Myška43 Myška43 komentáře u knih

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Život se skládá z různých okamžiků. Smutných, veselých, dobrých i horších a pak těch skvělých. Všechny pak dohromady tvoří skládačku, a to je váš život. Uchovejte si je všechny, hlavně ty skvělé. Pomůžou vám snést ty ostatní. Příběh není ničím zvláštní, konec předvídatelný, a přesto mě kniha uchvátila. Líbí se mi autorčin styl, vtáhlo mě to do děje a prožívala jsem to s Richardem a Katy společně.

10.05.2020 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Z pohledu Christiana se mi kniha líbila více. Díky tomu jsem mohla porozumět tomu, jak se chová, jak v určitých situacích jedná, jak přemýšlí. Bylo fajn sledovat, jak se díky své lásce k Aně snaží a jak je Ana trpělivá a chápavá. Takže za mě ano, stojí za přečtení.

09.05.2020 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Já to vzdávám. Upíři nejsou bohužel moje gusto, přesto dávám plný počet hvězdiček, protože kniha je čtivá, děj přehledný. Nebudu knihu odsuzovat jen proto, že to není můj šálek kávy.

08.05.2020

Rozpálený Rozpálený Julie Kenner

Za mě je tento díl nejslabší, neoslovil mě, jsem ráda, že to je za mnou, další knihy od autorky už číst nebudu.

08.05.2020 2 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Tak tento díl se mi líbil více než první. Tayler a Sloane mi byli moc sympatičtí, kniha má i zajímavý děj a není zbytečně dlouhá.

07.05.2020 4 z 5

Hravě Hravě S. C. Stephens

Příjemné pokračování. Kellan a Kiera si budují svůj vztah, při odloučení je to hodně těžké, ale jejich láska je silná a odhodlání spolu zůstat velké. Hvězdičku ubírám, protože podle mě je kniha zbytečně zdlouhavá.

06.05.2020 4 z 5

Nepoučitelná Nepoučitelná Leah Raeder

Vzhledem k velmi nízkému hodnocení, jsem si říkala, zda má cenu knihu vůbec číst, ale já jsem spokojená. Kniha je čtivá, líbí se mi autorčin styl. Příběh byl pro mě zajímavý. Myšlenkové pochody obou aktérů, mezi nimiž je rozdíl skoro 15 let, mají své temné stránky života a přesto jsem jejich lásce fandila.

05.05.2020 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Jsem velmi příjemně překvapena. Zajímavý příběh. Kniha si právem zaslouží vysoké hodnocení. Doporučuji, rozhodně se nebudete ani na vteřinu nudit.

04.05.2020 5 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Já jsem moc spokojená. Je to už nějaký ten pátek, co jsem četla Lea, takže díky této knize, jsem si opět připomněla, jak je to silný příběh, který mě ani na vteřinu nenechal chladnou.

04.05.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Výborná kniha. Úžasný, čtivý, originální příběh plný citů. Naprosto mě to dostalo. Ollie je super, těm jeho hláškám, jsem se opravdu nasmála. Prostě nádherná pohádka.

03.05.2020 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Skvělé pokračování. Miluju Remyho a Brooke.

02.05.2020 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Jedno sobecké rozhodnutí matky a život nabere jiný směr. Sebralo jim to šest let života a dceru. Pro mě to byl velmi zajímavý příběh, jak se vám kvůli špatnému rozhodnutí ve vteřině obrátí život na ruby. Pandora a Kenna si zasloužili druhou šanci, odpuštění a lásku. Ten text Ukolébavky mi nahrnul slzy do očí, je opravdu nádherný, upřímný, dojemný.

01.05.2020 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Tak tento díl se Katy opravdu povedl. Nádherný příběh plný lásky, vášně, chtíče, porozumění. Takové chlapy jako je Greyson, ty můžu, no a Melanie, kdo by netoužil po panu Pravém, jako ona.

30.04.2020 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Autorka je mou oblíbenou. Kniha je čtivá, příběh pěkný, romantický, pěkné zakončení série. Je vidět, že Clara hotelu moc pomohla a Jack s Grace mu udělají reklamu. Hned bych se tam rozjela.

29.04.2020 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Já jsem velmi spokojená. Je to krásný romantický příběh s trochou napětí. Bentley a Emmy jsou pro sebe jako stvořeni a jejich přátelé moc sympatičtí. Už se těším na Aidena a Cami.

29.04.2020 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

No páni, opět jsem si tento díl užila. Je mi líto, že je konec, ale doufám, že přijdou na řadu dvojčata a Dylan. Royalové mě opravdu dostali a nechci se s nimi rozloučit.

28.04.2020 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Eastona jsem si oblíbila už od prvního dílu. Je mi ho moc líto, čím víc se snaží pomáhat, tím víc ubližuje. Se svým trápením se vypořádává dost drsně, ale není se čemu divit. Dává si za vinu smrt matky, Callum se v roli otce moc neosvědčil. Myslím, že Hart je světlem v jeho temném životě, teď se holt bude muset moc snažit, aby ji získal. Na ty konce už jsem si zvykla, takže hurá na další díl. Gideonův příběh je třešinkou na dortu.

27.04.2020 5 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

Nenadchne, ani neublíží, příjemná oddychovka na jedno odpoledne.

26.04.2020 3 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Jsem naprosto unešena. Tušila, jsem, kdo bude vrah, ale nešel mi do hlavy motiv, no teď už to vím. Super díl s dobrým koncem, rodina vyhrála, utužilo to vztahy a opět jsem se přesvědčila, že nejlepší přítel, je ten nejhorší nepřítel!!! Musím si dát chvíli od Royalů pauzu a pak hurá na Eastona.

26.04.2020 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Royalové jsou super, všichni, naprosto jsem jim propadla. Každý z nich je osobnost, každý se se svým trápením vypořádává po svém. A zase ten konec, musím opět na další díl.

25.04.2020 5 z 5