miruska1 miruska1 komentáře u knih

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Krasne,veľmi.................

19.06.2014 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Veľmi pekny pribeh. Napisane tak tipicky pre tuto autorku. Jej knihy su proste skvele.Oddychove čitanie plne nielen romantiky ale aj smiechu-niektore dialogy či len myšlienky postav proste nemaju chybu a človek sa fakt musi smiať. Tešim sa na ďalšiu časť.

16.06.2014 5 z 5

Síla lásky Síla lásky Arnette Lamb

Čakala som ,že podľa opisu v predošlich častiach bude Agnes o čosi akčnejšia. Ale i tak to bol veľmi pekny pribeh.

15.06.2014 5 z 5

Hlas srdce Hlas srdce Arnette Lamb

Pribeh bol pekny,ale radim ho nielen k najslabšim z tejto serie,ale aj k najslabšim z knih autorky. Bola to prva kniha od tejto autorky ktoru som čitala A priznam sa,že som zvažovala či si od nej ešte niečo prečitam. Musim poveda, že som rada,že som sa nenechala odradiť. Teraz,keď už mam prečitanu skoro celu seriu,tento pribeh posoby trošku zaujimavejšie.

12.06.2014 3 z 5

Oklamaná Oklamaná Arnette Lamb

Mne sa pribeh veľmi pačil. Zasmiala som sa a aj nejaka ta slza ukapla. Veľmi čtive a zaujimave od začiatku až do konca.

12.06.2014 5 z 5

Nitky osudu Nitky osudu Arnette Lamb

pekny a napinavy pribeh. Vlmi sa mi pačil

11.06.2014 5 z 5

Nevěsta z Inverness Nevěsta z Inverness Arnette Lamb

Pribeh bol pekny a aj dosť zaujimavy ale radim ho k najslabšim v tejto serii.

10.06.2014 3 z 5

Temná vášeň Temná vášeň Arnette Lamb

Veľmi pekny pribeh. Čtivy a zaujimavy od začiatku až do konca. I keď som očakavala uspokojivejši zaver.

10.06.2014 5 z 5

Rozpolcené srdce Rozpolcené srdce Arnette Lamb

Kniha sa mi veľmi pačila. Jedine čo mi vadilo je,že niektore udalosti,alebo osudy niektorych postav v knihe boli načate dosť putavo a potom ukončene jednou vetou alebo vobec. A mňa by zaujimalo ako dopadli napriklad Saladin a Salvador.

08.06.2014 5 z 5

V erbu slunce V erbu slunce Arnette Lamb

Veľmi pekny a zaujimavy pribeh. I keď mam pocit že niektore veci ostali nedoriešene. Ale snaď v ďalšej časti ..........

04.06.2014 5 z 5

Ztracený syn Ztracený syn Heather Grothaus

Veľmi pekne. Cela seria je skvela,romanticka,napinava a tak trochu rozpravkova.

01.06.2014 5 z 5

Krásná Francouzka Krásná Francouzka Heather Grothaus

Skvele,stejne ako prva časť. Tešim sa na poslednu.

31.05.2014 5 z 5

Králova přízeň Králova přízeň Heather Grothaus

Kniha sa mi veľmi pačila. Svojim sposobom rozpravka,ale veľmi pekna. Plna nielen romantiky ale aj napetia.

30.05.2014 5 z 5

Síla vášně Síla vášně Susan Johnson

Mne sa kniha pačila. Len ma zaskočilo, že pribeh sa odohrava v roku 1888 a kniha je 5 v serii. 2časť sa pritom odohrava v roku1889,3časť v r. 1891 a 4časť v r1896. Takže časovo by tato časť mala byť druha. Ale ,keďže sa hlavne postavy tejto časti nevyskytuju v inych knihach ,tak to vyzera, že autorka sa po nejakych 8rokoch rozhodla napisať ďalšiu knihu o tejto rodine. Ale aby hlavne postavy neboli moc stare a platilo že Hazard bol svojej žene verny, tak musela urobyť takyto skok spe'ť v čase:-). Napriek tomu to bol pekny a aj dosť napinavy pribeh.

Ďábelské svádění Ďábelské svádění Susan Johnson

Lepšie než 3časť ale slabšie než 2časť,Preto len 4hviezdičky. Ale inač sa mi to pačilo.docela čtive.

27.05.2014 4 z 5

Záhady lásky Záhady lásky Barbara Cartland

Zaujimavy a čtivy pribeh. Mne sa pačil

Náhrdelník lásky Náhrdelník lásky Kat Martin

Kniha sa mi pačila tak ako aj predošle časti

Perly štěstí Perly štěstí Kat Martin

Veľmi pekne. Podľa mňa je tato časť o čosi lepšia než prva.

22.05.2014 5 z 5

Nevěstin náhrdelník Nevěstin náhrdelník Kat Martin

Presne ako som čakala,autorka nesklamala. Veľmi pekne.

21.05.2014 5 z 5

Nevinný polibek Nevinný polibek Elizabeth Boyle

Kniha sa mi pveľmi pačila. Podľa toho čo som čitala nete,vyšli u nas len 2 knihy od tejto autorky. To je naozaj škoda,pretože jej knihy čo sa tyka mojho vkusu,su uplne dokonale.

18.05.2014 5 z 5