MAU256 MAU256 komentáře u knih

Jiskřivý idol Jiskřivý idol Katee Robert

Zavřu oči. Musím je zavřít, abych se nerozplakala. To by si totiž vyložil mylně. "Možná jsi zrůda, Erote, ale jsi moje zrůda. I já tě miluju. A nechci žádný zasr..ý rozvod. Chci jenom tebe."

A máme tu pokračování příběhu bohů, tentokrát se to týká Psyché - dostala se do hledáčku Afroditě, která chce její srdce, proto povolá svého syna Erota k vykonání svého rozhodnutí. On se však jejímu přání vzepře. A jak to celé dopadne? Je to krásně čtivé, takže doporučuji vzít knížku a začíst se do jejich příběhu... Už se těším na pokračování.

26.06.2024 4 z 5

Navěky Navěky J. R. Ward (p)

No, vidím, že jsem se nepoučila. Začala jsem číst sérii, ke které nemám další díl, který nutně potřebuji ;-). Tento díl byl stejně čtivý jako díl první, ale mnohem emotivnější a smutnější. Tak teď už jen čekat na pokračování.

21.05.2024 4 z 5

Území vlků Území vlků J. R. Ward (p)

Je to má první knížka od této autorky, takže nemohu posuzovat jak v níže uvedených komentářích se sérií "Bratrstva černé dýky". Ale mě se knížka líbila. Těším se na pokračování, doufám, že si to Daniel rozmyslí a půjde do toho. Přála bych jim, když už si to vyjasnili, aby měli další šanci.

19.05.2024 4 z 5

Oddanost Oddanost Helen Hardt

Vtiskl jsem jí na rty lehký polibek. "Odteď budeme spát dohromady, každou noc, v mé posteli - totiž v naší posteli." "Nic by se mi nemohlo líbit víc."

Talon se konečně začíná odpoutávat od minulosti, prozradil díky terapeutce svým bratrům, sestře a Jade, co se mu tehdy stalo. K dopadení zločinců jsou stále blíž. Jsem zvědavá na pokračování...

29.04.2024 4 z 5

Láska draka Láska draka Anna Lowe

"Zatraceně. Zrovna když jsem si myslela, že jsme všechno vyřešili..." Pak si povzdechla. "Když nic jiného, myslím že jsem si právě našla novou práci." Tázavě naklonil hlavu na stranu, a tak pokračovala. "Naučit se číst tohle písmo a projít všechny ty knihy. Budeme muset, pokud se chceme dozvědět víc o tom šestém kameni."

Další krásně čtivý díl, konečně jsme se dočkala odhalení, kdo je vlastně majitelem rozlehlého panství Koa Pintu, měla jsem tušení a teď jsem si ho potvrdila. V této knize jsme dostali příběh Silase a nalezení jeho osudové družky. Dostali se k pátému kameni, což s sebou neslo nějaké to bojování, protože ho přece nemůžou dostat jen tak bez boje. A zase to naštěstí dopadlo tak, jak mělo. Opět jsme se setkali se všemi měňavci a jejich družkami, kteří už na panství žijí. Takže už se těším na příběh Elly a jak napovídá ukázka snad i na příběh Jakea?

28.04.2024 5 z 5

Ten den Ten den Blanka Lipińska

Je to čtivé, ale nějak mě tento díl nebavil. Lauře bych poradila, aby se probrala, protože to co předvádí... Na scénu nám přichází další mafiáni, dalších pár mrtvých, únos a ten konec? No, co k tomu dodat, jde se na další díl.

08.04.2024 3 z 5

Toužení vlka Toužení vlka Anna Lowe

I tento díl fantasy byl krásně čtivý jako ten předchozí. V tomto nalezne, resp. zachrání svojí osudovou družku Boone, a pro svojí "smečku" získají s její pomocí další kámen. Už se těším na příběh Huntera.

02.12.2023 5 z 5

Vábení draka Vábení draka Anna Lowe

V této fantasy se dostáváme na ostrov Maui, kde žije parta měňavců. Na tento ostrov pošle Ella Tessu, poté co jí zachrání ze spárů Damiena Morgana, aby jí ukryla do bezpečí tam, kde jí ONI ochrání. Do osudného okamžiku Tessa nevěděla, že nějací měňavci vůbec existují. Jenže začíná zjišťovat, že ani ona není pouhým člověkem. Do knížky jsem se začetla a najednou jsem zjistila, že jsem na konci. Určitě se pustím do dalšího dílu.

01.12.2023 5 z 5

Téměř dokonalý muž Téměř dokonalý muž Kristína Pavelková

Tak tohle byla jednohubečka. Lenka je lékařka, byla v týmu, který se pokusil v nemocnici zachránit mladou ženu po autonehodě. Bohužel záchrana už nebyla možná a ona musí tuto špatnou zprávu sdělit manželovi. Jenže byla to vážně nehoda? A je manžel nevinný? Určitě stojí za přečtení.

19.11.2023 4 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Marcy Jell

Taková romantická jednohubka. Vše bylo dosti rychlé, ale čtivé, chtělo by to více stránek :-).

01.11.2023

Ještě jsme se nepotkali Ještě jsme se nepotkali Sophie Cousens

Nedělám si iluze o "žili šťastně až do smrti". Vím že život před vás staví výzvy a nic netrvá věčně, ale doufám, že můžeme být šťastní - dnes a po tolik dalších dnešků, kolik při troše štěstí budeme mít.

Něco ve stylu výměny kufrů myslím, že už jsem četla. Knížka nebyla špatná, párkrát jsem se zasmála, uronila i slzičku ze vzpomínání na rodiče, ale něco mi v knize prostě na pět hvězdiček chybělo.

28.10.2023 3 z 5

Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana Lauren Layne

"Nedělej to vévodkyně." Kainův hlas zněl tentokrát mnohem naléhavěji. Přesvědčivěji. Hruběji. "Prosím tě, neber si ho. Prosím, Violet."

Další krásně čtivá knížka od této autorky. Kain i Violet vyrůstali v jiných poměrech, ale jejich srdce jsou čistá. Je proto krásné, když jim nakonec dojde, že patří k sobě...

19.10.2023 4 z 5

Kráva a kretén Kráva a kretén Jana Slaninová

Ze začátku jsem se dobře bavila - první srážka Krávy s Kreténem, to nemělo chybu. Dost mě ale překvapilo a vadilo, že by nejlepší kamarádka takto zradila. I když se nakonec ukázalo, že nic není takové, jak se na první pohled může zdát. A konec mě rozesmutnil, přála bych si ještě nějaký epilog. Ale jinak knížka byla čtivá.

20.09.2023 3 z 5

Božské začátky Božské začátky Christina Lauren

Musím souhlasit s tím, že je to takový sladký dlouhý epilog k přechozí knize Božský bastard. Ale i tak, jsem si jí moc užila. Bennett, který se tak moc snažil, a Chloe, která ho stále provokovala, prostě jsem se dobře bavila. Byla to taková romantická jednohubka.

09.09.2023 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Bohatá mládež - alkohol, drogy, nelegální zápasy, závody, sex. Nevím, jestli se pustím do dalšího dílu, neboť příběh Nicka a Noah zde byl pro mé srdíčko dokončený. Knížku, ve které je nejprve nenávist a poté láska mezi nevlastními sourozenci, jsem již četla a byla o fous lepší.

08.09.2023 3 z 5

Záblesk v zrcadle Záblesk v zrcadle Amanda Quick (p)

Opět krásné čtení od této autorky. Harlan potřebuje pomoc s nalezením Vortexu a Olivia je jediná, koho potřebuje, a to nejen po profesní lince. Dostali jsme tady trošku paranormálna, trošku romantiky, malé narážky na Společnost arkány a rodinu Jonesů. Jsem ráda, že tato knížka si našla cestu do mé knihovny.

"Našla jsem ho, Cat." "Koho?" "Muže, který je ochotný projít peklem, aby mě našel." Catalina se usmála. "Já vím."

"Pokud neutečeš velice rychle, velice daleko, hodlám se za tebe provdat." Na tváři se mu rozlil pomalý úsměv, který byl tak žhavý, že by způsobil požár. "Co se stane, jestli uteču?" "Projdu peklem, abych tě našla." "Správná opověď."

29.08.2023 5 z 5

Rome Rome Jay Crownover

"Nevím, skřítku, ale něco mi říká, že by to mohla být pěkná zábava, krotit tě," dodal přes rameno.

Další krásně čtivý příběh. Rome - vrátil se zpět do civilního života, jenže najednou neví, co si má počít se životem, se sebou samým. Stal se z něj dle Cory - kapitán Morous. Cora, jejíž srdce zlomil její bývalý, má potřebu zachraňovat a ochraňovat ty, které miluje, což jsou její kamarádi z tetovacího studia a její kamarádky. Ač všichni říkají, že Rome je super chlap, ona ho tak nevidí, protože zatím všem jen ubližuje, a na to se ona nehodlá jen tak dívat. Jenže nakonec vše skončí úplně jinak... Už se těším na další příběh, který bude o Nashovi a Saint.

27.08.2023 5 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

V knize se mi líbilo jejich dopisování, jaká byla jejich první pusa a co následovalo. Musím říci, že jsem se přistihla, že se dosti často uculuji. A že jejich jiskra přeskočila sakra rychle? No, je vidět, že každý to má trochu jinak. Kniha se mi líbila, ale něco jako by v ní unikalo, jako bych jejich příběhu úplně nemohla uvěřit, ale i tak jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Trošku mi připomínala knihu: Láska naslepo.

21.08.2023 3 z 5

King King T. M. Frazier

King potetovaný kriminálník, který se vrací z vězení ke svému příteli z dětství Preppymu. Doe, která trpí ztrátou paměti. Neví, kdo je, ani co se jí stalo. Setkají se na motorkářské párty, kterou pro Kinga uspořádal Preppy. Jejich první setkání a oběma se v tu chvíli změní život. Bylo to čtivé, ale sakra, co ten konec?

17.08.2023 4 z 5

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Poslední díl této série. Jessica - bývalá právnička, nyní tajná agentka a John - bývalý ranger a nyní také tajný agent. Poznali se již před šesti lety na Akademii FBI a kvůli malému nedorozumění začali mezi sebou soupeřit. A nyní po letech, kdy jí zkrachuje manželství a jemu vztah, se opět ocitnou spolu - tentokrát však jako spolupracující tajní agenti. A začnou odhalovat, jak to před těmi lety na Akademii vlastně bylo. Jenže teď není správný čas a místo, aby mohli být spolu, nebo je?

Jistěže od začátku je jasné, jak to asi celé dopadne, ale i přesto je to čtivé. Určitě mohu doporučit celou sérii. Je to krásně odpočinkové čtení.

13.08.2023 4 z 5