhalilo, co se mu přihodilo, dalo se to pochopit. Lucy a Kate byly dokonalé. Určitě stojí za přečtení.

06.02.2024 4 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Únos, vydírání, zrada... Naše cesta tam, kde jsme byli teď, byla všechno, jen ne konvenční. Nebyla jsem princeznou z pohádky a Rhys taky nebyl žádný kouzelný princ. A ani bych o to nestála. Protože i když to, co jsme spolu měli, nebyl žádný pohádkový příběh, byl to náš příběh. A tak tomu bude navždy.

Ona princezna a on její nový bodyguard. Nemůžou se vystát, ale je tomu vážně tak? Jakmile totiž překročí hranice, není cesty zpět. Nebudou to mít jednoduché, protože ona se bude muset stát královou a on není z té "správné krve", ale jejich odhodlání být spolu je jejich hnacím motorem pro ten správný konec. První díl se mi líbil o chlup víc, ale i tento byl čtivý.

22.01.2024 4 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Hezká romantická oddechovka. Sice jsem nečetla ty předchozí díly, ale myslím, že to nijak nevadilo. Chápala jsem Claru, že se bojí vztahu kvůli její minulosti. A jsem ráda, že to nakonec dopadlo dobře. Knížka byla velmi čtivá, ráda si přečtu i příběhy Roxie a Natalie.

07.01.2024 4 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Hayes ke mně zaletí pohledem. "Všiml jsem si na Jonathanově stole její fotky začal jsem ji hledat. Pracovala v jednom baru, kolem kterého jezdím cestou domů." Je to zvláštní, ale ... nemám pocit, že by lhal. "Viděl jsem ji, jak zrovna přichází. I v dešti si četla za chůze knihu. A já si pomyslel, že jsem v životě neviděl krásnější ženu, a tak jsem šel za ní."

Krásné, romantické, no chcete-li se odpoutat od životního rychlo shonu, tak pro romantiky můžu jen doporučit. Samozřejmě že vše není úplně růžové, ale nakonec.... ;-).

Chytí mě za ruku. "Myslím, že jsem se do tebe zamiloval toho dne, kdy jsem tě viděl, jak si cestou do práce v dešti čteš." Vloží mi krabičku do dlaně a zakryje ji svou rukou. Zadívá se na mě. V očích se mu zračí naléhavost, jako by mu na ničem na celém světě nezáleželo víc než na mé odpovědi. Ztěžka polkne. "Vezmi si mě. Prosím, vezmi si mě."

15.12.2023 4 z 5

Láska přes hranice světů Láska přes hranice světů Josie Williams

"Spolu," pronesu chraptivým hlasem plným emocí, vykročím ke světlu a držím přitom Maggie za ruku. "Spolu," přitaká Maggie. Navždy spolu.

Přííběh Rydera a Maggie, on je již 5 let po smrti a stále se potuluje po světě, protože propásl svoji šanci odejít, ona má na světě už jen babičku, která ale také umírá, takže na světě zůstane sama, i když nyní u pěstounů, kteří jí moc milují. Setkání Rydera a Maggie přichází v momentě, kdy jí zachrání život, jenže život každého z nás je na tomto světě omezený a on chtěl změnit její osud. Jejich příběh byl smutný, musím přiznat, že mi nejedna slza ukápla. Ale určitě doporučuji tuto knížku přečíst.

10.12.2023 5 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Další díl této série, ve kterém se opět dočítáme o klubu zavázaných očí. Tentokrát se do popředí linky dostává Joseph, který stejně jako Peyton v minulém díle, získává lásku svého života, i když cesta k ní nebyla jednoduchá.

15.11.2023 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

"Zvedáš někdy telefon?" zeptá se a zvedne smlouvu. "A co je sakra tohle?" Otvírám pusu, ale ven z ní nevychází ani slůvko. Jediným rychlým pohybem roztrhne smlouvu vejpůl a zůstane stát. Tváří se stejně překvapeně jako já.

Taková hezká romantická jednohubka, co může způsobit jedna smlouva? Změní jí celkový pohled na svět. Rebecca mě malinko štvala, chovala se totiž trošku jako krá.a. No a Hudson a jeho rodina - tu jsem si zamilovala. Milované sestřičky, které nemají přes pusu filtr, super. Pro romantické dušičky jako dělané.

04.11.2023 4 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Vztek mnou proudí jako rozžhavená láva, když si vybavím, jak mě otec obelhal. Využil bratra, aby mě sem dostal, a nechal Tinu, aby mi ublížila a svázala mě. To není láska.

Nevím, Wendy mi někdy přišla jako naprostá najivka a James zase jako psychopat. Nemůžu popřít - bylo to čtivé, kapitoly krátké, rychle ubíhaly a nutilo to číst stále dál, ale něco mi tam vadilo.

23.10.2023 3 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

(SPOILER) "Chyběls mi," řekla jsem mu potichu, když si ke mně lehl. "Všechen čas světa je teď jen náš, motýlku." Znovu jsem zavřela oči a užívala si jeho pevné objetí. Snad to není jen sen.

Příběh z mafiánského prostředí. Nero - arogantní mafiánský princ, který si myslí, že může cokoli a má vše, na co ukáže, až do chvíle, kdy mu cesty zkříží ona. Elisa, ač pochází ze stejného prostředí, tohoto se vzdala a pro ně je mrtvá, a rozhodně nemá v plánu se do tohoto světa vrátit. Jenže osud je svede dohromady. Konec mě trošku rozsekal, takže díky za epilog a doufám, že to není jen sen. Moc krásně psaná a velmi čtivá.

22.10.2023 5 z 5