miruska1 miruska1 komentáře u knih

Milenka Milenka Amanda Quick (p)

pribeh bol svojim sposobom detektivka ale nechybala romantika ani zabava, Bolo to prijemne čitanie..

12.10.2014 5 z 5

Síla osudu Síla osudu Lisa Kleypas

krasna kniha

10.10.2014 5 z 5

Půlnoční anděl Půlnoční anděl Lisa Kleypas

Knihu som čitala už davnejšie ale pametam si na ňu ako by som ju prave dočitala,veľmi sa mi pačila

08.10.2014

Šťastné zítřky Šťastné zítřky Shannon Drake (p)

Kniha je zaujimava a čtiva ale autorka ma aj lepšie knihy

08.10.2014 5 z 5

Hříšný polibek Hříšný polibek Jo Goodman

Docela som postradala romantiku,ale ak by sa taka tretiny textu (podľa mňa zbytočneho textu) dala preč bola by to dosť dobra detektivka.

05.10.2014 3 z 5

Osudový flirt Osudový flirt Jo Goodman

veľmi pekny pribeh i keď si myslim,že ak by tam par veci nebolo napisanych vobec by to nevydilo

02.10.2014 5 z 5

Čas na hřích Čas na hřích Jo Goodman

Predošle komentare sa vyjadrili aj za mňa. Už len dodam že sa mi pribeh veľmi pačil

28.09.2014 5 z 5

Poměr s Charlottou Poměr s Charlottou Amanda Quick (p)

Svojim sposobom detektivka,zaujimava, s trochou romantiky(ten romanticky vzťah mi prišiel trochu divny)

26.09.2014 5 z 5

Krásná zajatkyně Krásná zajatkyně Kathleen E. Woodiwiss

Kniha sa mi naozaj veľmi pačila. Pribeh bol zaujimavy od začiatku až do konca a aj som sa docela bavila. Určite to nebude moja jedina kniha od tejto autorky.

22.09.2014 5 z 5

Ničema Ničema Alexandra Benedict

Čitala som ju už davnejšie ale pribeh sa mi pačil

18.09.2014 5 z 5

Pirát a kráska Pirát a kráska Alexandra Benedict

Nebolo to špatne ale čakala som viac..........

18.09.2014 3 z 5

Nevěsta větru Nevěsta větru Shannon Drake (p)

Mne sa kniha pačila............

15.09.2014 5 z 5

Skotské nevěsty Skotské nevěsty Julia Quinn

Prvy pribeh nič moc,ale tie ostatne sa mi pačili

10.09.2014 5 z 5

Milenci a dámy Milenci a dámy Jo Beverley

Toto je moja druha kniha od tejto autorky a dufam že tie ďalšie čo mam kupene su lepšie. Kniha bola sice čtiva ale PRE MŇA nič moc. Prvy pribeh bol ako z rychliku a ten druhy,: no moja predstava dona Juana je uplne ina a hlavna hrdinka posobila ako by bola ľahko mentalne postihnuta. Dočitala som obe pribehy v nadeji že aspoň zaver bude uspokojivy, ale nebol. Ale na dru stranu už som čitala aj horšie :-)

06.09.2014 3 z 5

Svádění jako lék Svádění jako lék Laura Lee Guhrke

mne sa knihy pačila

03.09.2014 5 z 5

Gentlemanovy tajné touhy Gentlemanovy tajné touhy Laura Lee Guhrke

Tato časť sa mi z tejto serie zatiaľ pačila najviac.

31.08.2014 5 z 5

Pletichy krásného vévody Pletichy krásného vévody Laura Lee Guhrke

Kniha sa mi pačila. Je fakt že prva časť bola lepšia,ale i napriek tomu to bol pekny pribeh. A to dedičstvo: vobec ma nenapadlo zaoberať sa tym či to je alebo nieje možne. Ako už bolo napisane nižšie,nieje to literatura faktu. Krasne oddychove čitanie

30.08.2014 5 z 5

… a pak ji políbil … a pak ji políbil Laura Lee Guhrke

Jednoduchy ale veľmi pekny a zaujimavy pribeh,ale i zabavny a dojimavy. Stoji za prečitanie.

29.08.2014 5 z 5

Môj divoký lord Môj divoký lord Sabrina Jeffries

Ďalšia zaujimava časť serie,som zvedava na tu poslednu,snaď nebudem čakať dlho.....

27.08.2014 5 z 5

Podivné manželství Podivné manželství Johanna Lindsey

Kniha sa mi pačila,i keď zaver nebol uplne podľa mojich predstav. A musim dodať,že autorka ma aj lepšie knihy. Preto v porovnani s inym jej knihami davam o hviezdičku menej.

26.08.2014 4 z 5