MíšaK. MíšaK. komentáře u knih

Nebe plné hvězd Nebe plné hvězd Lenka Lanczová

Na můj vkus hezká knížka. Tak hezky zamotaná. Není sice nejlepší, ale některé chvilky mě hodně rozesmály.

29.07.2015 3 z 5

Zlodějka snů Zlodějka snů Lenka Lanczová

Knížka byla dobrá tím, že neskončila dobře. Jako důkaz toho, že ne všechny knížky končí „happy endem“ Na můj vkus se Daniela chovala příšerně!

29.07.2015 3 z 5

Rebelky Rebelky Sarah Mlynowski

Knížka byla velmi oddechová, nic vážného.

28.07.2015 3 z 5

Sólo pro Kristýnu Sólo pro Kristýnu Lenka Lanczová

Docela dobrá knížka, ale kdyby nebylo zápletky s oběšencem, nebavilo by mě to.

28.07.2015 3 z 5

Pošeptej po větru Pošeptej po větru Lenka Lanczová

Byla super, ale na mě trochu zdlouhavá.

28.07.2015 4 z 5

Zašeptej do vlasů Zašeptej do vlasů Lenka Lanczová

na knížce se mi hodně líbilo, že byla taková reálná :D . Byla velmi super.

28.07.2015 4 z 5

Šeptej do ticha Šeptej do ticha Lenka Lanczová

Knížka byla hezká. Zajímavý děj. Na můj vkus někdy až moc dlouhé souvětí.

27.07.2015 4 z 5

Třináctá komnata Třináctá komnata Lenka Lanczová

Trochu motanice se sériemi Šeptej a Bratři Koubkovi. Teď jsem to mnohem více vnímala. Ale dobrý, něco jako pokračování. Byla jsem ráda, jak se Linda zachovala. Osobně se mi knížka moc líbila.

27.07.2015 3 z 5

Zpověď jednoho děvčete Zpověď jednoho děvčete Alžbeta Hulová

NICE! Skvěle popsaný, chytlavý děj, zvláštní, ale skvělé téma. Jen bych si s tímto tématem trochu více pohrála.

27.07.2015 4 z 5

E-mailová láska E-mailová láska Jana Smetanová

Docela nudný děj. MYslím, že to s "Janou" bylo torchu přehnané.

31.05.2015 2 z 5

Jak vypadá láska Jak vypadá láska Zuzana Francková

Dost pravdivá knížka. Celkem mě zaujala.

31.05.2015 3 z 5

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

Měla bych prosím dotaz. Jak se jmenovala ta kniha podle které Hanka s Denčou cvičili? Odpovědi mi pište do zpráv nebo tady do komentářů. Moc děkuji za odpověď :)

25.05.2015 5 z 5

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Tato kniha mě mile překvapila. Miluju tyto lehké letní romány, kdy prostě vypnete. Petra byla neskutečně sympatická, zato se vůbec divím, že se celá parta s Elis zahazovala. Jinak byla celá parta skvělá. Markéta byla super číslo, kdy si prostě z narážek kluků vůbec nic nedělala. Čímž narážím na Petru, která se rozhodně nemusela tolik stydět. Pavla bych teda za bráchu brala všemi deseti. Často jsem trpěla při výbuchu smíchu (např: ,,Potřebujeme nějakou lehkou dívku, Elis?".... - no nesedlo to? :D)

24.05.2015 4 z 5

Martina Martina Zuzana Francková

Mě tato kniha přišla ze začátku moc zdlouhává a naopak konec moc zrychlený. První týden prázdnin strašeně podrobně popsaný a doba, kdy je na střední je to strašně zrychlený. To je asi tak jediný mínus a jinak se mi knížka líbila.

09.05.2015 2 z 5

Právo na štěstí Právo na štěstí Zuzana Francková

Konec mě docela překvapil. Co se týče Marci tak jsem ji přála, aby byla už konečně spokojená. Knížka byla poutavá až do konce, protože jsem opravdu netušila co se stane. :)

03.05.2015 2 z 5

Lásky a nelásky Lásky a nelásky Sandra Lanczová

Konečně jsem objevila knihu, která má docela neobvyklý děj. Ne ve všech románech holka střídá kluky jak se jí zachce. Tato knížka mě dost mile překvapila.

03.05.2015 4 z 5

Začni znovu, Katko Začni znovu, Katko Zuzana Francková

Katka mi přišla trochu jiná. Vím, že v zamilovanosti dělá člověk i větší kraviny, ale toto mi už přišlo trochu přes příliš. Ale musím říct, že kniha byla jinak docela dobrá.

27.04.2015 3 z 5

Právo na lásku Právo na lásku Zuzana Francková

Kniha se mi docela líbila a příběh Marceliny kamarádky byl stejný jako v knize "Příští láska bude šťastnější". Děj mě na konci docela překvapil.

27.04.2015 3 z 5

Čas zázraků Čas zázraků Radka Zadinová

Knížka mě nenadchla tolik jako jiná od paní Zadinové, ale byla hezká. Teď mě docela mrzí, že jsem nečetla první díl, protože jsem nevěděla, že existuje, ale ani mi to v ději nechybělo. Docela jsem chtěla aby zůstala s Lukášem, protože jsem postupem čtení se s ním seznámila, ale určitě mi to nevadí.

19.04.2015 3 z 5

Pomsta Pomsta Zuzana Francková

Celkem jsem nevěděla v čem vlastně ta pomsta spočívala. Ve znásilnění? Odchodu za tátou/kámoškou? Tato kniha asi nebude můj šálek čaje.

12.04.2015 2 z 5