minimonisek minimonisek komentáře u knih

Hvězda Hvězda Alex Flinn

Super oddechovka, měla jsem ji za chvíli přečtenou. Líbilo se mi, jak se hrdinka se vším vypořádala a šla si za svým snem.

09.01.2016 3 z 5

Vetřelec - Probuzení Vetřelec - Probuzení Tim Lebbon

Zajímavá kniha, ze začátku se mi hodně pletla jména a nevěděla jsem o koho jde, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem ji neodložila a dočetla. Příběh byl napínavý. Navíc se mi hodně líbí obálka.

09.01.2016 3 z 5

Noc nad oceánem Noc nad oceánem Miranda Lee

Kniha je o lásce a nedůvěře mladé ženy k mužům, kteří jí v minulosti hodně ublížili. Hlavní hrdinka se zhruba na 20 stránkách rozmýšlí, zda se vyspí s mužem, co se jí líbí a na dalších cca 40 je rozepisováno jejich milování. Autorka mohla do knihy zasadit více děje, ale takhle to u těchhle knížek prostě chodí. Pro mě to byla příjemná oddechovka.

31.12.2015 2 z 5

Zlaté cihly + Město zločinu Zlaté cihly + Město zločinu Steve Barlow

Tyhle knihy mám hodně ráda, celý příběh si čtenář utváří sám. Záleží jen na jeho rozhodnutí. Příběhy mě bavily.

25.10.2015 4 z 5

Kytice nejkrásnějších českých pohádek pod stromeček Kytice nejkrásnějších českých pohádek pod stromeček kolektiv autorů

V celku povedený soubor nejznámějších pohádek. Pohádky jsou krátké, hodí se jako předčítání dětem na dobrou noc. Neobsahují násilí, jsou psané srozumitelným jazykem.

25.10.2015 3 z 5

Není ideálního řešení Není ideálního řešení Edwina Arri

Zajímavá kniha o tom co se stane, když se na světě přemnoží různé smrtící choroby. Děj byl čtivý.

17.10.2015 3 z 5

Poslední hlídka Poslední hlídka Tomáš Petrásek

Výborné byly pasáže, kde se válčilo. Popisy týkající se astronomie mohly být kratší, ale zase vyplňovaly prostor mezi jednotlivými boji, na které se pak člověk těšil. Za mě průměr.

04.10.2015 3 z 5

Katastrofa: Údolí - Sezona 1 Katastrofa: Údolí - Sezona 1 Krystyna Kuhn

Kniha se mi líbila, ale některé pasáže mi přišly příliš zdlouhavé. Na víkendové počtení je ale výborná. A má zajímavý závěr.

04.10.2015 3 z 5

Hra: Údolí - Sezona 1 Hra: Údolí - Sezona 1 Krystyna Kuhn

Ze začátku mi přišlo, že se v knize nic moc neděje. Pak se to naštěstí rozjelo. Kniha mě bavila a rozhodně si nenechám ujít další díl.

23.09.2015 3 z 5

Útočiště Útočiště Honza Vojtíšek

Musím přiznat, že předcházející kniha se mi líbila trochu více. Ale i zde hororové příběhy nebyly špatné. Jako nejlepší bych označila povídku Zahrada, z té mě dlouho mrazilo a povídku Útočiště. Líbí se mi i autorovy komentáře k jednotlivým příběhům.

23.09.2015 4 z 5

Punisher: Vdovy Punisher: Vdovy Garth Ennis

Ačkoliv mě komiksy moc nelákají, tenhle mě po pár stranách zaujal, zajímavá gangsterská zápletka spojená s pomstou. Skvělé kresby a zajímavý konec.

14.09.2015 3 z 5

Z druhé strany Z druhé strany Honza Vojtíšek

Super kniha hororových příběhů, jsem moc ráda, že jsem na ni narazila na internetu. Příběhy jsem měla přečtené tak rychle, až mě mrzelo, že jich kniha nemá víc. Doporučuji.

14.09.2015 4 z 5

Báječné nakupování před svatbou Báječné nakupování před svatbou Sophie Kinsella (p)

Tenhle díl se mi zdál trochu slabší než ostatní knihy v této sérii, přišlo mi, že Becky vše hází za sebe a že ji nic z toho co se děje nezajímá a tím mě strašně lezla na nervy. Nicméně konec knihy mě bavil a jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Těšim se na další díl.

14.09.2015 3 z 5

Mrazivé příběhy Mrazivé příběhy Petr Boček

Kniha se mi dobře četla, povídky mě bavily, rozhodně si ji ještě přečtu v budoucnu znovu.

02.09.2015 4 z 5

Když muž miluje muže Když muž miluje muže Irena Fuchsová

Kniha vypráví humorné příběhy o vztazích mezi mužemi, mužemi a ženami a jejich rodiči. Kniha se četla dobře. Beru ji jako příjemnou oddychovku.

23.08.2015 3 z 5

Nůž Nůž Robert Lawrence Stine

Druhý díl této série byl o něco slabší než kniha Posedlá. Ale když bude čas, ráda si ho přečtu znovu.

24.07.2015 3 z 5

Posedlá Posedlá Lynn Beach (p)

Miluji sérii Stopy hrůzy a je škoda, že už vychází pouze elektronicky. Tato první kniha z této série je napínavá a dobře se čte. Čtu ji už po několikáté.

22.07.2015 3 z 5

Báječné nakupování se sestrou Báječné nakupování se sestrou Sophie Kinsella (p)

Další skvělá kniha této autorky. Moc se mi líbila. Autorka mě vždy něčím překvapí. Rozhodně si knihu ještě někdy přečtu.

13.07.2015 5 z 5

Vražedné cédéčko Vražedné cédéčko Peter James

Skvělá detektivka, jen některé pasáže byly trochu rozvláčnější. Člověk ví, kdo je pachatelem již ze začátku a sleduje, jak se k němu dopracovává policie.

23.06.2015 3 z 5

Nejistý zítřek Nejistý zítřek Avery Williams (p)

Kniha mě bavila, vůbec jsem netušila v kom může Cyrus být. Závěr byl překvapivý.

23.06.2015 4 z 5