miruska1 miruska1 komentáře u knih

Temný rubín Temný rubín Lisa Jackson

Pribeh to bol zaujimavy a cely napinavy. Ale toho napetia tam bolo až prehnane a ako vždy rychly koniec.

12.08.2014 4 z 5

Pokušitelka Pokušitelka Lisa Jackson

Tak ako aj prva časť, tak aj tato je plna napetia až do konca. Skvely pribeh,ale zase tam bol ten rychly koniec- ten mi vadil.

08.08.2014 5 z 5

Zrádkyně Zrádkyně Lisa Jackson

Pekny a zaujimavy pribeh,plny napetia,jedine čo mi vadilo,že s napetim som očakavala ako to dopadne a všetko sa vyriešilo na jedinej poslednej strane. Bol to rychly koniec ............

07.08.2014 5 z 5

Provdána za vikomta Provdána za vikomta Sabrina Jeffries

Veľmi pekny pribeh,tak ako aj ostatne zo serie

06.08.2014 5 z 5

Tanec vášní Tanec vášní Sabrina Jeffries

Ďalšia skvela knihy tejto autorky,napinava,dobrodružna a romanticka zaroveň.

04.08.2014 5 z 5

Nevydařená pomsta Nevydařená pomsta Sabrina Jeffries

Predošle komentare su dosť vystižne,takže za seba: Krasny pribeh.

02.08.2014 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Sabrina Jeffries

Tato autorka naozaj nikdy nesklame. Krasny pribeh,nie len romanticky ale aj napinavy a docela som sa aj zasmiala.

31.07.2014 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Sabrina Jeffries

Veľmi pekny pribeh,docela som sa aj zasmiala. Autorka proste nesklamala

30.07.2014 5 z 5

Šlechetný rytíř Šlechetný rytíř Julie Garwood

Samotny pribeh je pekny. Ale neviem či je to prekladom,ale kniha,až na jednu scenu,akoby postradala emocie a nejake to tajomstvo.

29.07.2014 3 z 5

Láska na dosah Láska na dosah Nicole Jordan

veľmi pekny a zaujimavy pribeh

24.07.2014 5 z 5

Sametové objetí Sametové objetí Nicole Jordan

Pekne,veľmi pekne. Moja prva kniha od tejto autorky a rozhodne nie posledna

22.07.2014 5 z 5

Odvážná nevěsta Odvážná nevěsta Stephanie Laurens (p)

Kniha bola pekna tak ako aj predošle časti. Prvych asi 15 kapito sa vyvijal vsťah hlavneho hrdinu. A vo zvyšnych kapitolach som sa konečne dozvedela ako to dopadlo s čiernou kobrou. Musim dodať že ma zaver prekvapil a netušila som kto je vlastne čierna kobra až do chvile kym som si to neprečitala. Cela seria je veľmi pekna

20.07.2014 5 z 5

Nebojácná nevěsta Nebojácná nevěsta Stephanie Laurens (p)

Ani tato časť nesklamala. Prišla mi menej dobrodružna ako ta predošla časť. Prva časť knihy mi prišla dosť eroticka a plna očakavania kedy si hlavny hrdina spomenie. A druha časť bola ta dobrodružnejšia,kde som zase čakala ako dopadne cestata tohto kuriera. Ale bolo to zaujimave a veľmi pekne. Tak a teraz hura na poslednu časť.........:-)

16.07.2014 5 z 5

Odhodlaná nevěsta Odhodlaná nevěsta Stephanie Laurens (p)

Tato časť bola určite lepšia než ta prva. Docela dobrodružna. Nečakala som že to skonči zrovna takto ale už sa tešim na ďalšiu časť.

10.07.2014 5 z 5

Svéhlavá nevěsta Svéhlavá nevěsta Stephanie Laurens (p)

Nebolo to uplne to čo som čakala. Ale kniha sa mi docela pačila. Pribeh bol napinavy a romanticky zaroveň. Ale zapletka sa definitivne vyrieši až v poslednej 4časti serie a ja som hrozne zvedava ako to dopadne.

03.07.2014 5 z 5

Před svatbou Před svatbou Julia Quinn

Skvele,zabavne , romanticke, dojimave i napinave s nadhernym zaverom.

28.06.2014 5 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Neviem čo napisať. To si proste musite prečitať.

26.06.2014 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Ach jo. Tiež by som takeho Michaela chcela :-). Škoda že sa taky nerodia,aspoň u nas určite nie :-). Ešte že mame tie knihy.............
A teraz k pribehu: Krasny. Možno v ňom nieje toľko akcie ako v inych častiach,ale pre mňa je jednym z tych lepšich.

23.06.2014 5 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Krasne. Viac nemam čo povedť,keďže v predošlich komentaroch je už vyjadrene všetko.

21.06.2014 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Julia Quinn nesklamala. Milujem jej knihy. Tato časť je niečo na sposob Popelky,veľmi pekny pribeh s uspokojivym zaverom. A teraz hura na ďalšiu časť :-)

19.06.2014 5 z 5