McTygr McTygr komentáře u knih

Sherlock Holmes a Ďáblův prach Sherlock Holmes a Ďáblův prach James Lovegrove

Kniha mě bavila hned od prvních slov. Pro každého fanouška Sherlocka Holmese, můžu jenom doporučit.

03.07.2024 5 z 5

Nezlomní: Prošli džunglí, aby našli nejlepšího přítele Nezlomní: Prošli džunglí, aby našli nejlepšího přítele Mikael Lindnord

Při čtení knihy, mi nejednou slzely oči, při vzpomínkách na mého nejlepšího, čtyřnohého přítele, se kterým jsem měl ten nejskvělejší vztah, jaký snad jde mít. Takže jsem si knihu ihned velmi oblíbil a přečetl jí jedním dechem.

24.06.2024 5 z 5

Star Wars - Kenobi Star Wars - Kenobi John Jackson Miller

Původně jsem nečekal, že ta kniha bude tak chytlavá, ale příjemně mě to překvapilo. Obi-Wan se tam ukázal jako pravý Jedi.. Doporučuju.

23.07.2016 5 z 5

William Wallace: Statečné srdce William Wallace: Statečné srdce Jack Whyte

Film Statečné srdce jsem měl rád od doby co pamatuju a když vyšla kniha, musel jsem si jí přečíst. Původně jsem byl zaskočenej z toho že kniha není přímo podle filmu. Ale musim říct že jsem se od knihy po pár stranách nemohl odtrhnout. Rozhodně žádné zklamání a jen mohu velmi doporučit.

11.10.2015 5 z 5

Oddanost Oddanost Timothy Zahn

Tato kniha, mě zatim bavila nejméně z těch Star Wars knih co jsem četl, nic méně se to přečíst dalo a některé pasáže byli zajimavé. I tak doporučuji.

29.08.2015 3 z 5

Darth Maul: Lovec ze stínů Darth Maul: Lovec ze stínů Michael Reaves

Chytlavá a napínavá kniha. Jakožto fanoušek star wars jí mohu vřele doporučit..

29.08.2015 5 z 5

Úsvit Planety opic Úsvit Planety opic Alex Irvine

Jako u prvního dílu, kniha se mi moc líbila. Jde vidět krásně lidem do hlavy a to ve filmu ne. Rozhodně to nebylo žádné zklamání a můžu všem jen doporučit.

29.08.2015 5 z 5