mia.com mia.com komentáře u knih

Tajné životy slavných spisovatelů Tajné životy slavných spisovatelů Robert Schnakenberg

Kniha je určitě zajímavá, je přehledně poskládaná, dobře se čte a jsou v ní pikantnosti, které se ve škole opravdu nedovíte.

11.11.2018 4 z 5

Kniha je bezpochyby zajímavá a hlavně vizuálně krásná. Nejvíce se mi líbily rukopisy od Rowlingové. Ale osobně bych malby Jima Kaye, které můžu vidět i v ilustrované verzi knih Harryho Pottera, vyměnila za obrázky, které v jiných knihách právě neuvidím.

01.11.2018 3 z 5

Nová kniha optických iluzí Nová kniha optických iluzí Al Seckel

Knížka je bezvadná, ráda si pročítám a hlavně prohlížím obrázky a fotky iluzí :)

24.10.2018 4 z 5

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko Miloš Macourek

Tohle zpracování je sice už trochu blbina, ale stejně jsem jako malá žrala hlavně film a představu, že fakt někdo vyleze z televize :D

24.10.2018 3 z 5

Čtyři a půl kamaráda a zmizelá učitelka Čtyři a půl kamaráda a zmizelá učitelka Joachim Friedrich

Další skvělý díl mé oblíbené série. Baví i v dospělosti, protože je to prostě boží :)

24.10.2018 5 z 5

Čtyři a půl kamaráda a vánoční spiknutí Čtyři a půl kamaráda a vánoční spiknutí Joachim Friedrich

Další super díl mých oblíbených dětských hrdinů. Nemá to chybu :)

24.10.2018 5 z 5

Copánky a náramky Copánky a náramky Fiona Watt

Jako malá jsem knížku zbožňovala, pořád jsem podle ní vyráběla blbinky nebo se učila plést cůpky :)

24.10.2018 4 z 5

Kouzelný svět Harryho Pottera Kouzelný svět Harryho Pottera David Colbert

Není špatná, řekla bych takový lepší průměr, jsou i lepší knížky k Harrymu.

24.10.2018 3 z 5

Čtyři a půl kamaráda a výkřik z ředitelny Čtyři a půl kamaráda a výkřik z ředitelny Joachim Friedrich

Zase další bezva střelený díl :)

19.10.2018 5 z 5

Harry Potter: Filmová kouzla (druhé, doplněné vydání) Harry Potter: Filmová kouzla (druhé, doplněné vydání) Brian Sibley

Kniha je krásná, o tom není pochyb, ale pár výhrad bych měla. Opět se opakují některé informace, které jsou i v jiných speciálech. Přivítala bych více neznámých informací (než omílání známých základů) a fotek z natáčení (než z filmů a nějakých grafických návrhů). A když už detailně něco v knize popisují, přidala bych k tomu fotky (např. šaty Fleur a paní Weasleyové na svatbě).

30.09.2018 4 z 5

Tento díl se mi líbil stejně jako ty předchozí. Mám ráda humor prince Ládíka, takže jsem se jeho hlodům zase hodně zasmála. Mimochodem musím poznamenat, že dle mého názoru je lepší jít nejdřív na jeho přednášku a až potom si přečíst knihu. Ja byla v půlce knihy a bavila jsem se víc v druhé části přednášky, kdy jsem neznala děj.

20.09.2018 4 z 5

Bestiář Harryho Pottera Bestiář Harryho Pottera Jody Revenson

Krásná knížka, ale asi jsem taky čekala víc, hlavně víc neznámých informací než pořád opakovat základní věci.

14.09.2018 4 z 5

Harry Potter: Magická místa z filmů Harry Potter: Magická místa z filmů Jody Revenson

Pěkná knížka pro nás milovníky Harryho Pottera, ale některé informace jsou buď hodně profláknuté nebo už jsem je četla v jiném speciálu.

14.09.2018 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Příběh mě uchvátil a totálně pohltil. Jakmile se kniha rozjela, už jsem se nemohla odtrhnout. A musím se pochválit, že i přes pár zaváhání, jsem si dobře tipla, kdo je princ a kdo vrah chichi. Kéž by se našel někdo šikovný a natočil to, byl by to bóžovní film! P.S. Já jsem od první chvíle zamilovaná do Rafea a jeho totožnost je mi ukradená :D

29.08.2018 4 z 5

Mach a Šebestová za školou Mach a Šebestová za školou Miloš Macourek

Další super příběhy Macha a Šebestové, ke kterým se ráda vracím i v dospělosti :)

28.08.2018 4 z 5

Dóóóst dobrý Vánoce Dóóóst dobrý Vánoce Karen McCombie

Fajny pribeh :)

26.08.2018 4 z 5

Dóóóst dobrej hepáč Dóóóst dobrej hepáč Karen McCombie

Další bezva díl. Jsem ráda jak to dopadlo s Ali a Billym a vůbec se vším :)

24.08.2018 4 z 5

Sestav si svůj burger - Víc než 60 000 kombinací Sestav si svůj burger - Víc než 60 000 kombinací Vicki Smallwood

Knížku jsem dostala jako dárek a mile mě potěšila. Nápadů je tam opravdu spousta, ale já hlavně využívám recept na klasický burgr, který nezklame a všem chutná.

23.08.2018 4 z 5

Dóóóst dobrá partička Dóóóst dobrá partička Karen McCombie

Další fajn díl, baví mě i v dospělosti. Ráda se vracím do Alčina světa :)

22.08.2018 4 z 5

Druhá kniha opět nezklamala a ačkoliv cestopisy nečtu, u prince Ládíka vždy ráda udělám vyjímku, protože se čte prostě skvěle a baví mě jeho humor...až na vtip o morčátku.

28.07.2018 4 z 5